Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

Labai saunus visu gimtadieniai,bet drugeliu ypac sudomino bigsmile.gif Darysim ir mes toki...Einu ieskot gal rasiu internete kur pirkt dekoraciju tokiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(solciukas @ 2013 06 04, 20:14)
Prieš metus šventėme gimtadienį Mikės Pūkuotuko tematika.



grazu, ypac pinjata wub.gif

QUOTE(solciukas @ 2013 06 04, 20:49)
Šį savaitgalį šventėme gimtadienį drugelių tematika



viskas labai grazu, o ypac patiko iskarpyti drugeliai, sukabinti po laiptais wub.gif
tortas tai fantastiskai grazus wub.gif wub.gif wub.gif
ir sokoladiniai drugeliai wub.gif

ikelkite ir i vaiko gimtadienio stalas mirksiukas.gif 4u.gif ir cia teminiai gimtadieniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 05 birželio 2013 - 21:38
na štai, pagaliu apaisrodome ir mes su savo gimtadienio įspūdžiais. Jei kas norėsite gimtadienio ,,hello kitty" tema scenarijaus, tai rašykit man į až- atsiųsiu..... či adėti, gal nelabai yra prasmės ax.gif nuotraukose matosi tik vieno mūsų žaidimo rezultatas, nors tų žaidimukų buvo kur kas daugiau ax.gif o dar pora iš viso neįgyvendinome dėl blogo oro ir dėl viestos stokos namuose, nes buvau suplanavusi visus žaidimukus žaisti lauke- bet near to blogo, kas neišeitų į gera smile.gif
na ir kulinarinę užduotį - ledų kokteilio gamybą, nustūmiua per vėlai, nes draugės su vaikučiais atvyko pasiimti griežtas tėvelis ir neleido vaikams užbaigti gaminti ledų kokteilio.... tai ir torto žvakutes degėme labia pagreitintai, kad net nespėjome nufotografuoti.... danagus žibintas ir vėl liko pamirštas doh.gif na, žodžiu... bet svečiai patys kalti, kad rinkosi 2 val vėluodami biggrin.gif
gerai, na, o dabar foto reportažiukas..... tik kaip visuomet po gimtadeinio apsižiūri, kokių nuotraukų nepadaryta... tai near bendro stalo vaizdo foto blush2.gif , bet ir kaip ir kokių mandurmų planavau gaminti, nebeliko tam laiko ir vėl stalą nuklojau savo tradiciškais patieklaiukais, kurių ir vėl svečiai beveik nepalietė doh.gif matyt neskaniai gaminu, arba jau viskas pabodę, arba svečiai atvyko namuose prisivalgę, žinodami , kad nieko skanaus negaus biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

gimtadienio ,,vinis", nors nelabai kas ir drįso ragauti..... čia mano pačios iš niekur nenusižiūrėta kūryba..... ax.gif nors dar ketinau daryti sluoksniuotą mišrainę hello kitty galvos forma, vaisius dėlioti ant ,,katiniško" padėkliuko..... bet ir taip visko buvo per akis 4u.gif o pagiriamojo žodelio vis teik beveik niekas nepasakė- nebūtų suvalkiečiai smile.gif smile.gif

user posted image

vaišių stalo kampas smile.gif

user posted image

user posted image

lauktuvės svečiams- celofaniukuose: maršmalow saldainiukai, valgomos tatuituotės, pačios kepti sausianiukai ir dar į bendrą maišelį įdėjau pagal vaikų amžių lauktuvyčių: kam hello kitty kiuašinis, kam splavinimo knygelę, valgomos užrašų knygelės..... (lauktuves supirkau per www.assorti.lt bei Kaune ,,Sadžiuosiuose Majuose")
user posted image

user posted image
Atsakyti
visas dekoracijas teko dėl staiga subjurusio oro parsinešti iš balkono, į kambarį doh.gif

user posted image

ne itin dailūs mano pomsiukai iš traukto popieriaus. bet bendrame vaizde, žiūrint iš toliau, atrodė gan neblogai ax.gif

user posted image



mažoji hello kitukė priima dovanėles : ) (tik kad nelabai gražiia išėjus blush2.gif )

user posted image

vieno iš žaidimų rezultatas:
user posted image

PABAIGA 4u.gif

tuoj pradėsim rinkti žiemiškos tematikos gimtadienio idėjas biggrin.gif bet dar ne ta nuotaika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 06 15, 02:16)

Labai sauniai pasiruoset thumbup.gif Mane domina ant zele induku uzklijuotos etiketes.Is kur galima tokiu atsisiust?O ar ta zele valgo vaikai?
Atsakyti
sidrulka, labai viskas grazu, net suknute dukrytes kitty tematika wub.gif

ypac patiko tos picukes (kaip supratau ten picos ax.gif ) katineliu galvytes bigsmile.gif thumbup.gif

ir zeliukai wub.gif kur pirkai tokius ruzavus sauksciukus vienakrtinius?

labai jau puosnios raides ant lango wub.gif

ir fainas zaidimukas - pats plakatas thumbup.gif

idek ir i vaiko gimtadienio stalas tema, bei teminius gimtadienius

SAUNUOLE 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 15 birželio 2013 - 20:25
QUOTE(Geriuke @ 2013 06 15, 10:50)
Labai sauniai pasiruoset thumbup.gif Mane domina ant zele induku uzklijuotos etiketes.Is kur galima tokiu atsisiust?O ar ta zele valgo vaikai?



