Įkraunama...
Įkraunama...

Tai- mano gyvenimas

QUOTE(giluze @ 2016 03 15, 17:49)
Dėl šito tai tikrai ramu, nieko panašaus nebus. Bet aš pati negaliu patikėti, kad pamažu mezgasi draugystė, o gal ir kai kas daugiau tarp jos ir žmogaus, su kuriuo iki šiol tik pjovėsi.  biggrin.gif

aga, maciau ju vestuviu foto.

Klausimas maciusiom i prieky gerokai,

ten Ateso ex mylimoji atsiiras su sunum?kodel tas berniukas mirs? ir uz ka taip ziauriai Efsune bus sumusta?
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 03 15, 21:22)
aga, maciau ju vestuviu foto.

Klausimas maciusiom i prieky gerokai,

Kas dėl vestuvių, tai čia tik vestuvės, daugiau nieko. Tiksliau, priverstinės.
Aš, aišku, mačiau viską, bet negaliu prisiversti pasakoti turinio, tuo labiau, kad įvykių daug. Man pačiai buvo nekantru sulaukti kai kurių įvykių ir kai paskaičiau komentaruose kada atsiskleidžia tiesa apie Bahar, užlėkiau į priekį ir pažiūrėjau. Paskui vėl tvarkingai grįžau ir žiūrėjau toliau. biggrin.gif Ar tikrai nori tai sužinoti? Paskui nebus neįdomu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2016 03 15, 20:44)
Kas dėl vestuvių, tai čia tik vestuvės, daugiau nieko. Tiksliau, priverstinės.
  Aš, aišku, mačiau viską, bet negaliu prisiversti pasakoti turinio, tuo labiau, kad įvykių daug. Man pačiai buvo nekantru sulaukti kai kurių įvykių ir kai paskaičiau komentaruose kada atsiskleidžia tiesa apie Bahar, užlėkiau į priekį ir pažiūrėjau. Paskui vėl tvarkingai grįžau ir žiūrėjau toliau.  biggrin.gif  Ar tikrai nori tai sužinoti?  Paskui nebus neįdomu?  ax.gif

priverstines?vel su nestumu? biggrin.gif

parasyskit jei netingit . blush2.gif 4u.gif
kazkoks narkotikas tas serialas biggrin.gif lyg netureciau ka daugiau veikti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziedlapiux: 15 kovo 2016 - 21:07
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 03 15, 20:57)
kazkoks narkotikas tas serialas  biggrin.gif  lyg netureciau ka daugiau veikti  biggrin.gif  doh.gif

Ne jums vienai taip yra lotuliukas.gif
Atsakyti
O man tai nesinori taip greit viską sužinoti, koks įdomumas paskui bus žiūrėti biggrin.gif

aš čia viena tik per tv žiūriu kas vakarą po dvi serijas, nes visos atrodo jau daugiau nei puse pažiūrėjusios doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2016 03 15, 21:57)
priverstines?vel su nestumu?  biggrin.gif

parasyskit jei netingit .  blush2.gif  4u.gif
kazkoks narkotikas tas serialas  biggrin.gif  lyg netureciau ka daugiau veikti  biggrin.gif  doh.gif

Be nėštumo, bet su šantažu. biggrin.gif
Tai įsivaizduokit, kaip aš pražiūrėjau visas, dabar laukiu naujos serijos titrų tinkamų. Sakyčiau, geriausios vietos, kur Efsun su Chulja susikabina ir viena kitai kiaulystes krečia. Serialo variklis. mirksiukas.gif Gerai sueina su mezginiu, nes tik į mezginį žiūrint, akys išsifokusuoja. Kai derinu su filmu- viskas liuks.
Taip, atsirado Atešo sena mylimoji, tokia psichavota, sugalvojo jam pranešti, kad jis turi sūnų, 5 metų. Kadangi buvo mėgėja išgerti, nesugebėjo sūnaus prižiūrėti, vaikas išėjo naktį tėvo ieškoti, kuris tuo metu ligoninėj prie Mechmeto buvo. Visi jo ieškojo, jei gerai prisimenu - rado prie upės, nors atrodo, jis buvo patekęs pas mafijozus ir ten buvo nelaimingas įvykis. Negaliu tiksliai pasakyt, labai nesigilinau, tokios filmų scenos su vaikais man nepatinka. O Bahar, kai sužinojo apie save tiesą, užsiuto ant Efsun ir pasiekė, kad tą uždarytų į kalėjimą. Chulja pasamdė vieną sėdinčią kartu, kad iš jos pasityčiotų, sumuštų ir dar sakytų, kad Bahar tai užsakė.
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2016 03 15, 21:44)
  Ar tikrai nori tai sužinoti?  Paskui nebus neįdomu?  ax.gif

parasykit.. bigsmile.gif man kaip tik idomiau ziuret buna .
Atsakyti
[quote=giluze,2016 03 15, 22:38]
dekui kad paraset 4u.gif
Atsakyti
O pastebėjot, kad per anonsus šio serialo Atešas tampa Atu biggrin.gif ?
Baharę Atešo sūnaus motina nustums nuo skardžio ( ar kaip čia kitaip pavadinus) ir paliks gulėti an ledo. Hasreta žus dėl bombos jachtoje.
Papildyta:
QUOTE(_Only_ @ 2016 03 15, 22:26)
aš čia viena tik per tv žiūriu kas vakarą po dvi serijas, nes visos atrodo jau daugiau nei puse pažiūrėjusios  doh.gif  biggrin.gif

Per tv rodo vieną seriją, tik ji padalinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2016 03 16, 12:25)
O pastebėjot, kad per anonsus šio serialo Atešas tampa Atu biggrin.gif ?
Baharę Atešo sūnaus motina nustums nuo skardžio ( ar kaip čia kitaip pavadinus) ir paliks gulėti an ledo. Hasreta žus dėl bombos jachtoje.
Papildyta:

Per tv rodo vieną seriją, tik ji padalinta mirksiukas.gif

o kas ta jachta susprogdins? verysad.gif
Atsakyti
niu ot kokios jūs, visos viską žinosit, kaip paskui žiūrėsit? lotuliukas.gif man taip knieti paskaityti, kas geltonom raidėm parašyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2016 03 16, 15:05)
niu ot kokios jūs, visos viską žinosit, kaip paskui žiūrėsit?  lotuliukas.gif man taip knieti paskaityti, kas geltonom raidėm parašyta  doh.gif

O aš neatsilaikiau pagundai doh.gif
Labai patiko šiandieninė situacija lifte wub.gif Tokiam vyrui atrodo atleisčau viską biggrin.gif
Atsakyti