Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food


ATVESKITE VAIKĄ Į KAMBARĮ, KURIAME BUS ĖRIUKAS IR BANANAS. PAŽIŪRĖKITE, SU KUO VAIKAS ŽAIS, O KĄ VALGYS. (Dr. Douglas N. Graham)

Žalias, gyvas maistas (ang. raw food, living food) – tai termiškai neapdorotas maistas. Toks maistas gaminamas naudojant ne aukštesnę nei 42 C temperatūrą (jei išvis ji yra naudojama). Tokiu būdu maiste išsaugomos veiklios maistinės medžiagos, nesunaikinami enzimai bei fermentai, vitaminai ir kitos naudingos medžiagos, esančios maisto produktuose. Taip pat nesukuriami toksiški ar sunkiai pasisavinami junginiai, kurie atsiranda maisto produktus veikiant aukštesne temperatūra. Šios mitybos racioną sudaro vaisiai, daržovės, daiginti ankštiniai, grūdai, sėklos, mirkyti arba sausi riešutai. Ne veganai valgo žalius, nepasterizuotus gyvulinės kilmės produktus, tokius kaip: pienas, sviestas, kiaušiniai, vytinta mėsa. Visi šie produktai valgomi atskirai arba juos kombinuojant, taip pat jie gali būti apdorojami smulkinant – malant, džiovinant (iki 42 C), fermentuojant – rauginant, spaudžiant sultis. Šios mitybos virtuvė niekuo nenusileidžia daugumai įprastos virtuvės gaminių įvairumu. Gaminami įvairiausi "žalieji" tortai, pyragai, kokteiliai, duonelės, sausainiai, picos, makaronai ir t.t. (gaminti žalią maistą galite išmokti pas mus kursuose). Tik šie gaminiai yra gyvi, termiškai neapdoroti, lengviau pasisavinami, maistingesni. Žaliojoje mityboje didžiają dalį sudaro kultūriniai (salotos, špinatai, morkų stiebai, mongoldai, prieskoninės žolelės ir kt.), laukiniai (pienės, garšvos, dilgėlės, liepų lapai ir kt.) žalumynai. Iš jų gaminamos salotos, spaudžiamos sultys arba gaminami žalieji kokteiliai.
Žaliasis kokteilis (angl. green smoothie) – tai itin maistingas gėrimas, turtingas chlorofilo, turintis daug skaidulų ir lengvai virškinamas. Žaliųjų kokteilių pagrindą sudaro įvairūs vaisiai, vanduo ir žalumynai. Pasaldinti galima natūraliais saldikliais (medumi, agavos nektaru, stevija). Rekomenduojama kokteilio sudėtis - 60 proc. prinokusių vaisių ir 40 proc. žalumynų. Šie komponentai gerai sutrinami trintuvu (ang. blender), taip gaunamas žaliasis kokteilis. Kokteiliai padeda įprasti reguliariai valgyti žalumynus.


user posted imageuser posted imageuser posted image



user posted image
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje 4u.gif
Svarstau ar verta kokius zalesius saldyt g.gif Kazin kiek ju tos maistines vertes lieka, o juk jie svarbiausi kokteiliuose.
Kitame forume skaiciau kad kiti dziovina visa zaluma buroku lapus, saliero lapus, prieskonines zoles ir viska paskui trina i miltelius kuriuos visus naudoja. Gal ir iseitis bigsmile.gif
Bandau savo paprastame is pigu.lt pirktame dziovintuve dziovint pomidorus, greitai bus 2 paros, na tai jie tokie jau gerokai apdziuve bet dar reikia padziovint. Ar jus kas pomidorus dziovinat?
Dar prisisaldziau aguru ir pomidorai laukia eiles savo.
Atsakyti
QUOTE(gotica @ 2012 08 23, 13:03)
Bandau savo paprastame is pigu.lt pirktame dziovintuve dziovint pomidorus, greitai bus 2 paros, na tai jie tokie jau gerokai apdziuve bet dar reikia padziovint. Ar jus kas pomidorus dziovinat?


