Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

Įdomu, kaip jis gydo išsišakojusius galiukus smile.gif Galtiesiog juos geriau pakirpti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimooote @ 2013 10 09, 00:54)
Įdomu, kaip jis gydo išsišakojusius galiukus smile.gif Galtiesiog juos geriau pakirpti? smile.gif

o kaip jūs įsivaizduojat išsišakojusių galiukų gydymą? smile.gif reik kirpt, kito gydymo nėra smile.gif
Atsakyti
maniskiai ziauriai veliasi ir niekas man normaliai nepadeda verysad.gif ir per visa plauka o ne galiukai.
Atsakyti

 i 
Forumas nėra skirtas klientų paieškai.
Atsakyti
Atstatyt plauka kad nesiveltu reikia padaryti gydimo kursa. Tarkim vienos linijos naudot sampuna, maitinancias ampoles, kauke ir zinoma aliejuka. Dar kartais pati uzsipurskiu nenuskalaujama balzama:) Taip plaukus atgaivinau nuo seriu iki zvilganciu ir svelniu plauku.
Atsakyti
QUOTE(jii @ 2013 11 08, 19:40)
Atstatyt plauka kad nesiveltu reikia padaryti gydimo kursa. Tarkim vienos linijos naudot sampuna, maitinancias ampoles, kauke ir zinoma aliejuka. Dar kartais pati uzsipurskiu nenuskalaujama balzama:) Taip plaukus atgaivinau nuo seriu iki zvilganciu ir svelniu plauku.

O kokia linija naudojat?
Atsakyti
Naudoju Creattiva firmos erilia linijos Anti-age ir nutri produktus:) dar vakar pasemiau nauja kauke is erilia Oro Del Deserto linijos bet nespejau isbandyti:)
Atsakyti
O gal žinot kažkas kokiųnors natūralesnių priemonių, kad plaukai nesiveltų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimooote @ 2014 01 29, 18:04)
O gal žinot kažkas kokiųnors natūralesnių priemonių, kad plaukai nesiveltų? g.gif


Aš nusikirpau plaukus ir jie man dabar nesivelia. smile.gif o kai veldavosi, tai kaip dredai kokie būdavo biggrin.gif ačiū dievui, šios problemos nebeturiu smile.gif
Atsakyti
As taip pat turiu plaukus kurie veliasi, bet jie man veliasi prie pat saknu. Kai reikia issisukuoti plaukus tai man yra didziausia kancia. Jokios plauku priemones nepadeda sumazinti to velimosi, manau cia paveldejimas is mamos, nes jos plaukai taip pat veliasi dar daugiau nei mano.
Atsakyti
Man asmeniskai plauku velimasi tikrai sumazino aliejaus ir nepesanciu suku derinys. aisku, jei galiukai yra visiskai pavarge, tai reikia juos kirpti, bet siaip tai padeda ir labai greitai.
Atsakyti
Sveikos.
Plaukai veliasi kai yra sausi ir pažeisti, jeigu plaukas ilgas tai ta problema dar paūmėja.
Pirmiausia reikėtų pasikirpti pažeistus galiukus, jie tikrai daug prisededa prie vėlimosi (o ir šiaip grožio mažiau).
Toliau naudokite kaukes, kurios drėkina plaukus ir juos gaivina. Iš natūralesnių man labai patinka ši:
http://www.iherb.com...-oz-170-g/16737
Iš "chemijų" labai patinka Joico K-Pak serijos produktai.
Taip pat naudokite šampūnus kurie be SLS ir mažiau sausina plauką, o po plovimų nepamirškite patepti galiukų serumais ir aliejukais.
Iš kitų pastebėjimų:
kuo daugiau cheminių priemonių (putos, lakas) tuo labiau veliasi plaukai, todėl jų vengiu ir naudoju tik ypatingom progom.
Nakčiai susipinkite plaukus i lengvą kasą, tada ryte nebus susivėlę į "lizdą" blush2.gif
Ir toks labai dviprasmiskas pastebėjimas... Mano plaukai nėra lygūs, bet ir nėra gražiai garbanoti, tokie pasipūtę ir frizzy jie... Ištiesinus su žnyplėm veliasi daug mažiau (bet aišku taip gadinamas plaukas, todėl nepriimkite kaip patarimo, ką daryti)
Iššukavimui palengvinti naudoju tangle teezer. Netikėjau, kad veikia, kol nepradėjau naudoti thumbup.gif
Atsakyti