Įkraunama...
Įkraunama...

Sumuštiniai - 1 tema

Siulau sioje temoje pasidalinti kiekvienos sumustiniu receptais. Jei tokia tema jau buvo, atsiprasau. Tiesiog sumustiniai dazniausias pusryciu valgis, o batonas ir desra jau senai atsibode.
As siulau:

batonas, suris, sampinjonai (zali) ir agurkas. Ant virsaus dar galima druskytes uzbarstyti. Chmmm skanumelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 23 gruodžio 2014 - 13:43
Na sumuštinių tai jau žinau keletą receptėlių.

Sumuštiniai su krabų lazdelėmis ir pomidorais. Ant batono(bent jau man skaniausia) užtepti sviesto, uždėti krabų lazdeles(perpjautas per pusę) ir uždėti pomidoro griežinėlį.
Atsakyti
man skaniausiu,trubut, kiek dabar prisimenu, yra sumustiniai su lasisa.aptepi sviestu ar margarinu ir uzdedi plonai pjaustytos lasisos, poto dar agurko grezineli.
Atsakyti
O man labai skanu apsitepti batona arba dziuvesi sviestu ir ant virsaus meducio mmmmm.
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 9:09)
man skaniausiu,trubut, kiek dabar prisimenu, yra sumustiniai su lasisa.aptepi sviestu ar margarinu ir uzdedi plonai pjaustytos lasisos, poto dar agurko grezineli.

man tai skaniau kai ant lasisos griezinelis buna citrinos o ne agruko kazkaip man labiau jis tinka smile.gif prie zuvies. bet cia skonio reikalas aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 11:09)
man skaniausiu,trubut, kiek dabar prisimenu, yra sumustiniai su lasisa.aptepi sviestu ar margarinu ir uzdedi plonai pjaustytos lasisos, poto dar agurko grezineli.

As ant lasisos citrinos dedu.
Atsakyti
as cirtina naudoju tik geriant tekila arba degtine wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 11:26)
as cirtina naudoju tik geriant tekila arba degtine wink.gif

Irgi gerai biggrin.gif
Atsakyti
Siaip daznai puryciams valgau pashteta...Labai megstu sumushtinius,keptus keptuvej,tada pridedi ir suriuku,kuris skaniai ishsilydo,deshrytes,ir prieskoniu. smile.gif Visai skanu.
kai buvau dar vaiks,mana juos orkaitej skaniai keptadavo, tokie trashkus,suris gerai ishsilydes, bet aisku kaip pusryciams,tai daug laiko uzimtu...
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 9:37)
Siaip daznai puryciams valgau pashteta...Labai megstu sumushtinius,keptus keptuvej,tada pridedi ir suriuku,kuris skaniai ishsilydo,deshrytes,ir prieskoniu. smile.gif Visai skanu.
kai buvau dar vaiks,mana juos orkaitej skaniai keptadavo, tokie trashkus,suris gerai ishsilydes, bet aisku kaip pusryciams,tai daug laiko uzimtu...

Karsti sumustiniai musu seimynos megstamiausi o kad neatsibostu tai vis kitokius kepam wink.gif
Vieni butu tokie krabu lazdeles,desrytes,saukstelis majonezo nors tinka ir grietine ar tomatas,kiausinis,suris.Suri sutarkuoji,viska supjaustai ir sumaisai.Imusi kiausini. Dedi ant batono riekuciu ir kepi. Skanaus.
Vietoj krabu dedu pievagrybiu,vasara pomidoru ar dar ka randi saldytuve.
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 13:40)
Vieni butu tokie krabu lazdeles,desrytes,saukstelis majonezo nors tinka ir grietine ar tomatas,kiausinis,suris.Suri sutarkuoji,viska supjaustai ir sumaisai.Imusi kiausini. Dedi ant batono riekuciu ir kepi. Skanaus.
Vietoj krabu dedu pievagrybiu,vasara pomidoru ar dar ka randi saldytuve.

O kepi keptuvėje ar orkaitėje? unsure.gif
Atsakyti
Orkaiteje wink.gif
skanu ir svoguniuko ar cesnakiuko ipjaustyti... laugh.gif
Atsakyti