Įkraunama...
Įkraunama...

Adenoidai IV

Sena tema
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 11 06, 10:27)



ačiū už naują temelę!
tai vat kad mums visą laiką rašė, kad II laipsnio, o dabar jau lyg ir apmažėję, arba gydytoja didesnė optimistė , sakė I-II smile.gif
na, pakentėsim dar jaučiu, mums tik 2 metukai dar sukaks tuoj, operuotis be reikalo nesinori, o ir sakė jei iki 2 metų išoperuoja, paskui labai greit atauga.

man tik baisiai neramino jo apnea, nes kai šnarpščia kvėpuodamas naktį, labai gerai girdisi, kai nustoja kvėpuot, tai vis gąsdina mae, bet lyg dabar ir suretėjo, tai gal tikrai mumi taisosi. tikiuosi g.gif
Atsakyti
O kas galėtų rekomenduoti kokį patikimą gydytoją,kuris neskuba iškart pjauti ,o siūlo dar kažkokių būdų ? Nes man tai didelė dilema ar sėdėt namie su vaikučiu ir neleist į daržą,ar geriau išsioperuoti ir nebijoti dėl ligų užsikrėtimo darželyje g.gif
Atsakyti
Sveiki. Jungiamės ir mes prie šios temos. Vakar ir mums nustatė adenoididą, adenoidai dideli II-III laipsnio. Bet šalinti kol kas neskubės, bandys vaistais mažinti adenoidų paburkimą. Vaikui-3.5 metų. Taigi sako, jog geriausia jei įmanoma sulaukti 5 metų, kadangi tuomet mažesnė tikimybė, jog ataugs.
Atsakyti
o aš kvailelė tik dabar gi susigaudžiau, kad išsitirt išsityrėm, o kokius vaistus vartot, kad palengvėtų tas mano pyplio kvėpavimas, taip ir nepaklausiau doh.gif doh.gif

gal kuriai taip yra, kad vaikui slogytes nėra ar beveik nėra, bet vis būna, nosytė sunkiai prakvėpuoja, na kiek pati galiu spręst, tai atrodo kad dėl išausėjimo ir paburkimo taip. kas palengvintų kvėpavimą? mes vandenuku nebeplaunam beveik, tik kai jau tikrai reikia, nes pastebėjau kad tik dar labiau sausina, lašinu vandenuką su aliejukais, o daugiau ir nežinau ką daryt....
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 11 06, 13:47)
o aš kvailelė tik dabar gi susigaudžiau, kad išsitirt išsityrėm, o kokius vaistus vartot, kad palengvėtų tas mano pyplio kvėpavimas, taip ir nepaklausiau  doh.gif  doh.gif

gal kuriai taip yra, kad vaikui slogytes nėra ar beveik nėra, bet vis būna, nosytė sunkiai prakvėpuoja, na kiek pati galiu spręst, tai atrodo kad dėl išausėjimo ir paburkimo taip. kas palengvintų kvėpavimą? mes vandenuku nebeplaunam beveik, tik kai jau tikrai reikia, nes pastebėjau kad tik dar labiau sausina, lašinu vandenuką su aliejukais, o daugiau ir nežinau ką daryt....


Siam pas manaji jei ir nera slogos pro nosi sunkiai kvepuoja.. sausa.. prasiziojes vis truputi verysad.gif
Papildyta:
[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vysniuke1: 06 lapkričio 2008 - 13:49
Sveiki taip yra ir pas mus tokia problemele,atrodo sloga,bet nieks nebega ir issnypsti neina,o kaip miega tai net knarkimas buna nuo nosies ,imu lasiuku mieganciam ilasinu,pagalvoju gal bus lengviau kvepuoti,bet deja nepadeda,nosyte tokia lyg butu kas uzsikimse ten,mums3metukai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdėlė @ 2008 11 06, 12:31)
Sveiki. Jungiamės ir mes prie šios temos. Vakar ir mums nustatė adenoididą, adenoidai dideli II-III laipsnio. Bet šalinti kol kas neskubės, bandys vaistais mažinti adenoidų paburkimą. Vaikui-3.5 metų. Taigi sako, jog geriausia jei įmanoma sulaukti 5 metų, kadangi tuomet mažesnė tikimybė, jog ataugs.

