Įkraunama...
Įkraunama...

Tai- mano gyvenimas

Labai laukiu tesinio. Baigiau ziureti 60 serija, nes tik tiek lietuviskai igarsinta buvo, o rusiskai nemoku blush2.gif Jau pradejo ivykiai kai kurie uzknisti, bet labai laukiu tiesos isaiskejimo ir siaip Efsunes personazas taip ostriges ir toookia man ji tobula aktore, kad zadu baigti ziureti smile.gif Gal nenusivaziuos jau visai visai.
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2016 07 25, 23:44)
O pas mus du sezonus parode ar ne?

Taip

QUOTE(Violetisimo @ 2016 07 26, 11:51)
ir siaip Efsunes personazas taip ostriges ir toookia man ji tobula aktore, kad zadu baigti ziureti smile.gif 

Man Efsunės personažas irgi patinka smile.gif kartais aišku ir nervina, savo poelgiais arba nemokėjimu užsičiaupti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 26 liepos 2016 - 11:01
QUOTE(Violetisimo @ 2016 07 26, 10:51)
Labai laukiu tesinio. Baigiau ziureti 60 serija, nes tik tiek lietuviskai igarsinta buvo, o rusiskai nemoku blush2.gif  Jau pradejo ivykiai kai kurie uzknisti, bet labai laukiu tiesos isaiskejimo ir siaip Efsunes personazas taip ostriges ir toookia man ji tobula aktore, kad zadu baigti ziureti smile.gif  Gal nenusivaziuos jau visai visai.


deja, nusivažiuos. Mečiau žiūrėt nebaigus. Labai ištempė gumą. Bet Efsunė nereali vis tiek buvo.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 07 26, 12:41)
deja, nusivažiuos. Mečiau žiūrėt nebaigus. Labai ištempė gumą. Bet Efsunė nereali vis tiek buvo.

Ech... Tik ji ir skatina toliau ziureti, nes Nuranos jau neber verysad.gif O visi kiti personazai man nelabai.


Papildyta:
QUOTE(kami_ @ 2016 07 26, 12:00)
Taip
Man Efsunės personažas irgi patinka smile.gif  kartais aišku ir nervina, savo poelgiais arba nemokėjimu užsičiaupti doh.gif

Mane gyvenime toks zmogus irgi erzintu, bet ziurint kaip i aktore, tai ji man nerealiai patinka! Tikiuosi, bus daugiau serialu su ja smile.gif
Atsakyti
Na gal kuri turit info kada prades rodyt pas mus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 09 07, 19:24)
Na gal kuri turit info kada prades rodyt pas mus? g.gif

Manau kai pasibaigs gyvenimo bangos .... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2016 09 07, 23:17)
Manau kai pasibaigs gyvenimo bangos .... ax.gif

girdejau kad rugsejo gale zada rodyt, idomu kada tiksliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 09 09, 11:38)
girdejau kad rugsejo gale zada rodyt, idomu kada tiksliai  g.gif


Spalio 17 jau prades rodyti. Deja kartojimas seriju bent jau man bus labai nepatogus - 13 val unsure.gif
Atsakyti
Nu tikrai ir dar i tv3 play neikelia, ir lietuvisku vertimu visam internete nera 2 sezono, anksciau ikeldavo iskart po serijos o dabar neikelia verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 10 18, 21:14)
Nu tikrai ir dar i tv3 play neikelia, ir lietuvisku vertimu visam internete nera 2 sezono, anksciau ikeldavo iskart po serijos o dabar neikelia verysad.gif verysad.gif

Čia jau trečiasis sezonas smile.gif
Aš visas 1-3 sezono serijas jau mačiusi ir ketvirto pora mačiau, bet ir lietuviškai įdomu pasižiūrėti, bet jau tas įgarsinimas per tv8 blink.gif bent jau man jis tragiškas rolleyes.gif
Atsakyti

Čia jau trečiasis sezonas smile.gif
Aš visas 1-3 sezono serijas jau mačiusi ir ketvirto pora mačiau, bet ir lietuviškai įdomu pasižiūrėti, bet jau tas įgarsinimas per tv8 blink.gifbent jau man jis tragiškas rolleyes.gif

 

Galvojau pažiūrėsiu, bet ir man tas įgarsinimas labai nepatiko. Ar kad ausis nepripratus, ar tiesiog balsas ne tas, bet žiūrėt norą tai numušė. 

Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2016 10 18, 20:50)
Čia jau trečiasis sezonas smile.gif
Aš visas 1-3 sezono serijas jau mačiusi ir ketvirto pora mačiau, bet ir lietuviškai įdomu pasižiūrėti, bet jau tas įgarsinimas per tv8 blink.gif bent jau man jis tragiškas rolleyes.gif

Aš žiūriu 104 su rusiškais subtitrais,gal per kur galima pažiūrėti? Lietuviškai per TV 8 neįmanoma žiūrėti, jau balsai. ..doh.gif
Atsakyti