Įkraunama...
Įkraunama...

Sila. Kelias namo.

QUOTE(Dzenete @ 2015 11 12, 21:45)
thumbup.gif  taip, čia gėris

Ne, Akme ar kaip jis ten, kur visada šalia. galvojau, kad jis tikras brolis, bet lyg ir ne. Kaip patys įvardija "kraujo brolis". ( sunku su tais turkiškais vardais)

Aaaa jūs apie tą, geriausias draugas jis tiktai yra, toks tikrai kraujo brolis
Atsakyti
atsitiktinai pamačiau kelias serijas iš pradžios,
na kažkur apie 40 seriją, nes kaimynei sugedo TV
tai atlėkė, kad padėčiau
aktoriai nelabai patiko ir serialas jau ne pirmos jaunystės,
o ir tas tąsymąsis su tom tradicijom, man pasirodė gal nuobodus
Atsakyti
Labas.tai negi Emrei kaput?:/ kas gali atsakyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziedlapiux: 17 lapkričio 2015 - 08:53
QUOTE(Ziedlapiux @ 2015 11 17, 08:51)
Labas.tai negi Emrei kaput?:/ kas gali atsakyt?

Išgivens, bet į vežimėlį atsisės
Atsakyti
tas filmas jaupradeda nervus tampyt biggrin.gif
Atsakyti
Dar tik 22 serija ☺
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2015 11 17, 23:57)
tas filmas jaupradeda nervus tampyt biggrin.gif

Man irgi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2015 11 17, 15:04)
Išgivens, bet į vežimėlį atsisės

atsises, bet greitai ir pakils is jo mirksiukas.gif
Perziurejau daugiau nei puse serialo, bet iki siol Boranas Silos i lupas nebuciavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florete: 18 lapkričio 2015 - 19:49
QUOTE(florete @ 2015 11 18, 20:49)
atsises, bet greitai ir pakils is jo mirksiukas.gif
Perziurejau daugiau nei puse serialo, bet iki siol Boranas Silos i lupas nebuciavo biggrin.gif

Och tu doh.gif Matyt, liks nepabučiuota biggrin.gif
Atsakyti
Labas.dekui uz atsakymus.wink.gif as ir pastebejau kad jis jos beveik nebuciuoja i lupas g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Labas.dekui uz atsakymus.wink.gif as ir pastebejau kad jis jos beveik nebuciuoja i lupas g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2015 11 18, 20:49)

Perziurejau daugiau nei puse serialo, bet iki siol Boranas Silos i lupas nebuciavo biggrin.gif


Kaip tai ne, bučiavo gi biggrin.gif jei gerai pamenu tai toje serijoje kur Boranas ją nusivežė gimtadienio švęsti g.gif ar gal kažkurioje kitoje serijoje, jau nebepamenu, nes kai kurias vietas tai po 100 kartų iš naujo žiūrėjau lotuliukas.gif

Man tai kaip tik patinka kad bučiniais nesišvaisto, kaip pas meksikiečius, bet jau tie žvilgsniai... wub.gif Išvis atkreipkit dėmesį kaip Boranas apkabina Silą, net šiurpuliukai nubėga wub.gif O žvilgsniai, prisilietimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2015 11 18, 19:49)
Perziurejau daugiau nei puse serialo, bet iki siol Boranas Silos i lupas nebuciavo biggrin.gif

Man tai labai į akis krenta. Neįprasta. Iki šiol nebuvau mačiusi serialo, kuriame pagrindiniai aktoriai beveik nesibučiuoja. Matyt toks režisieriaus sumanymas. Vis tik norėtųsi tų bučinių smile.gif
QUOTE(BonPari* @ 2015 11 19, 12:55)
bet jau tie žvilgsniai...  wub.gif Išvis atkreipkit dėmesį kaip Boranas apkabina Silą, net šiurpuliukai nubėga  wub.gif O žvilgsniai, prisilietimai  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Nuo to žvilgsnio net ir man pilve ima drugeliai skraidyti hihihi.gif
Atsakyti