ir ruošiatės su III laipsnio adenoidais tiek ilgai vaiką kankint unsure.gif aš saviškiui išoperavau dar 3 metų nebuvo smile.gif

QUOTE(FedeSperanza @ 2008 11 06, 12:47)
o aš kvailelė tik dabar gi susigaudžiau, kad išsitirt išsityrėm, o kokius vaistus vartot, kad palengvėtų tas mano pyplio kvėpavimas, taip ir nepaklausiau  doh.gif  doh.gif

gal kuriai taip yra, kad vaikui slogytes nėra ar beveik nėra, bet vis būna, nosytė sunkiai prakvėpuoja, na kiek pati galiu spręst, tai atrodo kad dėl išausėjimo ir paburkimo taip. kas palengvintų kvėpavimą? mes vandenuku nebeplaunam beveik, tik kai jau tikrai reikia, nes pastebėjau kad tik dar labiau sausina, lašinu vandenuką su aliejukais, o daugiau ir nežinau ką daryt....


Yra tokie lašiukai Lymphoyosot 4u.gif tinkantis tonsilių ir adenoidų hipertrofijai.
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 11 06, 23:48)
ir ruošiatės su III laipsnio adenoidais tiek ilgai vaiką kankint  unsure.gif aš saviškiui išoperavau dar 3 metų nebuvo smile.gif
Yra tokie lašiukai Lymphoyosot  4u.gif tinkantis tonsilių ir adenoidų hipertrofijai.


ačiū labai, pasidomėsim ir išbandysim!
Atsakyti
Kankinti tikrai nesiruošiame, bet esmė tame, jog vaikui prasidėjo alerginė sloga-polinozė, taigi labai didelė tikimybė, jog toks didelis adenoidų paburkimas nuo alergijos. Pradžioje bandome pristabdyti alergiją, o jau tada (maždaug po 1.5 mėn) tiksliau galima bus vertinti situaciją. Tiek alergologas, tiek LOR gydytojas patvistino, jog šiuo atveju labai skubėti neverta. Būna, jog ,,suvaldžius" alergiją, mažėja adenoidai.
Atsakyti
QUOTE(Skruzdėlė @ 2008 11 07, 10:47)
Kankinti tikrai nesiruošiame, bet esmė tame, jog vaikui prasidėjo alerginė sloga-polinozė, taigi labai didelė tikimybė, jog toks didelis adenoidų paburkimas nuo alergijos. Pradžioje bandome pristabdyti alergiją, o jau tada (maždaug po 1.5 mėn) tiksliau galima bus vertinti situaciją. Tiek alergologas, tiek LOR gydytojas patvistino, jog šiuo atveju labai skubėti neverta. Būna, jog ,,suvaldžius" alergiją, mažėja adenoidai.

Tokiu atveju apsilankyčiau pas alergologą, nes LOR gydytojai tikrai nenusimano apie alergijas. Prie maniškės irgi kabinosi paburkusi nosies gleivinė lotuliukas.gif o pasirodė nieko panašaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 11 07, 14:13)
Tokiu atveju apsilankyčiau pas alergologą, nes LOR gydytojai tikrai nenusimano apie alergijas. Prie maniškės irgi kabinosi paburkusi nosies gleivinė  lotuliukas.gif  o pasirodė nieko panašaus smile.gif


Tai aš ir minėjau, jog ir alergologas mano, jog kol kas bandom apgydyti polinozę. Mes lankėmės pas LOR ir alergologą lygegrečiai. LOR nusiuntė pas alergologą dar tą pačią dieną. Jei nepadės polinozės gydymas ir adenoidai nesumažės operuosimės būtinai.
Atsakyti