Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

Kur perkame raganes, kada sodiname ir kaip prižiūrėti jas?
Atsakyti
Raganes pakankamai lengva auginti.Tereikia tinkamą vietą parinkti. Joms reikalinga šviesa, šiluma, o šaknis apsaugoti nuo karščio (apsodinti žemesniais augalais, kurie sudarytų pavėsį.
Apie jas dar šiek tiek-čia:
http://www.sodai.lie....com/Ragane.htm
Jei šios domina-parašykit man, turiu jų užtektinai.Ne tik jų, galima rasti pertekliaus skyrelyje.
Atsakyti
Turejau raganę,bet pasodinau į netinkamą vietą tai ji pas mane skurdo,žydejo vos keli žiedeliai,iškasiau ir atidaviau mamai,ten ji atsigavo.Dabar kai nauja ,saulėta vietelė atsirado, nutariau vel pasisodinti.Rudenį sodinau rožinę, pavadinimo nežinau,peržiemojo puikiai jau stiebelius leidžia thumbup.gif NOriu jai į kompaniją pasodinti dar viena ar dvi drauges.Tik net nežinau kokias išsirinkti,tokių gražių esama...Tik gal tos gražios,neperžiemoja pas mus?gal žinote kokias rūšis kurios būtų vertos dėmesio ir tinkamos auginti mūsų klimato sąlygomis?Va, kiek visko noriu iš karto. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nukopijavau iš kažkokio tinklapio: Yra labai daug mėlynai žydinčių raganių rūšių, tačiau populiariausia iš jų Žakmano raganė, kuri žydi nuo liepos iki spalio. Ši raganė gerai auga ir labai gausiai apsipila žiedais.
ir aš tokios norėčiau.
o kokia pas tave rūšis Veronika1? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zana34: 29 kovo 2008 - 17:54
zana34 Paskelbta Šiandien, 19:53
Nukopijavau iš kažkokio tinklapio: Yra labai daug mėlynai žydinčių raganių rūšių, tačiau populiariausia iš jų Žakmano raganė, kuri žydi nuo liepos iki spalio.[/QUOTE]
va dabar žinosiu kokios ieškoti.
o manoji, tai išgaravo iš galvos pavadinimas .Kai pirkau tai rodė žiedą,atsekiau pavadinimą ,turetų būti Dr.Ruppel .Anksčiau Florexlito kataloge mačiau tokią raganę.
Atsakyti
Labas,noreciau paklausti.Rudeni pirkau rozines spalvos ragane(o tiksliau,gal kokiu 3-4cm.stiebeli,su saknimis).Labai,labai tokios norejau ir labai dziaugiausi ja gavusi.Dabar jau pradejau pergyventi,kaip ji ten perziemojo.Kada gi jos po ziemos pradeda rodyti nors kokius gyvybes zenklus?Kadangi raganes niekada neturejusi,net neisivaizduoju. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 03 25, 17:19)
Raganes pakankamai lengva auginti.Tereikia tinkamą vietą parinkti. Joms reikalinga šviesa, šiluma, o šaknis apsaugoti nuo karščio (apsodinti žemesniais augalais, kurie sudarytų pavėsį.
Apie jas dar šiek tiek-čia:
http://www.sodai.lie....com/Ragane.htm
Jei šios domina-parašykit man, turiu jų užtektinai.Ne tik jų, galima rasti pertekliaus skyrelyje.



O kokiomis gėlėmis galima apsodinti raganes, kad nedegtų šaknys? Kada pas jus galės užsisakyti raganių kerų?
Papildyta:
[quote=veronika1,2008 03 29, 20:03]
zana34 Paskelbta Šiandien, 19:53
Nukopijavau iš kažkokio tinklapio: Yra labai daug mėlynai žydinčių raganių rūšių, tačiau populiariausia iš jų Žakmano raganė, kuri žydi nuo liepos iki spalio.[/QUOTE]
va dabar žinosiu kokios ieškoti.
o manoji, tai išgaravo iš galvos pavadinimas .Kai pirkau tai rodė žiedą,atsekiau pavadinimą ,turetų būti Dr.Ruppel .Anksčiau Florexlito kataloge mačiau tokią raganę.
[/quote]
Mano mama buvo užsisakiusi iš Florexlito mėl raganę. Labai garži augo. Mama išsikėlė į kitą rajoną, o tą raganę davėm uošvienei išsikast. Deja pas uošvienę ji neauga, nepatinka jai. O ta sena ragana nebenori augalo nei grąžint, nei atlankos priauginus naujos duot.
Taip ir ieškau dabar kitos raganės mamai į vietą grąžint.
Atsakyti
Galima raganes sodinti pavėsyje, po medžiais, tada nereiks sodinti žemesnių gėlių, kurios saugos šaknis nuo perkaitimo. Geriau tiktų ne šliaužiantys augalai, o šiek tiek aukštesni. Pasirinkimas platus, ką turit.Nėra tokių augalų, kurių būtent reiktų..
Užsakymai jau priimami. Pertekliaus skyrelis po truputį plečiasi.:
http://www.sodai.lie.../Perteklius.htm
Ko sąraše nėra, galima pagal abėcėlę pasirinkti.Jei bus nubudę, pradėję želt, dygt-įdėsiu.
Tik kaip su perdavimu bus??
Atsakyti
Norint pasodinti , dvi ar tris raganes kartu, koks atstumas turetu buti tarp kerų?
Mano vizija tokia,trys raganės,skirtingų spalvų, lipančios į vieną rąstelį.Ar tai įmanoma?
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 04 06, 19:18)
Norint pasodinti , dvi ar tris raganes kartu, koks atstumas turetu buti tarp kerų?
    Mano vizija tokia,trys raganės,skirtingų spalvų, lipančios į vieną rąstelį.Ar tai įmanoma?

Na turėtum palikti tarpelį bent 1m. Jos gana plačiai auga. Manau ant vieno rąstelio tau ir dviejų raganių užtektų wink.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Ir as raganiu fane ax.gif . Nusipirkau Ville de Lyon. Ant lapiuko buvo parasyta, kad ji gali augti tiek sauleje, tiek pavesyje. Augs iki 3 m ir zydes raudonais ziedais. Turetu du kartus zydet , vasara ir rudeni. Bent jau taip parasyta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 06 balandžio 2008 - 20:18
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 04 06, 20:10)
Laba 4u.gif Ir as raganiu fane ax.gif . Nusipirkau Ville de Lyon. Ant lapiuko buvo parasyta, kad ji gali augti tiek sauleje, tiek pavesyje. Augs iki 3 m ir zydes raudonais ziedais. Turetu du kartus zydet , vasara ir rudeni. Bent jau taip parasyta bigsmile.gif


Tai ir žydės, tik dabar dar nesodink, palauk kol susinormalizuos orai, bent porą savaičių wink.gif Tik ji ne raudonais žiedais, greičiau sodriai rožiniais. Avietinės spalvos wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eskimute: 06 balandžio 2008 - 21:14