dėkoju merginis už gražius žodelius- bent jau jūs įvertinat tą visa pasiruošimo darbą ax.gif

tas etiketes radau atsitiktinai internete- įvedžiau ,,hello kitty free printable" ir primate man ten visokiuasių grožių... o kadangi mano vyras puikiai įvaldęs fotošopą, tai jis pasidarbavo ir pakeitė užrašus į lietuviškus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 06 15, 21:21)
sidrulka, labai viskas grazu, net suknute dukrytes kitty tematika wub.gif

ypac patiko tos picukes (kaip supratau ten picos  ax.gif ) katineliu galvytes    thumbup.gif

ir zeliukai  wub.gif kur pirkai tokius ruzavus sauksciukus vienakrtinius?

labai jau puosnios raides ant lango  wub.gif

ir fainas zaidimukas - pats plakatas  thumbup.gif

idek ir i vaiko gimtadienio stalas tema, bei teminius gimtadienius

SAUNUOLE  4u.gif 


abi dukrytės buvo su hello kitty suknytėmis ax.gif

picukės savos kūrybos- dariau tuos veidelius ant mantingos tešlos.... daug laiko ta puošyba atima, bet gražus ir bent jau man pačiia tai skanu buvo 4u.gif vaikai ar nedrįsi ragauti gal dėl kažkurio produkto, ar nemėgsta tokių dalykų- nežinau blush2.gif nes ir žiemą per vyresnės dukros gimtadienį nelabai kas valgė picukes-sraiges blush2.gif

dar norėjua, kad gėrimukai būtų raudoni, o ne geltoni, bet kad neturėjua jokių raudonų uogų iš ko išvirti naminį kompotėlį, nenorėjua pilstyti pirktinius gėrimukus iš vienos talpos į kitą, tai prigriebėme, kas buvo su akcija :D

ružavus šaukštelius pirkau balionų šalies parduotuvėje- jie daugkartiniai thumbup.gif

raideles pamaketavo pats tėvelis blush2.gif thumbup.gif kaip ir smeigtukus, bei visas kitas etiketukes, išskyrus želės etiketes, maketavo tėvelis thumbup.gif

žaidimą-plakatą parsisiunčiau iš interneto... buvau pasiruošusi daryti kiek kitaip- bet būtų buvę daugiau vargelio...

į kitas temas jau nebeįdėsiu, nes neišsisaugojau nuorodų iš karto, o dabar iš naujo kelti nelabai turiu laiko.... nebent tik nuorodą į šią temą ...

galiu turmpai parašyti žaidimukus - kas norės, galėsiu plačiau aprašyti:
- kaspinėlių klijiavimas užrištomis akimis prie hello kitty plakato;
- palinkėjimų rašymas į mūsų jau tradiciniu tapusį albumėlį ant hello kitty galvos;
jubiliatė piešė savo gimtadienio piešinuką;
- surasti ant lapo iš 9 hello kitty galvyčių, kuri viena kitokia;
- ant hello kitty ,,gėlyčių" kitos pusės buvo surašyta 10 dukrytės žodžių, kurie tariamsi ne visai taisyklingai- svečiai turėjo atspėti, kokie tai žodžiai- kas daugiuaisa atspėja - tam prizas;
- žuvyčių gaudymas- merkinat prie užpakaliuko pririštus pieštukus į tuščius buteliukus;
- žaidimas ,,pele pele, pas ką žiedas žydi";
- jubiliatė mokino svečis eilėraštuką su judesiais ,,raina katytė, juoda nosytė"
- svečiai gamino ledų kokteilį - 2 komandos iš šeimos po vieną atstovą smile.gif

dar buvo suplanuota ant pievelės žaisti rateliu žaidimą: katė ir pelė. Ir dar kažkokį buvau sugalvojui, bet jau ir pati primiršau biggrin.gif dar dabar sugalvojau vieną žaidimą- surišti katės uodegėllę dviem komandomis iš ant saves turimų ar po ranka randamų daiktų, rūbų, aksesuarų- kas suriš ilgesnę uodegėlę....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 birželio 2013 - 19:06
Labai labai labai šauni šventė mamytės dėka- na labai viskas išbaigta ir gražu...db tik sudėkit foto į kokį albumą- ir bus puikus prisiminima sJūsų mažai katytei 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sidrulka ar torta pati gaminot? Labai labai nuo iki pasiruosta ir isbaigta svente wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 06 17, 18:17)
Labai labai labai šauni šventė mamytės dėka- na labai viskas išbaigta ir gražu...db tik sudėkit foto į kokį albumą- ir bus puikus prisiminima sJūsų mažai katytei  4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


4u.gif
ai, o man vis atrodo, tai to nepadariau, tai ano nespėjau... tas galėjo būti kitaip ir pan.....
o nuotraukėlės ir video tai visuomet padaroma , sudėstoma, sutvarkoma.... visos dekoracijos keliauja į prisiminimų segtuvą..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 06 17, 15:46)
visos dekoracijos keliauja į prisiminimų segtuvą.....


bigsmile.gif net dekoacijas saugai
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 06 17, 23:24)
bigsmile.gif net dekoacijas saugai


gaila išmesti ax.gif jei pvz kokių nors smeigtukų ar vėliavėlių yra daug vienetų, tai palieku tik po keletą saugojimui biggrin.gif
Atsakyti