Sveikos 4u.gif

Gotica, labai jau ilgai tie pomidorai pas jus džiūsta - gal tik perpus perpjaunat? Excalibur mano pomidorai džiūsta turbūt apie 10 val. - aš juos pjaustau apie 0,5 cm storio griežinėliais. Džiovinam gana dažnai ir deja labai greitai suvalgom blush2.gif

Dėl migdolų iš zaliavalgis.lt galiojimo laiko kas klausėt - pažiūrėjau savuosius, jie galioja iki 2013 m. vasario - pakankamai ilgai, kad spėt sukramsnot didesnį kiekį biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Britule @ 2012 08 23, 12:46)
Sveikos 4u.gif

Gotica, labai jau ilgai tie pomidorai pas jus džiūsta - gal tik perpus perpjaunat? Excalibur mano pomidorai džiūsta turbūt apie 10 val. - aš juos pjaustau apie 0,5 cm storio griežinėliais. Džiovinam gana dažnai ir deja labai greitai suvalgom blush2.gif

As dziovinu tokius mazycius pailgus pomidoriukus, supjaustau juos i 6 dalis, tikrai mazi gaunasi gabaliukai, o ir pomidoru veisle tokia is sausuju su mazai sulciu. Manau cia ir yra skirtumas tarp Excalibur'o ir paprasto pigiako smile.gif
Kazkas irgi pirko per ta akcija dziovintuva (atrodo lyg Banga), gal atsilieps kaip sekasi naudoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotica: 23 rugpjūčio 2012 - 12:12
QUOTE(gotica @ 2012 08 23, 12:09)
As dziovinu tokius mazycius pailgus pomidoriukus, supjaustau juos i 6 dalis, tikrai mazi gaunasi gabaliukai, o ir pomidoru veisle tokia is sausuju su mazai sulciu. Manau cia ir yra skirtumas tarp Excalibur'o ir paprasto pigiako  smile.gif
Kazkas irgi pirko per ta akcija dziovintuva (atrodo lyg Banga), gal atsilieps kaip sekasi naudoti  rolleyes.gif

As pirkau is pigu.lt Optimum dziovintuva. Turbut apie ta pati kalbam wink.gif
Pomidoru nebandziau dziovinti, dabar daugiausia obuolius dziovinu, nes vaikai labai valgo. Tai vos speju. Siaip 5 pilnus padeklus isdziovina per kokias 9-10 val. (nuo storio proklauso). Dar dziovinau salieru lapus, tai irgi pakankamai greitai isdziuvo.

Mane labai sudomino Shoeaholic rodytas receptas bananiniu blyneliu su idaru, bet kazkodel neissaugojau blush2.gif Bet dabar ziuriu i savo dziovintuva ir nelabai isivaizduoju kaip jame isdziovinti blyna g.gif Ten per viduri yra skyle, tai kaip ir nepatiesi popieriaus lapo (nebus lygu). Gal skirtingu gamintoju skirtingai atrodo tie padeklai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Banga @ 2012 08 23, 13:41)
Mane labai sudomino Shoeaholic rodytas receptas bananiniu blyneliu su idaru, bet kazkodel neissaugojau  blush2.gif  Bet dabar ziuriu i savo dziovintuva ir nelabai isivaizduoju kaip jame isdziovinti blyna  g.gif  Ten per viduri yra skyle, tai kaip ir nepatiesi popieriaus lapo (nebus lygu). Gal skirtingu gamintoju skirtingai atrodo tie padeklai?  g.gif

taigi iskirpk skyle popieriuje ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotica @ 2012 08 23, 12:45)
taigi iskirpk skyle popieriuje ir viskas  4u.gif

Bet tada nebus blyno blush2.gif biggrin.gif
O gal turite issaugojus tu blyneliu recepta?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Britule @ 2012 08 23, 11:46)
Dėl migdolų iš zaliavalgis.lt galiojimo laiko kas klausėt - pažiūrėjau savuosius, jie galioja iki 2013 m. vasario - pakankamai ilgai, kad spėt sukramsnot didesnį kiekį biggrin.gif

Labai ačiū 4u.gif
Einu bandytis užsakymą darytis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Banga @ 2012 08 23, 12:51)
Bet tada nebus blyno  blush2.gif  biggrin.gif
O gal turite issaugojus tu blyneliu recepta?
4u.gif

Ten ir nebuvo dideli blynai per visą aukštą. Ten daromi blyneliai. Išsikerpi to popieriaus, maždaug delno dydžio, jame dedi šaukštą ar du masės ir padarai blynelį. 4u.gif
Blynelių receptas praitoje temoje... Reiktų su paiešką paieškoti ir rasite. Nepatingėkite 4u.gif

Užvedetė kalbą apie cukinijos spageti, tai šiandieną pietums dariau. Tikrai buvo skanu, kartosiu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 23 rugpjūčio 2012 - 14:51
Blyneliai essen.gif

QUOTE(Shoeaholic @ 2012 06 28, 13:28)




aš tai dar neatsiėmiau to maisto džiovintuvo ... verysad.gif kažkas ten pas juos užstrigo ir prekės bus tik nuo 08 27 dienos... doh.gif


savaitgalį susiplanavusi makadamijų sviesto pasigaminti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2012 08 23, 14:43)
Labai ačiū  4u.gif
Einu bandytis užsakymą darytis  smile.gif
Papildyta:

Ten ir nebuvo dideli blynai per visą aukštą. Ten daromi blyneliai. Išsikerpi to popieriaus, maždaug delno dydžio, jame dedi šaukštą ar du masės ir padarai blynelį.  4u.gif
Blynelių receptas praitoje temoje... Reiktų su paiešką paieškoti ir rasite. Nepatingėkite  4u.gif

O as kazkodel nusprendziau, kad cia bus didelis blynas per visa auksta blush2.gif doh.gif
Aciu uz paaiskinima 4u.gif

QUOTE(irmulia @ 2012 08 23, 14:51)
Blyneliai essen.gif 


Aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Banga: 23 rugpjūčio 2012 - 15:35
As ir darau didelius blynus, per visa ta apvaluma - pas mane ner skyles

QUOTE(irmulia @ 2012 08 23, 15:51)
Blyneliai essen.gif 
aš tai dar neatsiėmiau to maisto džiovintuvo ... verysad.gif  kažkas ten pas juos užstrigo ir prekės bus tik nuo 08  27 dienos...  doh.gif
savaitgalį susiplanavusi makadamijų sviesto pasigaminti  biggrin.gif


Koks blenderis? g.gif
Atsakyti
GreenLady:Aciu pasisakiusioms. Sakiau gi kad eksperciu atsiras Dar del sito aparato naudojimo ir skirtingo jo "galiojimo" judviem tai idomu butu suzinoti kaip naudojot abi. Gal viena tik "smothikus" gamino, o kita net ir ledukus ar riesutus smulkindavo?

Riesutu tikrai nemalu, taip juos suvalgau smile.gif. O plaku dazniausiai vaisius ir zoles(dazniausiai obuoliukas, dilgeles, garsvos ir kiaulpienes,dar kokia gelyte), kartais darzove dar kokia idedu, o ziema dedu saldytas uogas, ten reikia skyscio ipilti, kad suplakti.
O kietesnius,pvz saldytus bananus, trinu su tokiu ilgu, net nezinau kaip vadinasi biggrin.gif
panasus i sita, tik irgi mazai galingas 200w:
http://www.pirktipig...nderi/p_234991/
Bet siaip labai nemegstu daug primakaluotu dalyku. Meginau kazkada daryti zalia torta, bet man nelabai schmoll.gif Geriau tuos ingrediantus atskirai suvalgyti ir ka galima sukramtyti, o ne trinti biggrin.gif Taigi gal del to ir uztenka ilgam, o siaip labai patogus, pasidarai kokteiliuka, pakeiti dangteli ir gali tiesiai is to indo gerti su rankenele. DAr abu blenderius pirkau nenaujus, tiksliau buvo nenaudoti, bet is zmogaus, gal dovanu buvo gaves, taigi is vis pigiai smile.gif Ir taip visai netycia mes juos isigijom, tuos kokteilius pradejo vyras daryti, tik pirma is vaisiu.(Jis dabar darosi su rugpieniu ir kokiu bananu smile.gifo as i rugpieni prisidedu ivairiu zoliu, agurku sumalu, paskui ipjaustau burokeliu, gaunasi labai skanus saltibarsciai.)
Paskui jau pradejau deti zolytes visokias, nes jau senokai domiuosi sveika mityba ir zaliavalgyste, bet taip palaipsniui viska darau. Dabar dazniausiai mano pusryciai buna vanduo, paskui vaisiai arba sitie kokteiliai, paskui kose (virta), paskui kokios salotos, sriuba , o antroj dienos pusei jau buna visokiu nukrypimu ir sumustiniu ir kitokiu nesamoniu biggrin.gif (tik duona perku juoda be mieliu) dar vartoju kazkiek sviesta, grietine(man sriubos be jos neskanios, o sriubas labai megtsu) , bet taip palaipsniui keiciasi skonis ir kas nesveika jau darosi neskanu, taigi taip labai saves neprievartaudama keiciu savo mityba smile.gif
Nespejau dar visos temos anos perskaityti, bet maciau diskutavot del kavos, tai man labai padejo Alleno Carro knyga"lengvas budas sulieknieti". Nu sulieknieti man visia nereikia, bet ta knyga man atvere akis del daugelio dalyku, pavadinciau ja (ivadas i zaliavalgyste) ir man patinko jo metodas kaip atsisakyti nesveiku dalyku, pvz kavos. TAigi jau senokai atpratau, nors irgi buvo ritualas, kas ryta bent po puodeli, paskui dar ilgai dariau vyrui, nes kvapas patiko, o dabar jau smirdi, kaip tuscia pelenine biggrin.gif TAigi prisistaciau ax.gif
Atsakyti