Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(mazooji @ 2006 08 28, 19:15)
manau galima, tik vis delto geriausia yra su tuo aparaciuku sukti, nes  daznai nuo uzsukamu dangteliu pelesio kvapas atsiranda, nors kas ten zino nuo ko tas kvapas ir skonis  g.gif

Aš tai visada darau tik su užsukamais dangteliais.Tik visada po dangteliu dedu celofaninį maišelį.Nu tą plonytį,maistinį.Ir tada jokio pelėsių kvapo ar dar kažko tikrai nebūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitaz26 @ 2006 08 18, 21:29)
gal kas galite parasyti, kaip pasigaminti pomidoru sulciu ziemai?

Aš pomidorų sultis darau taip:
Sunokusius pomidorus supjaustau į keletą dalių ir truputį paspaudžiu puode kad išsiskirtų sultys. Statau puodą ant viryklės ir užvirinu. Palieku praaušti. Po to pilu tą tyrę per sietelį ir pertrinu. Kaičiu puodą ir užvirinu. 1 litrui sulčių nepilnas šaukštas druskos. Pilu į stiklainius ir užsuku.

Girdėjau kad kiti tiesiog pomidorus permala per mėsmalę, išsunkia sultis, užvirina, padruskina ir pila į stiklainius. Bet man kažkodėl atrodo kad taip daugiau darbo blush2.gif . Todėl ir lieku ištikima savam darymo būdui ax.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte rauginti arba sūdyti pomidorus?
Atsakyti
[COLOR=red]Sveikutės. mirksiukas.gif Gelbėkit .Bijau į šiltnamį įeiti.Kažkoks pomidorų kerštas.Raudonuoja,trūkinėja ir marinavimui netinka-per dideli - į stiklainį netelpa.Apie 15 cm.skersmuo.Gal žinot ką iš tokių monstrų galima žiemai pagamint?
Atsakyti
Didelius pomidorus dariau su feta sūriu. Receptas yra prie temos "Marinuoti pomidorai". Gaunasi skaniai, tik kad šaldytuve laikyt reikia, o pas mane nelabai daug ten vietos smile.gif
Marinuoti dideli pomidorai
Atsakyti
Gal kuri turi kokį receptėlį iš žalių pomidorų??? "SPEŠALI", tsakant rolleyes.gif Pasidalinkit, ką unsure.gif
Atsakyti
Laba diena,

labai prašau pasidalinkit patirtimi, kaip skaniai pasidaryti pomidorų sultis 4u.gif
gavau daug pomidorų ir nežinau ką su jais daryt blush2.gif gal dar jas (sultis) galima kaip nors užsikonservuot žiemai ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 19:32
QUOTE(Naktipele @ 2006 08 23, 15:22)
Dar toks įdomus pomidorų receptas smile.gif

Pomidorai su feta

8-10 vidutinio dydžio pomidorų
400-500 g fetos sūrio
600-700 ml alyvų aliejaus
50-70 ml baltojo vyno acto
bazilikų
kvapiųjų pipirų
drusko
cukraus

Pomidorus nuplauti ir supjaustyti. Sudėti į stiklainius kartu su supjaustytu sūriu. Aliejų išmaišyti su actu, prieskoniais, druska ir cukrumi. Paruoštą marinatą šiek tiek pakaitinti, atvėsinti ir supilti ant pomidorų. Stiklainius užsukti ir dėti į šaldytuvą.

dle asoba tupich, kiek druskosir cukraus?
Atsakyti
QUOTE(Bigmam @ 2006 09 07, 14:50)
dle asoba tupich, kiek druskosir cukraus?


smile.gif atrodo, kad tikslių proporcijų recepte nebuvo, ir aš dėjau lyg apie pusė šaukštelio druskos (nes ten nuo fetos ir taip sūru gaunasi) ir šaukštą cukraus. Dar šiandien namie pažiūrėsiu ir rytoj parašysiu, jei nebus per vėlu.
Atsakyti
QUOTE(Naktipele @ 2006 09 07, 17:55)
smile.gif atrodo, kad tikslių proporcijų recepte nebuvo, ir aš dėjau lyg apie pusė šaukštelio druskos (nes ten nuo fetos ir taip sūru gaunasi) ir šaukštą cukraus. Dar šiandien namie pažiūrėsiu ir rytoj parašysiu, jei nebus per vėlu.

Ne per vėlu thumbup.gif .O kaip pomidorus pjaustai .Ir šiaip gana brangokas receptukas,bet vyliojantis bigsmile.gif Gal feta pas jus pigesnė?
Atsakyti
QUOTE(singaaa @ 2006 08 29, 09:59)
Aš pomidorų sultis darau taip:
Sunokusius pomidorus supjaustau į keletą dalių ir truputį paspaudžiu puode kad išsiskirtų sultys. Statau puodą ant viryklės ir užvirinu. Palieku praaušti. Po to pilu tą tyrę per sietelį ir pertrinu. Kaičiu puodą  ir užvirinu. 1 litrui sulčių nepilnas šaukštas druskos.  Pilu į stiklainius ir užsuku.

Girdėjau kad kiti tiesiog pomidorus permala per mėsmalę, išsunkia sultis, užvirina, padruskina ir pila į stiklainius. Bet man kažkodėl atrodo kad taip daugiau darbo blush2.gif . Todėl ir lieku ištikima savam darymo būdui ax.gif

Darymo būdas tikrai geras.Pabandžiau šiandien. blush2.gif Persūdžiau.Kad nepilnas šaukštas druskos tai ir neatkreipiau dėmesio mirksiukas.gif Skiesim biggrin.gif
Atsakyti
prašau patarkit kaip užsikonservuoti pomidorų sultis, kaip daryti, esu visiška tundra šioj srity.
Atsakyti