Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(veriru @ 2015 09 12, 20:07)
rašo 20, taip turbūt 20 ml smile.gif

tai normaliai tas pats kad pirkt 40ml pakuote.tik zinai kad sviezias ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia daug kas rasete apie geriama kolagena. Nuo kokio amziaus jis gali buti geriamas? Galvoju, kad nebutu per stipru g.gif
Atsakyti
man geriausias dalykas grožiui - daaaug vandens bigsmile.gif oda atrodo jauniau (na, būna spuogelių prieš mm, bet ką dabar), dar veido valymas - būtina procedūra kartą per pusmetį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano metų atradimas - Forest Essentials. Iš pradžių draugė parvežė lauktuvių iš Indijos, paskui pirkau amazonėj, dabar, mačiau, jau ir Lietuvoj kažkas prekiauja. Man tai kažkas stebuklingo thumbup.gif Natūralūs, daugiau mažiau eklogiški, bet užvis svarbiausia, kad veiksmingi. Turėjau aliejų nuo celiulito, tai po savaitės pasimatė rezultatas blink.gif Ir kremą veidui turiu thumbup.gif Žodžiu, kaip rašo, toks ir poveikis.
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 03 15, 07:57)
Na sio menesio atradimas - vitamino C koncentratas ampulyte veidui. Naudoji 10dienu, bet atgaivina oda labai  thumbup.gif

O kas cia per procedura?
Atsakyti
Mano atradimas išsiplėtusiom nosies porom pritraukti ir juoduliukam mažinti Neostrata firmos Ultra smouth losijonas. Šiek tiek pagraužia, bet juodulynas nyksta:)
Atsakyti
Mano pastarųjų savaičių atradimas, tai Marmozel kosmetikos derinukas. Turiu maitinamąjį kremą su erškėtrožėmis ir serumą. Serumą tepu prieš kremą, tuomet kremas geriau susigeria. Oda atrodo atsigavus.

Serumas:

user posted image

Kremas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otra: 30 lapkričio 2015 - 14:18
QUOTE(Demoxi @ 2015 09 04, 10:51)
Mano atradimai:
- kokosų aliejus: Stebuklas. Tinka visų tipų odai, nualintiems plaukų galiukams, veido valymui bei drėkinimui, jis skatina plaukų augimą, ir ir ir ...... Naudoju jį net vietoje skutimosi putų. Po skutimosi nebūna nei odos paraudimų, nei išbėrimų, oda švelni ir tuo pačiu sudrėkinta. Nereikia jokių papildomų kūno kremų. O šauniausia tai jog tai natūralus produktas, už prieinamą kainą kurio užtenka labai ilgai.

- juodasis afrikos muilas: puikiai išvalo poras bei pašalina inkštyrus, nuriebalina bei nuramina odą. Naudoju jį vietoje veido prausiklio. Taip pat padeda sumažinti prakaitavimą.

- rožių vanduo: nuramina veido odą, ypač tinka riebiai bei mišriai odai, išvalo inkštyrus. Naudoju tiek veido odos priežiūrai tiek ir plaukų skalavimui. Nepatingiu pasidaryti ir vendens ledukų su rožių vandeniu. Puikiai atgaiviną odą karštą vasaros dieną.

- morkų aliejus: puikiai tinka riebiai odai. Vėlgi, ramina, valo, drėkina. Naudoju jį kartą/du kartus per savaitę. Suteikia odai lengvą atspalvį, turi daug vitaminų.

cia gal is bionaturoazes? sios firmos parduodami produktai man atradimas jau keleta metu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Markizaite @ 2014 08 13, 11:07)
Sveikos, o aš neseniai atradau skystą kolageną, kuris tikrai suteikia odai ŠVYTĖJIMO! Gaminamas Japonijoje, registruotas Lietuvoje. Tiesa, ne tepamas, o geriamas, t.y. kolageno gėrimas OM-X plius, į kurio sudėtį be jūrinės kilmės kolageno dar įeina hialurono rūgštis, elastinas, kofermentas Q10, keramidas, bičių pienelis.

Vnž., puiki sudėtis, jokios chemijos ir superinis poveikis odai bei nagams. Iš principo, turėtų kažkiek veikti ir plaukus, bet kai jie pas mane jau turbūt 20 metų dažomi, tai ypatingo poveikio plaukams nepajutau rolleyes.gif

O dėl odos - jau po kelių dienų toks pojūtis, kaip kad iš po intensyviai drėkinančios kaukės būtum  thumbup.gif Ypač jaučiasi vasarą, kai oda nuo saulės išsausėja ir šaltuoju sezonu - nuo šildymo.

Ir kaina - tikrai nesikandžioja  ax.gif


sakykite, o nuo kokio amziaus pradedate naudoti skysta kalogena?
Papildyta:
QUOTE(Markizaite @ 2014 08 13, 11:07)
Sveikos, o aš neseniai atradau skystą kolageną, kuris tikrai suteikia odai ŠVYTĖJIMO! Gaminamas Japonijoje, registruotas Lietuvoje. Tiesa, ne tepamas, o geriamas, t.y. kolageno gėrimas OM-X plius, į kurio sudėtį be jūrinės kilmės kolageno dar įeina hialurono rūgštis, elastinas, kofermentas Q10, keramidas, bičių pienelis.

Vnž., puiki sudėtis, jokios chemijos ir superinis poveikis odai bei nagams. Iš principo, turėtų kažkiek veikti ir plaukus, bet kai jie pas mane jau turbūt 20 metų dažomi, tai ypatingo poveikio plaukams nepajutau rolleyes.gif

O dėl odos - jau po kelių dienų toks pojūtis, kaip kad iš po intensyviai drėkinančios kaukės būtum  thumbup.gif Ypač jaučiasi vasarą, kai oda nuo saulės išsausėja ir šaltuoju sezonu - nuo šildymo.

Ir kaina - tikrai nesikandžioja  ax.gif


sakykite, o nuo kokio amziaus pradedate naudoti skysta kalogena?
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2016 03 03, 16:33)
Papildyta:
sakykite, o nuo kokio amziaus pradedate naudoti skysta kalogena?

Esu gerusi kolagena, bet kazkokio vau efekto nebuvo.
Man labiau patinka geriamas hialiuronas, po menesio vartojimo oda pradeda svyteti kaip grizus is atostogu nuo juros. ir taip serumas su hialiuronu tepamas, tai buna saunus duetas odai drekinti. sakyciau atstoja visas adatines proceduras salonuose sie du komponentai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2017 02 02, 12:21)
Esu gerusi kolagena, bet kazkokio vau efekto nebuvo.
Man labiau patinka geriamas hialiuronas, po menesio vartojimo oda pradeda svyteti kaip grizus is atostogu nuo juros. ir taip serumas su hialiuronu tepamas, tai buna saunus duetas odai drekinti. sakyciau atstoja visas adatines proceduras salonuose sie du komponentai  smile.gif



Kokį konkrečiai naudojate geriamą hialiuroną?
Atsakyti
QUOTE(Gunda @ 2017 02 11, 17:18)
Kokį konkrečiai naudojate geriamą hialiuroną?

Neperku pastoviai vienodos firmos hialurona, bet turi buti didesne doze parai 100mg ir beabejo minimum 1,5 litro vandens 4u.gif
Atsakyti