Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **



user posted image


ŠIAULIEČIAI STATOSI SVAJONIŲ NAMUS 


Aukštelkes  - Bubiu puse

poeme
zojux
Dovis
giedre.v
henrieta75
jova
masajugi
Rendi
rudenine
ragaina
astukas
vandenex81

Ginkunai

ambre
korisda
notyte
Cili
biesas66

Gegužiukai

astaes
kreizzy
tetis Evaldas
Mistika

Žaliukiu k.

laimingas

Medelynas

osera

Rekyvos puse

femme_fatale
bitute555
rasyte
makaliuks
rugstele

Pabaliai

nise
trylikta
airise
aulina
berže
gi2lux
seima is 5

Centras

janna
praeiviene

Šeduva

mamylio

Kuršenai

tomoshius
zvejys

Kužiai

Karolag

Radviliškio puse

Agnestar

Vijoliai

mylima2007

  KAIRIAI 

Tuzinas

user posted image

slaptažodi i musu albuma reikia užsitarnauti biggrin.gif
4u.gif
PASKUTINĖ TEMA ČIA
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 14 kovo 2011 - 12:17
Su nauja tema 4u.gif
Papildyta:
Gal jau pabalsuosit dėl slaptažodžio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makaliuks: 14 kovo 2011 - 12:23
Pasirodo ir mane "suskaiciavo" thumbup.gif Na kas del kurkliu, tai kates irgi megsta juos medzioti, tik ne visuomet priejima prie znypliu randa! rolleyes.gif O dabar rimtas klausimas. Uznesineja mums nama ant sklypo, taigi iskilo dilema kokius vartus daryti, nes nuo to priklauso kiek kiemo priekyje reikes palikti. Vartus planuojame automatinius, bet nesutariam ar varstomus ar lygiagreciai tvorai slankiojancius? g.gif As bevelyciau slankiojancius daryti, kad sutaupyti kiemo, bet MB kategoriskai nenori, kad namai atrodytu, anot jo, kaip gamykla. Tai kokius vartus, zmones, darotes?????
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 03 14, 13:32)
Aulina, jei kalbam apie kurklius, tai man jie nera mieli. Slykstus iki siaubo. O kai uzsiveisia darze tai isknisa gyliausius urvus ir sueda saknis. Taip labai galima greitai likti ir be pomidoru, ir be papriku, ir be agurku ir kitu darzoviu. Kas blogiausiai, kad jie seimininkauja istisa sezona  doh.gif ir gana giliai knisasi. Fui...

Kiek jie mum nuostuoliu pridare... Ypac kai i siltnami eilini ryta ieini. Pomidoro augalas ar agurkas vaisiais apsipyles isvirtes be saknu  doh.gif , arba kokia paprika ar baklazanas... Ir taip kas  dien  doh.gif


O jūs gal kokį būda žinot liaudišką jiems naikinti? mes ati tik tabletėmis naikinom, bet po tablečių naudojimo ilgai nieko į tą žemę sodinti nebegalima verysad.gif Bijau kad šį pavasarį vėl jų nebūtų, noriu apsidrausti iš anksto blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mistika... @ 2011 03 14, 12:39)
Pasirodo ir mane "suskaiciavo"  thumbup.gif  Na kas del kurkliu, tai kates irgi megsta juos medzioti, tik ne visuomet priejima prie znypliu randa!  rolleyes.gif   


Sakysiu MB kad katės reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2011 03 14, 12:39)
Pasirodo ir mane "suskaiciavo"  thumbup.gif  Na kas del kurkliu, tai kates irgi megsta juos medzioti, tik ne visuomet priejima prie znypliu randa!  rolleyes.gif    O dabar rimtas klausimas. Uznesineja mums nama ant sklypo, taigi iskilo dilema kokius vartus daryti, nes nuo to priklauso kiek kiemo priekyje reikes palikti. Vartus planuojame automatinius, bet nesutariam ar varstomus ar lygiagreciai tvorai slankiojancius?  g.gif  As bevelyciau slankiojancius daryti, kad sutaupyti kiemo, bet MB kategoriskai nenori, kad namai atrodytu, anot jo, kaip gamykla. Tai kokius vartus, zmones, darotes?????

