Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 07 26, 21:38)
Uzdarytas? verysad.gif  gal zinot kiek viso seriju yra?

Jei gerai pamenu 12 tik 4u.gif bet,kad ten ir scenarijus gerai nupjauna i lankas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 26, 17:09)
Tai kad jis uzdarytas buvo,1plus1.ru ziurekit  4u.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 22, 21:33)
Ui kaip jum gerai biggrin.gif Yra daug geru,o kuris jum labiau patiko,Medcezr ar DC?



abu patiko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2016 07 22, 23:33)
"Kara Para Aşk/Грязные деньги и любовь" nežiūrėjei?



bandziau, bet man tas pagrindinis aktorius schmoll.gif toks apkiautes g.gif
dar ka rekomenduokite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2016 07 25, 23:12)
[....] Dabar koki bepradedu turkiska ziureti,vis ne tas.Pertraukos reikia matyt,po Kuzey Guney,lygiai taip tap buvo,joks nelimpo [....]
Man labai, žiauriai, ypatingai, patiko "Kuzey Güney", 10+++ balų. Aktorius Kıvanç Tatlıtuğ nuostabus, labai stiprų įspūdį paliko.
Ko gero čia pats ryškiausias vyriškas vaidmuo buvo kurį teko man matyti. Prisimenu kiek naktų nemiegotų buvo, žiūrėta iki labo ryto... iki 07 val.
Ir paskui sekė tas klaikus jausmas, kai baigi žiūrėti ir tokia tuštuma. O sunkiausias dalykas, vėl atrasti kažką tokio, kad taip stipriai užkabintų.
V ž šis serialas patenka į mano geriausių ir stipriausių 3-tuką. Kas dar nežiūrėjęs šio serialo_Rekomenduoju.
QUOTE(Whagati @ 2016 07 31, 19:20)
dar ka rekomenduokite  mirksiukas.gif
Labai rekomenduoju "Kuzey Güney"

Kuzey Güney Promo
Kuzey Güney Fragmanı
Kuzey Güney 2 Sezon
Kuzey Güney season 2

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 07 31, 21:27)
Man labai, žiauriai, ypatingai, patiko "Kuzey Güney", 10+++ balų. Aktorius [b]Kıvanç


Va kaip,o as supratau,is auksciau parasytu tavo,postu,kad tau sis serialas nelabai.Ir aktorius,Kıvanç Tatlıtuğ,ne tavo skonio.Kazka gal supainiojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2016 07 31, 23:38)
Va kaip,o as supratau,is auksciau parasytu tavo,postu,kad tau sis serialas nelabai.Ir aktorius,Kıvanç Tatlıtuğ,ne tavo skonio.Kazka gal supainiojau g.gif
Ne, tu viską teisingai buvai supratusi. Maždaug prieš pusę metų aš taip ir sakiau ir galvojau, kol nepažiūrėjau.
Tiesiog, aš tada, ne nuo to serialo pradėjau pažintį su juo. Nepatiko tame seriale, bežiūrint pirmąją seriją, jo įvaizdis.
Vis tik kartais kaip svarbu pradėti žiūrėti nuo (sau) tinkamo serialo. Kaip sakoma, atrasti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.
O atvedė mane į šį serialą visai kiti du aktoriai (vienas iš jų dėl panašumo), pažįstu juos iš ankstesnių žiūrėtų serialų,
tai tik dėka Engin Öztürk /Hazar Ergüçlü atradau ir pažiūrėjau "Kuzey Güney". Va matai kaip su tais atsitiktinumais būna smile.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 01 rugpjūčio 2016 - 14:00
QUOTE(Visgi @ 2016 07 31, 23:23)
Ne, tu viską teisingai buvai supratusi. Maždaug prieš pusę metų aš taip ir sakiau ir galvojau, kol nepažiūrėjau.
Tiesiog, aš tada, ne nuo to serialo pradėjau pažintį su juo. Nepatiko tame seriale, bežiūrint pirmąją seriją, jo įvaizdis.
Vis tik kartais kaip svarbu pradėti žiūrėti nuo (sau) tinkamo serialo. Kaip sakoma, atrasti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.
O atvedė mane į šį serialą visai kiti du aktoriai (vienas iš jų dėl panašumo), pažįstu juos iš ankstesnių žiūrėtų serialų,
tai tik dėka Engin Öztürk /Hazar Ergüçlü atradau ir pažiūrėjau "Kuzey Güney". Va matai kaip su tais atsitiktinumais būna smile.gif



va va, man ir identiskai, nemegstu to aktoriaus doh.gif

as cia tokia isranki turku aktoriams g.gif blush2.gif
Papildyta:
o maciusios nusikaltimas ir bausme g.gif lyg neblogas turetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 08 01, 17:02)
o maciusios nusikaltimas ir bausme   g.gif  lyg neblogas turetu buti  g.gif

Tikrai taip vadinasi? Koks originalus pavadinimas? Ne Dostojevskis cia kartais? biggrin.gif

Aš esu mačius
- Meilė ir bausmė (Ask ve Ceza) su Murat Yildirim ir Nurgul Yesilcay, tai man patiko. Tokia graži meilės istorija smile.gif Gal todėl, kad šiuos aktorius mėgstu.

- Meilė ir neapykanta (Aşka Sürgün) su Beren Saat, tai toks vidutiniškas į prastesnę pusę, mano akimis. Nors Beren Saat labai myliu smile.gif Nepamenu kaip to pagrindinio vardas pavardė, bet jam geriau sekasi dainuot, nei vaidint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 01 rugpjūčio 2016 - 17:38
QUOTE(Whagati @ 2016 08 01, 18:02)
va va, man ir identiskai, nemegstu to aktoriaus doh.gif
as cia tokia isranki turku aktoriams g.gif blush2.gif
Na va kaip būna... Visiems skirtingai. O aš jį tik atradau ir antrą serialą su jo vaidyba žiūriu_"Aşk-ı Memnu"
Labai daug pažįstamų aktorių vaidina. Net Hazal Kaya man čia patinka, nes daug šypsosi, nesusiraukelė.
Gal ir Beren Saat pradės labiau patikti po šio serialo. O Zerrin Tekindor man apskritai labai simpatiška moteris,
nes yra gerą įspūdį palikusi po keletas matytų serialų.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 08 01, 17:29)
Aš esu mačius
- Meilė ir bausmė (Ask ve Ceza) su Murat Yildirim ir Nurgul Yesilcay, tai man patiko. Tokia graži meilės istorija smile.gif Gal todėl, kad šiuos aktorius mėgstu.


ai taip taip, tas....

na man tas is seniau nepatiko, kazkokio serialo, kuri neperziurejau iki galo, kai senai rode per tv...tiesiog ne mano skonio vyras, bet gal dar perlipsiu per save bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 08 01, 10:51)
Na va kaip būna... Visiems skirtingai. O aš jį tik atradau ir antrą serialą su jo vaidyba žiūriu_"Aşk-ı Memnu"
Labai daug pažįstamų aktorių vaidina. Net Hazal Kaya man čia patinka, nes daug šypsosi, nesusiraukelė.
Gal ir Beren Saat pradės labiau patikti po šio serialo. O Zerrin Tekindor man apskritai labai simpatiška moteris,
nes yra gerą įspūdį palikusi po keletas matytų serialų.

user posted image

Baltas pavydas- kaip norėčiau tik pradėti žiūrėti ir Aśk-i Memnu ir Kuzey Guney.... Gero žiūrėjimo...
Atsakyti