Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

drinks_cheers.gif as apie tai jau irgi rasiau,kad laminavimas yra netinkamas pavadinimas ir kiles nuo Sebastian laminnates priemoniu pavadinimo-realiai 'laminavimas' yra plauku atstatymo procedura,ir kiekviena prof. firma turi savo plauku atstatymo linijas.
Atsakyti
Atstatymas man asocijuojasi su kokiom intensyviom plauku kaukem,serumais ampulemis. O laminavimas kiek maciau kaip dare tiek is poveikio tai grynai dazymas su bespalviais dazais. Dirbtinis laikians svelnumas. Nepanasiau? Kas cia per atstatymas, kuris po menesio nusiplauna? smile.gif

Jalina295, beamoniakiniai dazai nera 100% augaliniai,bet juk vistiek geriau dazyti tokiais negu iprastais? Jei jie greiciau nusiplauna,vadinasi silpnesni ,jei silpnesni maziau kenkia? g.gif
Atsakyti
Dilgelyt-laminavimas realiai ir yra plauku atstatymas,skirtingu firmu skirtingos priemones yra skirtingai naudojamos,tu man atrodo kalbi apie Sebastian procedura.Sebastiano yra 9 spalvu dazai 3blond,3 raudoni ir 3 brunet atspalviai,bei vienas bespalvis.Pvz.Selektyvo laminata reikia naudoti kartu su intensyvia kauke po to dar uzbaigti su ampolyte.Ir vienas ir kitas issilaiko tiek pat.Plauku atstatymas ir yra laikinas,nes visos priemones laikui begant nusiplauna,jos veikia ne plauku saknis o pati plauka,uzpildo jo zvynelius duoda laikina blizgesi,svelnuma ir t.t. atsiprasau kad vis ta pati kartoju,bet sios proceduros plauku NEGYDO,paauges plaukas jau yra laikomas negyvu(panasiai kaip nagai) ir negyvu daiktu niekas negydo.Plauku gydomieji preparatai veikia plauko svoguneli,nes ten ir yra gyvoji plauko dalis,pvz suaktyvina kraujotaka ar pan. bet pazeistu plauku neatstato.
Papildyta:
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 26, 15:03)
nu viskas man prisireike sito daikciuko, gal kas netycia turi atdiliepimu?  ir dar klausimukas kaip man susirasti tarpininke? http://www.sleekhair.com/8104.html

Pagal aprasyma tai man panasu i braziliska tiesinima.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 07 26, 12:22)
Atstatymas man asocijuojasi su kokiom intensyviom plauku kaukem,serumais ampulemis. O laminavimas kiek maciau kaip dare tiek is poveikio tai grynai dazymas su bespalviais dazais. Dirbtinis laikians svelnumas. Nepanasiau? Kas cia per atstatymas, kuris po menesio nusiplauna? smile.gif

Jalina295, beamoniakiniai dazai nera 100% augaliniai,bet juk vistiek geriau dazyti tokiais negu iprastais? Jei jie greiciau nusiplauna,vadinasi silpnesni ,jei silpnesni maziau kenkia?  g.gif

Permanentiniai dazai,t.y. iprasti chemiski dazai, veikia taip-peroksidas (kitaip dar emulgatorius,aktyvatorius) naikina jusu naturalu plauko pigmenta-plauko spalva. Amoniakas ,esantis dazuose, padeda isitvirtinti dirbtiniai spalvai jusu plaukuose,tuo pat metu jis gi atveria plauko zvynelius,kad peroksidas galetu atlikti savo darba. Kuo aktyvatorius stipresnis,tuo labiau yra isblukinamas jusu pacios plaukas. Ta technologija taikoma visiems dazams ir visoms spalvoms,nesvarbu ar tai juodi ar sviesus dazai. Beamoniakiniai dazai neturi amoniako ir plaukas nera veikiamas is vidaus, daziukai dazo tik plauko pavirsiu todel jie ir plaunasi siek tiek greiciau, bet jie laiko gana neblogai ir toks dazymas neipareigoja daznai dazyti,kadangi jie linke po truputuka plautis,atauginejant plaukams nesimato ribos tarp dazytu ir ataugusiu pasknu.
Atsakyti
norejau paklausti ar sebastian cellophanes spalvoti laminatai duoda ryskia spalva?
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 08 10, 23:16)
norejau paklausti ar sebastian cellophanes spalvoti laminatai duoda ryskia spalva?


mano sviesius plaukus laminuojam su pilku atspalviu, tai duoda labai grazu perlo atspalvi, kuris per kokius 5 plovimus isblanksta...
nezinau kaip su tamsiomis spalvomis g.gif
Atsakyti
gal kas galit parasyt, kiek paul mitchell laminavimas kainuoja, kad daretes? einu pirmadieni darytis, bet man labai brangi pasirode kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokita @ 2010 10 07, 13:08)
Sveikos!

