Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

QUOTE(tindiriuska @ 2011 02 04, 10:03)
Ačiū, pozityvi, už nuorodą į akciją - nusipirkau šią akiciją, bandysiu pirmą kartą salone, o po to jau ir namie smile.gif
aplankiau ir http://www.beautyfor...d=414&pid=15208  ačiū, moss, užsiregistravau ir jei viskas bus ciki piki - nusipirksiu šią priemonę, kai kirpykloje išsiklausinėsiu kas ir kaip smile.gif



Kaip sekesi? Ar jau buvot laminuotis? Aš irgi turiu šitą kuponą, tai galvoju... ar čia podažymo eit, kad spalvą užtvirtintų ar kai išblunka spalva, kad atnaujintų?
Papildyta:
QUOTE(Nesugausi @ 2011 02 04, 13:29)
nusipirkau akciją, bet ir nusipirkau priemonių, kad namie galėčiau tą atlikt.. ech sad.gif


tai nieko tokio, pamatysit, kaip profesionalai daro procedūrą ir galėsit namie tęst eksperimentus smile.gif
Atsakyti
[quote=Jazira,2011 02 11, 14:39]
Kaip sekesi? Ar jau buvot laminuotis? Aš irgi turiu šitą kuponą, tai galvoju... ar čia podažymo eit, kad spalvą užtvirtintų ar kai išblunka spalva, kad atnaujintų?


Buvau, laminavausi. Plaukai slidūs, blizgūs. Galvos dar neploviau, įdomiausia kas bus po to smile.gif o laiminuotis patariama po dažymo, praėjus savaitei. bent jau man taip sakė kirpėja.
Atsakyti
Sveikutes, bandziau as ta laminavima smile.gif) seip efektas tikrai geras, plaukai tiesus, graziai krenta, blizga ir t.t. bet kaip zada kad laikosi iki 3savaiciu, tikras melas, man po pirmo plovimo pasinaikino tas laminavimas sad.gif as pati tiesinu su zniplemis, tik dabar silka nupirkau, kad efektas butu kaip katik is salono smile.gif)) siulau nesvaistyt pinigu, nes iki sekancio galvos plovimo!!!!
Atsakyti
QUOTE(Nastiona_ @ 2011 02 13, 00:58)
Sveikutes, bandziau as ta laminavima smile.gif) seip efektas tikrai geras, plaukai tiesus, graziai krenta, blizga ir t.t. bet kaip zada kad laikosi iki 3savaiciu, tikras melas, man po pirmo plovimo pasinaikino tas laminavimas sad.gif as pati tiesinu su zniplemis, tik dabar silka nupirkau, kad efektas butu kaip katik is salono smile.gif)) siulau nesvaistyt pinigu, nes iki sekancio galvos plovimo!!!!


Apie koki silka kalbate ?
Atsakyti
na aš galiu pasidalinti kaip plaukai po laminavimo po pirmo galvos plovimo. gan lengai pasidave tiesinimui, iš tiesų labiau blizga ir geriau išsitiesino, apimiteis šiek tiek daugiau, na ir lengvesni tokie, labiau tarpusavy atsiskyrę. aš patenkinta. kirpėja perspėjo kad po plovimo tiesūs jie nebus, tai aš ir nesusinervinau kai išsilovus galva vėl buvau garbanė biggrin.gif žodžiu, 39 lt sumokėjau ne veltui smile.gif na, kiek efektas laikysis - laikas parodys.
dabar turiu kupona keratiniam tiesinimui biggrin.gif kai baigsis laminavimas - eisiu į kitą, brangesnę ir ilgiau laikančią procedūra smile.gif
Atsakyti
Mano atsiliepimas po salerm laminato (dariausi namuose pati): iškart po laminavimo plaukai buvo labai švelnūs, o tokių blizgančių plaukų dar niekad neturėjau... bigsmile.gif jau buvau apsidžiaugus, kad nerealus dalykas tas laminavimas, bet dabar, po trečio plovimo, plaukai vėl šiaušiasi, veliasi ir blizgesio - nulis verysad.gif
Atsakyti
Buvau savaitgalį pas savo kirpėją, tai ji sakė, kad laminavimo efektas ilgiau laikosi kai kartoji procedūrą; pvz. po trečio karto, tos laminavimo medžiagos lieka plaukuose ilgiau, nes dar būna likę medžiagų po ankstesnių laminavimų blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Nastiona_ @ 2011 02 13, 00:58)
as pati tiesinu su zniplemis, tik dabar silka nupirkau, kad efektas butu kaip katik is salono smile.gif)) siulau nesvaistyt pinigu, nes iki sekancio galvos plovimo!!!!


jeigu tiesinate plaukus gana daznai, tai laminavimas tikrai yra pinigu svaistymas, nes laminato pagalba yra "priklijuojamas" pasisiause plauko zvyneliai... jeigu paskui vel deginate plaukus, tai zinoma efekto neverta ilgai tiketis doh.gif
o siaip man si procedura plika akimi iziurima efekta turejo gal iki kokio 6-7 plovimo, bet kadangi laminavausi jau tris kartus, tai pajutau, kad plaukai tikrai tapo sveikesni, labai greitai augo... zodziu man rezultatas patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 14, 16:37)
jeigu tiesinate plaukus gana daznai, tai laminavimas tikrai yra pinigu svaistymas, nes laminato pagalba yra "priklijuojamas" pasisiause plauko zvyneliai... jeigu paskui vel deginate plaukus, tai zinoma efekto neverta ilgai tiketis doh.gif
o siaip man si procedura plika akimi iziurima efekta turejo gal iki kokio 6-7 plovimo, bet kadangi laminavausi jau tris kartus, tai pajutau, kad plaukai tikrai tapo sveikesni, labai greitai augo... zodziu man rezultatas patinka thumbup.gif
g.gif



o tai kokia apytiksliai kaina yra vieno laminavimo?smile.gif ar cia nuo salono priklauso ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 02 14, 18:50)
o tai kokia apytiksliai kaina yra vieno laminavimo?smile.gif ar cia nuo salono priklauso ?  g.gif


labiau priklauso nuo priemoniu, nei nuo salono... bet, zinoma, kokio lygio salonas, tokio lygio ir priemones. man su Sebastiano priemonemis kirpykloje (sviesus vidutiniskai stori plaukai iki juosmens) kainavo 85LT. Sebastiano kainos yra vidutiniokes... "Ramunes Linijoje" Klaipedoje sake, kad si procedura man kainuotu apie 150LT, o dar kazkokiame salone, kurio vardo neprisimenu (ir nenoriu atsiminti doh.gif ) sake, kad kaina butu apie 400LT blush2.gif taciau visi sie salonai naudoja skirtingas priemones, taigi, nuo cia kaina labiau nuo priemoniu priklauso... man Sebastiano uztenka thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti