Įkraunama...
Įkraunama...

Sila. Kelias namo.

Tema, šio serialo gerbėjoms.

Papildyta:
Sukūriau šią temą, nes, nesąžininga teršti Turkiškų serialų temą.
Kažkokiu stebuklingu būdu šis serialas mane įtraukė (gal pasiilgau tokių biggrin.gif).
Man kyla klausimas, kur dingo mažylė Silos sesuo? Teko prasukinėti serijas, kad pasivyčiau tv, tai nežinau šito.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 11 11, 21:00)
Tema, šio serialo gerbėjoms.

Papildyta:
Sukūriau šią temą, nes, nesąžininga teršti Turkiškų serialų temą.
Kažkokiu stebuklingu būdu šis serialas mane įtraukė (gal pasiilgau tokių biggrin.gif).
Man kyla klausimas, kur dingo mažylė Silos sesuo? Teko prasukinėti serijas, kad pasivyčiau tv, tai nežinau šito.


Mane jis irgi žiauriai įtraukė. Galvojau, kad aktoriai nepatiks, bet dabar žiauriai patinka. Geras ir žiūrėjimo laikas. Gerai nežinau kur ta sesutė, bet atrodo ją prižiūri teta, ji dėl mokslų negali būti su jais.
Atsakyti
Paskutinį kart "muilo opera' žiūrėjau prieš 8 metus, kai laukiausi dukters ir daugiau sakiau savo laiko negaišiu. Bet kažkas parekomendavo, pamačiau reklamą ir viena lietinga diena prasukinėdama pažiūrėjau kelias serijas. užsikablevau. Toks paėmė azartas, kad praeitą savaitgalį rusiškame portale pažiūrėjau 2 sav į priekį serijas. (aišku greituoju būdu, ) Labai norėjosi sužinoti ar susitaikys. biggrin.gif
Aktorius atliekantis Borano vaidmenį labai labai wub.gif . Primena kažkuom mano vyrą tai gal todėl lotuliukas.gif

QUOTE(Indrijan @ 2015 11 12, 09:23)
Mane jis irgi žiauriai įtraukė. Galvojau, kad aktoriai nepatiks, bet dabar žiauriai patinka. Geras ir žiūrėjimo laikas. Gerai nežinau kur ta sesutė, bet atrodo ją prižiūri teta, ji dėl mokslų negali būti su jais.

Laikas geras, nes rudenį vistiek nieko neveiki vakarais, tik po namučius "kuitiesi"
Sesutė Silos pas tetą, bet man lyg neilg trukus atvažiuos.
Aš tik nesuprantu Borano ir jo "brolio" santykių. Jie kaip ir netikri broliai.
Atsakyti
Pritariu, kad gana įdomus serialas, gal kiek ištemptas, bet vistiek. Ir aktoriai simpatiški ax.gif
Atsakyti
Labas.pavydziu kas gali ziureti sita seriala rusiskai blush2.gif verysad.gif jau turbut visa buciau perziurejus biggrin.gif
Atsakyti
Žiūrėjau žiūrėjau į priekį ir sustojau, jau tiek tas Džihanas erzinti pradėjo, kad nebegaliu.Atrodo pati paimčiau ir uždusinčiau tokį, o ten tamposi tamposi su juo doh.gif Galvoju pertrauką padarysiu, gal nervai aprims bigsmile.gif Bet tai ramybės neduoda kada jis aplamai dings iš veikėjų gvenimo. Kurios matė visą seriala, gal galite parašyti, ar jis taip iki galo nervus ir ės parazitas bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai sustojau tiek kažkur 60 rusiška serija (tai mūsų 30 serija), nes kas labiausiai kankino sužinojau, o paskui pagalvojau, kad bus neidomu žiūrėti, vistiek pykstas taikos - taikos pykstas biggrin.gif
Dėl ištemtumo, vistiek nėra tokia beviltiška situacija kaip su meksikietiškais serialais, ypač ateinančiuose keliuose serijos įvykiai greitai rutuliosis.
Mane labiausiai erzina, prisiminimai ir ta melancholiška muzika.

Dar kai pamačiau, kad pas rusus 160 serijų buvau nusprendus nesikankinti, bet tik paskui pamačiau, kad jie iš 1 dvi padarę
Atsakyti
Užsikabinau ir aš už šio serialo. Nerealiai įtraukė. Net pačiai iš savęs juokas ima. Suprantu, kad tai tik serialas, bet jaudinuosi dėl herojų taip lyg jie būtų realūs biggrin.gif . Žiūriu internete į priekį.
Man labai gražūs pagrindiniai aktoriai. Nuo Borano žvilgsnio net kojas pakerta biggrin.gif . Patinka kaip klostosi Silos ir Borano santykiai. Jų meilė įtikina. Nėra kaip kituose serialuose- pamato, bac ir įsimyli. Trūksta tik vieno- bučinių ir aistros. Norisi tai pamatyti, bet serialo kūrėjai nerodo. Turim patys įsivaizduoti.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 11 12, 14:07)
Aš tai sustojau tiek kažkur 60 rusiška serija (tai mūsų 30 serija), nes kas labiausiai kankino sužinojau, o paskui pagalvojau, kad bus neidomu žiūrėti, vistiek pykstas taikos - taikos pykstas  biggrin.gif
Dėl ištemtumo, vistiek nėra tokia beviltiška situacija kaip su meksikietiškais serialais, ypač  ateinančiuose keliuose serijos įvykiai greitai rutuliosis.
Mane labiausiai erzina, prisiminimai ir ta melancholiška muzika.

Dar kai pamačiau, kad pas rusus 160 serijų buvau nusprendus nesikankinti, bet tik paskui pamačiau, kad jie iš 1 dvi padarę


Beveik po kiekvienu zodziu pasirasau. Sutinku, sutinku 4u.gif
As neiskenciu nepasukinedama ziureti, ar bent mintimis nuklystu, nes kartais situacijas rodo - absurdas.... Galvoju, nagi, greiciau vystyk kita minti, viskas jau aisku cia, kiek galima doh.gif
nera man sitas serialas labai kad patiktu, bet vistiek kai neturiu ka veikti ziuriu ir neleidziu seimai manes trugdyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karas1433: 12 lapkričio 2015 - 18:45
QUOTE(Nireglina @ 2015 11 12, 19:43)
Užsikabinau ir aš už šio serialo. Nerealiai įtraukė. Net pačiai iš savęs juokas ima. Suprantu, kad tai tik serialas, bet jaudinuosi dėl herojų taip lyg jie būtų realūs  biggrin.gif . Žiūriu internete į priekį.
Man labai gražūs pagrindiniai aktoriai. Nuo Borano žvilgsnio net kojas pakerta biggrin.gif . Patinka kaip klostosi Silos ir Borano santykiai. Jų meilė įtikina. Nėra kaip kituose serialuose- pamato, bac ir įsimyli. Trūksta tik vieno- bučinių ir aistros. Norisi tai pamatyti, bet serialo kūrėjai nerodo. Turim patys įsivaizduoti.

Aš pati nesuprantu kaip jis mane įtraukė biggrin.gif Kažkokia pasaka. Bet negaliu nežiūrėt ir viskas. Čia gal dėl perskaitytų daugybę knygų apie rytiečių gyvenimą. Ačių Teo, persuku neįdomias vietas. Atleidžiu Silos naivumus, mes jai dar tik 17. Keista, kad Boranui prievartavimą atleidžiu (gal todėl, kad pati Sila to nesureikšmina) Nors per Fatmagul, net negalėjau pakęst jos mylimojo, kuris net neprievartavo.
Ir dar galvoju, kad jei šį serialą būčiau pamačiusi pvz 2007 m., jis būtų number one. Nes tada dar nebuvo masiškų turkų rodymo pas mus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 12 lapkričio 2015 - 20:46
QUOTE(Dzenete @ 2015 11 12, 08:42)
Paskutinį kart "muilo opera' žiūrėjau prieš 8 metus, kai laukiausi dukters ir daugiau sakiau savo laiko negaišiu. Bet kažkas parekomendavo, pamačiau reklamą ir viena lietinga diena prasukinėdama pažiūrėjau kelias serijas. užsikablevau. Toks paėmė azartas, kad praeitą savaitgalį rusiškame portale pažiūrėjau 2 sav į priekį serijas. (aišku greituoju būdu, ) Labai norėjosi sužinoti ar susitaikys.  biggrin.gif
Aktorius atliekantis Borano vaidmenį labai labai  wub.gif . Primena kažkuom mano vyrą tai gal todėl  lotuliukas.gif
Laikas geras, nes rudenį vistiek nieko neveiki vakarais, tik po namučius "kuitiesi"
Sesutė Silos pas tetą, bet man lyg neilg trukus atvažiuos.
Aš tik nesuprantu Borano ir jo "brolio" santykių. Jie kaip ir netikri broliai.


Netikras brolis tai turbūt kalbat apie Džihana jis yra jo pusprolis. O Boranas tikrai labai labai, jis toks atrodo šaltas, bet ....biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 11 12, 21:43)
. Ačių Teo, persuku neįdomias vietas


thumbup.gif taip, čia gėris
QUOTE(Indrijan @ 2015 11 12, 22:25)
Netikras brolis tai turbūt kalbat apie Džihana jis yra jo pusprolis. O Boranas tikrai labai labai, jis toks atrodo šaltas, bet ....biggrin.gif

Ne, Akme ar kaip jis ten, kur visada šalia. galvojau, kad jis tikras brolis, bet lyg ir ne. Kaip patys įvardija "kraujo brolis". ( sunku su tais turkiškais vardais)
Atsakyti