Įkraunama...
Įkraunama...

Tai- mano gyvenimas

user posted image wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labukas.jei nesunku isduokit paslapty kaip isaiškes tiesa 4u.gif
Atsakyti
Labuka, žiūriu ir aš šį serialą, patraukė smile.gif pirmų dviejų serijų nemačiau, bet paskui kai pradėjau žiūrėti, tai žiūriu iki šiol smile.gif vakar nemačiau vienos serijos, tai laukiau vėlai vakare kada rodė kartojimą, nes labai knietėjo sužinoti, kaip Atešas atsidūrė vienoj lovoj su Ersunia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 03 11, 09:00)
Labukas.jei nesunku isduokit paslapty kaip isaiškes tiesa  4u.gif

o kam išduoti, juk neįdomu bus žiūrėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 03 11, 09:00)
Labukas.jei nesunku isduokit paslapty kaip isaiškes tiesa  4u.gif


Atešas pasakys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrijan: 11 kovo 2016 - 16:00
QUOTE(_Only_ @ 2016 03 11, 14:17)
Labuka, žiūriu ir aš šį serialą, patraukė  smile.gif pirmų dviejų serijų nemačiau, bet paskui kai pradėjau žiūrėti, tai žiūriu iki šiol  smile.gif vakar nemačiau vienos serijos, tai laukiau vėlai vakare kada rodė kartojimą, nes labai knietėjo sužinoti, kaip Atešas atsidūrė vienoj lovoj su Ersunia  biggrin.gif
Papildyta:

o kam išduoti, juk neįdomu bus žiūrėti  blush2.gif

As ziuriu moviex.in lietuviu kalba.ten viena serija i prieky ikelia.tik ten biaky sunkoka isijungti buna ta puslapy. biggrin.gif as pradzioj ir neziurejau kai griebiau tai naktim ziurejau ir pasivijau.dabar uzknisa kasdien laukti kol nauja ikels.sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Indrijan @ 2016 03 11, 15:59)
Atešas pasakys

Dekui jau isijungus buvau 62 seriaja paziureti .bet vistiek nieko nesupratau tik paty fakta biggrin.gif
Atsakyti
As perziurejau rusu kalba iki vestuviu, kurios neivyko, ir tada jau atvesau- ta Efsunes istorija primine meksikietiska muila/ Dabar persokau ant Paramparca, bet turbut grisiu ziureti toliau, siaip patiko...
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2016 03 12, 16:21)
As perziurejau rusu kalba iki vestuviu, kurios neivyko, ir tada jau atvesau- ta Efsunes istorija primine meksikietiska muila/ Dabar persokau ant Paramparca, bet turbut grisiu ziureti toliau, siaip patiko...

O man primena Pelenes istorija.gaila rusiskai nemoku.uzsikabliavau. :/
Atsakyti
Kas nors pašnabždėkit ar Baharė vis tik laimingai susieis su Atešu? smile.gif aš žiūriu per tik TV smile.gif
Atsakyti
dienos metu neturėčiau kada žiūrėti, o vakare, kai jau laikas vakarienei, tvarkymuisi, tada ir pažiūriu tą serialą, nes net dvi valandas eina smile.gif taip ir buvo galima tikėtis, kad per gražiai čia viskas būtų, jei vestuvės įvyktų smile.gif

QUOTE(Nimbamedė @ 2016 03 12, 20:18)
Kas nors pašnabždėkit ar Baharė vis tik laimingai susieis su Atešu? smile.gif aš žiūriu per tik TV smile.gif

aš kažkodėl spėju, kad nesibaigs (kaip dažniausiai turkiškuose serialuose būna) viskas taip gražiai rolleyes.gif
Atsakyti
Žiūriu ir aš šį serialą, nors neužkabino taip kaip "Sila". Pas rusus skaičiau, kad vėliau serialas labai "nusigrybavo".
Manęs kažkodėl nelabai įtikina Bacharės ir Atešo meilė. Turbūt aktorių vaidyba nekokia. Ypač aktorės, vaidinančios Bacharę.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 03 14, 14:46)
Žiūriu ir aš šį serialą, nors neužkabino taip kaip "Sila". Pas rusus skaičiau, kad vėliau serialas labai "nusigrybavo".
Manęs kažkodėl nelabai įtikina Bacharės ir Atešo meilė. Turbūt aktorių vaidyba nekokia. Ypač aktorės, vaidinančios Bacharę.


Manęs irgi neįtikino jų tą meilė.
Atsakyti
Šis serialas galima sakyti yra vienintelis turkiškas serialas, kurį žiūriu (neskaitant dar vieno, kurį žūriu nereguliariai). Anksčiau sakiau, kad niekada nežiūrėsiu turkiškų serialų, be niekada nesakyk niekada. Dėl smalsumo peržiūrėjau prabėgomis beveik visas serijas turkų kalba, nors nė žodžio nesuprantu. Patinka šis serialas, reikalavimų kažkokių nėra, patinka (Baharė), Keremcem (Atešas) ir kitų aktorių vaidyba. Teko skaityti, kad minėti aktoriai (Ezgi Asaroğlu ir Keremcem) ir gyvenime yra pora.
Atsakyti