Įkraunama...
Įkraunama...

Bičių pikis

Sveikos mamytes,gal galite pasakyt jo galiavima,nes radau maiselyje uzkista gal 3 metai kaip jis pas mane.Ar nera jam limituoto galiavimo.
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimio mama @ 2009 10 09, 21:33)
Sveikos mamytes,gal galite pasakyt jo galiavima,nes radau maiselyje uzkista gal 3 metai kaip jis pas mane.Ar nera jam limituoto galiavimo.
Dekoju 4u.gif



kazkur skaiciau kad laikant vesiai ir tamsiai jis nepraranda savo geru savybiu 10metu blink.gif tai cia ne galiojimo laikas, ale kaip suprantu tai 3 metai ne riba mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kur nusipirkti kokybisko biciu pikio Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(redulyte @ 2009 10 10, 15:28)
Gal kas zinote kur nusipirkti kokybisko biciu pikio Vilniuje?



o kaip jis gali buti nekokybiskas g.gif as nezinau, man drauge atveza, bet bites juk visur vienoda piki daro, ar as klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2009 10 02, 17:52)
as taip pat uzsisakiau biciu pikio(forever)manau prireiks smile.gif


Ir mes išbandėm forever living kompanijos bičių pikį smile.gif Pasak platintojų, jį reikia pradėti vartoti, kai tik tik kabinasi virusas, vos ne kaip stebuklas, vieną suvalgysi, ant rytojaus sveikas būsi biggrin.gif Mano 5 - metei merginai, daug sergančiai, tai nelabai stebuklingai suveikė, bet išsikapstėm be antibijotiko, ir tai man didžiulis pasiekimas, nes vis virusas nusileisdavo į bronchus, obstrukcija, baigdavosi ausų uždegimu, šį kartą scenarijus tas pats, tik antibijotikų nereikėjo,kažkaip per 1,5 savaitės pasveiko smile.gif O man ir gi nuo dukros virusas pradėjo kabinti, tai kelis kartus pikio pavartojau, ir tikrai greitai baigėsi sloga, sakyčiau efektas neblogas smile.gif Čia nuoroda, kas nori pasiskaityti http://distrib.forev...amp;language=lt
Atsakyti
Gal kas zino ar biciu pikiu galima graintis inhaliatorium? Na uzpiltu spiritu..
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 14, 16:38)
Gal kas zino ar biciu pikiu galima graintis inhaliatorium? Na uzpiltu spiritu..


oi, kažin g.gif Labiausiai manau spiritas jausis, o be to, kaip jūs paskui atplausite inhaliatorių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 14, 16:38)
Gal kas zino ar biciu pikiu galima graintis inhaliatorium? Na uzpiltu spiritu..


Tikrai negalima, pagalvokit, garais virtęs spiritas paklius į bronchų gleivinę, tikrai negarinkit, geriau nusipirkit Nacl 0,9 proc(kitaip jūsų vadinamo atskiedėjo, ar skysčio lašelinėms) ir galėsit dažniau be baimės pagarinti, esant sausamsm kosuliui, kad atidrėktų ax.gif Taip pat griežtai draudžiama garinti gliukozės turinčiais skysčiais, jokių sirupų į inchaliatorių schmoll.gif
Atsakyti
Gerai kad pasiklausiau. blush2.gif

O gerkles kas yra tepes su biciu pikio uzpilu? Daktares klausiau, tai kaip ir galetu. Geriausio vaisto methyleno nebeimanoma nusipirkt. O maniske tikra gerklinuke. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
turim forever bičių pikio, gal kas žinote nuo kokio amžiaus vaikams jį galima duoti? ax.gif Dukrytei 3,5metu, kaži ar galiu jai duoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2009 11 02, 18:16)
Sveikos,
turim forever bičių pikio, gal kas žinote nuo kokio amžiaus vaikams jį galima duoti? ax.gif  Dukrytei 3,5metu, kaži ar galiu jai duoti? ax.gif

kiek zinau galima, tik mazesnem dozem nei nurodyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 14, 16:38)
Gal kas zino ar biciu pikiu galima graintis inhaliatorium? Na uzpiltu spiritu..

Galima daritis inhaliacijas su pikiu. Mes Druskininku Egles sanatorijoje buvom nueja tokiu inhaliaciju, sako labai nuo virusiniu ligu gerai profilaktiska. As spec. paklausiau kaip ir koki kieki reik pilti, nes vaikui noresiu padariti. mes turime namuose toki specialu inhaliaturiu (toks prietaisas, ne siaip kibiriukas) , tai sanatorijoje beveik tokie patis. Pila jie ten pikio vandens tirpala, daro papildomai su medumi, bet daro ir spiritini tirpala, tik sake labai ji "sunku" kvepuoti, nes juk spiritas ieina, bet galima ir sako suaugusems(tik ne vaikams tas spiritinis) labai efektingas. tikrai bandisiu, jau nusipirkau pikio. Net ne zinojau kad Propolis ir pikis ira tas pats doh.gif Musu mama vaikisteja mums daznai duodavo, sulasandavo ant cukraus kelis lasiukus spiritinio pikio. thumbup.gif man net skanu buvo tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hloja: 24 lapkričio 2009 - 21:33