o mb nori tik slankiojanciu ,nes pas draugus yra atveriami tai kas met vejas islauzia doh.gif

kam kurmiu reikia ,turiu ojoj kiek daug ju doh.gif pamatytumete mano veja ,isigastumet koks visas su urvais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 14, 13:24)
Gal jau pabalsuosit dėl slaptažodžio   blush2.gif


Makaliuke, skelbti balsavimą? Ar turėsi ką mums parodyti? Turi savo rekonstruojamo namo nuotraukų?
"Laimingas" turėjo slapuką, po to "dingo", nesiunčiau naujo slapuko, nes neradau niko, dabar vėl pradėjo statybas, jam priklausė slapukas, todėl paprašius per až išsiunčiau slapuką dabar. Laukiame naujų foto 4u.gif
Papildyta:
Atvažiuoja mano lova, spirgu, kaip laukiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 14 kovo 2011 - 14:02
Mes nama stumem nuo vartu tiek, kad galetumem kieme dar viena masina pastatyti, ir nereiktu gatveje uz vartu laikyti.
Kol kas jie pas mus varstomi "rankiniu budu", bet numatyta kas atsidarines i isore (ne i kiema).
Del vejo, tai net nzn. gal ten kazko papildomai reikia g.gif Nes tokius vartus turi ir vieni ir kiti kaimynai. Bet vieni vargsta, pas kitus viskas OK.

QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 14, 13:51)
O jūs gal kokį būda žinot liaudišką jiems naikinti? mes ati tik tabletėmis naikinom, bet po tablečių naudojimo ilgai nieko į tą žemę sodinti nebegalima   verysad.gif Bijau kad šį pavasarį vėl jų nebūtų, noriu apsidrausti iš anksto  blush2.gif


ko tik nesame isbande. pasiteisino baltarusiska priemone Medvetoks. tai nereiskia, kad jie nesugriz, bet bent jau saknys lieka sveikos darzoviu sezono metu.

is naturaliu, dar neisbandem, nes siais metais niekas kaime neziemojo. bet daro dar taip. kurkliai labai megsta arklio mesla. tai darzo gale rudeniop, kai nuimtas derlius, iskasama duobe ir ten sudedamas arklio meslas. ir prikasamas zeme. vieta reikia pasizymeti. o ziemos metu per salcius vis ta kauburi isversti, kad jie issaltu.

Dalis is siulomu metodu yra isbandyta, del dalies, kap silke, zibalas pasigincyciau (nei tokio kvapo siltnamyje nepakesciau, nei kirminu gausos puvant, ir ivertinus kad jie pakankama gyliai rausia urvus neisivaizduoja ka tas zibalas suveiktu?). katinu kaime - gyvas velnias, o ju kai atsirado, taip ir yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 14 kovo 2011 - 14:12
Osera, džiaukis, kad kurmių turi, jie geriau nei kurkliai verysad.gif
Natūralūs kurmių atbaidymo būdai:
Seniausias kovos su kurmiais būdas - triukšmą keliantys vėjo malūnėliai. Deja, išgirdę triukšmą, kurmiai pabėga, tačiau po kurio laiko ir vėl grįžta. Jei norime, kad jie negrįžtų, reiktų įkasti į žemę visu sklypo perimetru pusės metro gyliu specialų tinklelį.
Kurmiai nemėgsta daugelio kvapų. Pavyzdžiui, jiems nepatinka pupų kvapas - į jomis apsodintą daržą kurmiai nelenda. Galima juos nubaidyti ir pūvančių silkių galvų kvapu jų landose. Taip pat, galima į kurmių tunelius įdėti skudurų, išmirkytų naftos produktuose arba fenolyje. Bet kuriuo minėtu atveju juos galima išbaidyti tik laikinai, tad reikia efektyvesnių kovos būdų.
Šiuos gyvūnėlius mėgsta medžioti šunys ir katės. Tad, pratinkime juos lankytis kurmių pamėgtose vietose. Mano katė mielai sumedžiotų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 14 kovo 2011 - 14:15
Del kurmiu tai mums pasiteisino tokie daikciukai cypiantis, jie savo forma primena ismeigiamus sodo zibintus pasikraunancius nuo saules. Buvo ju mum parveze is vokietijos.
Tai mes juos susmaigstem palei darzo perimetra. Ir kai tik kurmiai priartedavo jie imdavo nemaloniai cypauti. Matyt tas garsas juos isbaidydavo. Tai nereiskia kad jie isnykdavo, bet i darza nelysdavo.
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 03 14, 13:57)
o mb nori tik slankiojanciu ,nes pas draugus yra atveriami tai kas met vejas islauzia   doh.gif

kam kurmiu reikia ,turiu ojoj kiek daug ju  doh.gif  pamatytumete mano veja ,isigastumet koks   visas su urvais  doh.gif

Spąstui statykit 4u.gif dabar užpuls mane kokia gynūnų gynėja blush2.gif

QUOTE(aulina @ 2011 03 14, 14:05)
Makaliuke, skelbti balsavimą? Ar turėsi ką mums parodyti? Turi savo rekonstruojamo namo nuotraukų?
"Laimingas" turėjo slapuką, po to "dingo", nesiunčiau naujo slapuko, nes neradau niko, dabar vėl pradėjo statybas, jam priklausė slapukas, todėl paprašius per až išsiunčiau slapuką dabar. Laukiame naujų foto  4u.gif
Papildyta:
Atvažiuoja mano lova, spirgu, kaip laukiu  biggrin.gif


Skelbkit 4u.gif neleis neleis, bent būsiu pabandžius, o tai vargstu idėjų namo planui ieškodama unsure.gif verysad.gif Noriu pamatyti kaip kiti sprendimus daro, jau pradėsim plytutes pirktis, o net neįsivazduoju ko noriu verysad.gif Aną savaitę norėjau raudona - juoda- balta. Šią išvis nieko nebenoriu unsure.gif
Turiu ką parodyti tongue.gif namo planus, ir apversto namuko vidaus foto lotuliukas.gif ten viduje toooks balaganas kad velnias koją nusisuktų doh.gif Per velykas važiuosim garažą kraustyt, reikės jau pradėti dirbti rimtai smile.gif Taigi, jeigu manote kad plano foto yra vis šis tas, tai skelbkite smile.gif jei ne, tada geresniu foto bus nuo velykų, bet tada jau man ir idėju nebereikės doh.gif nes viskas bus nupirkta. Nes šefas pakalbėjo su jupoja, sake duos nuolaidas, tai va liepė viską susirašyt ir atvažiuot pirkt doh.gif

QUOTE(janna @ 2011 03 14, 14:07)


is naturaliu, dar neisbandem, nes siais metais niekas kaime neziemojo. bet daro dar taip. kurkliai labai megsta arklio mesla. tai darzo gale rudeniop, kai nuimtas derlius, iskasama duobe ir ten sudedamas arklio meslas. ir prikasamas zeme. vieta reikia pasizymeti. o ziemos metu per salcius vis ta kauburi isversti, kad jie issaltu.

Dalis is siulomu metodu yra isbandyta, del dalies, kap silke, zibalas pasigincyciau (nei tokio kvapo siltnamyje nepakesciau, nei kirminu gausos puvant, ir ivertinus kad jie pakankama gyliai rausia urvus neisivaizduoja ka tas zibalas suveiktu?). katinu kaime - gyvas velnias, o ju kai atsirado, taip ir yra.


Apie tą arklio mėšlą visai mintis patiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makaliuks: 14 kovo 2011 - 14:26
QUOTE(aulina @ 2011 03 14, 14:05)

Atvažiuoja mano lova, spirgu, kaip laukiu  biggrin.gif

kaip faina ...laukiame ir mes tavo lovos thumbup.gif bigsmile.gif

o mano virtuve tik penktadieni ,negavo stalvirsio verysad.gif


ikeliau i albuma savo svetaine kaip apsistateme laikinai ...ir kurmiu isaketa musu veja doh.gif doh.gif doh.gif vaizdelis kraupus
o kurmiai siaubia jau kelinti metai ,bet taip baisiai kaip siemet nebuvo nei pas veinus kaimynus doh.gif turbut jiems patiko musu zeme kaip buvo iskedenta pries sejant zolyte
Atsakyti
QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 14, 14:46)
Kur jo galima rasti?


Makaliuke, tepalo galima nusipirkti šioje parduotuvėje Atmink, kad tepti reikia kol langai nauji, nes jeigu gumos susidėvėjusios, joks tepalas nebeatstatys mirksiukas.gif
Atsakyti