As senai jau norejau pasidarytvlaminavima, siandien dazau plaukus, o ryt eisiu i yury salona.
Parasysiu ispudziu smile.gif


Tai siandiena dazete,o kau ryt laminuosite?Man kirpeja aiskino,kad po dazymo turi praeiti savaite.Bent manoji taip dare.O kaip vadinasi jusu laminavomo procedura?[nes yra kelios rusys] 4u.gif
Atsakyti
O kur Kaune su Sebastian priemonėmis daro ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 10 08, 19:03)
Tai siandiena dazete,o kau ryt laminuosite?Man kirpeja aiskino,kad po dazymo turi praeiti savaite.Bent manoji taip dare.O kaip vadinasi jusu laminavomo procedura?[nes yra kelios rusys] 4u.gif

Taip, as dariausi kita diena po dazymo, bet ne laminavima, o inner procedura. Pati kirpeja mane atkalbejo nuo laminavimo ir pasiule inner mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, lyginau lyginau plauku laminavima bei braziliska tiesinima su keratinu ir vis tik nusprendziau, jog laminavimas bus pigiau rolleyes.gif Todel dar karta, noriu uzsitvirtinti savo zinias ir pasiteirauti:
1. Laminavimui nereikia jokio special sampuno bei uztvirtintojo ar kondiocionieriaus, kaip braziliskam tiesinimui, jo? Tiks paprastas Loreal sampunas?
2. Laminuoti plaukus reikia kiek dienu po dazymo? Ar galima bet kada ta daryti?
3. Laminatorius tepamas kaip dazai ant plauku nuo saknu palikus pora cm?
4. Po visko, kad uztvirtinti laminavima, reikia plaukucius istiesinti, jo?
5. Velgi, po visos proceduros, kasdien trenkant plaukus galima naudoti ta pati Loreal sampuna? Ar dings poveikis nuo jo greiciau?
6. 300 ml talpos primones uztenka 2-3 kartams, taip?

Zadu uzsisakineti sia priemone ir eiti pas savo kirpeja rolleyes.gif Imsiu spalva Pearl Blonde


Sebastian Laminates Cellophanes Color
http://beautyclicks....ducts/view/5801

Su tokia laminuojat plaukucius, taip?

Is anksto dekoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 22 gruodžio 2010 - 12:39
QUOTE(Sunreja @ 2010 10 11, 11:01)
Sveikos, lyginau lyginau plauku laminavima bei braziliska tiesinima su keratinu ir vis tik nusprendziau, jog laminavimas bus pigiau  rolleyes.gif  Todel dar karta, noriu uzsitvirtinti savo zinias ir pasiteirauti:
1. Laminavimui nereikia jokio special sampuno bei uztvirtintojo ar kondiocionieriaus, kaip braziliskam tiesinimui, jo? Tiks paprastas Loreal sampunas?
2. Laminuoti plaukus reikia kiek dienu po dazymo? Ar galima bet kada ta daryti?
3. Laminatorius tepamas kaip dazai ant plauku nuo saknu palikus pora cm?
4. Po visko, kad uztvirtinti laminavima, reikia plaukucius istiesinti, jo?
5. Velgi, po visos proceduros, kasdien trenkant plaukus galima naudoti ta pati Loreal sampuna? Ar dings poveikis nuo jo greiciau?
6. 300 ml talpos primones uztenka 2-3 kartams, taip?

Zadu uzsisakineti sia priemone ir eiti pas savo kirpeja  rolleyes.gif Imsiu spalva Pearl Blonde

http://beautyclicks....ducts/view/5801

Su tokia laminuojat plaukucius, taip?

Is anksto dekoju atsakiusioms  4u.gif


as dariausi sebastian laminavima salone, tai ka galiu pasakyt.. poveikio nesijaute labai greitai, po keliu plovimu schmoll.gif ir siaip salone pasake, kad tai tik laikina grozio priemone, t.y. jeigu eini i koki pvz baliu ir nori kad plaukai graziai atrodytu, blizgetu, tam vakarui, tai labai gerai.. parsisiunciau is jav bespalvi sebastiano laminata, pasidariau namuose 1 karta dar, tai schmoll.gif
o laminuoja su tokiu kaip idejot nuoroda.. ax.gif

Atsakyti