Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

QUOTE(LinMer @ 2016 07 14, 15:23)
O kiek serijų turi šis serialas ?

72

Žiūriu ir aš. Kol kas labai patinka. Tik per savo durną galvą nutariau internete pažiūrėti paskutines serijas. Visai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Kolkas ziuriu per LNK, bet vis norisi internete zvilgtelt kas ten toliau smile.gif
Atsakyti
Nežiūrėkit į priekį, neįdomu bus schmoll.gif
Kas man patinka šitam seriale, kad greit viskas vyksta. Nors gal taip dėl ilgų serijų atrodo g.gif Būtų valandinė serija, kaip visokie meksikiečių, neišsispręstų viskas per vieną seriją.
Pvz sužinojo apie nėštumą ta pana (vardą pamiršau), galvojau dabar tai temps kokią savaitę, kol Korajus sužinos... Bet ne, tuoj pat pasakė ir tą pačia seriją išsprendė viską (nors aš tikėjaus, kad pasiliks vaiką).
Ai, dar... Nu suprantu ten tos jų tradicijos, tai ir namų tvarka tokia. Bet kartais jau perdėtai atrodo. Žurnale absol nekaltos nuotraukytės, apsikabinimas su draugu, o mama pamačius tragediją daro, verkia, dukrą muša, isterikuoja...
Atsakyti
Kai pamačiau, kad rodys jį per TV net šokinėt pradėjau, nes jau seniai buvau apie šį serialą girdėjus ir net paskutinę seriją pažiūrėjau, manydama, kad nerodys pas mus. doh.gif Bet ant kiek čia Cagatay Ulusoy kitoks, negu Gyvenimo bangose. Net negaliu atsistebėti, kad čia tas pats aktorius. Šitam seriale tai man toks prastas aktoriukas, tik dėl gražaus veidelio paimtas, o GB ir Delibal, tai jo vaidyba nereali, bet gal dar atsiskleis. biggrin.gif Hazal Kaya labai jau nesimpatiška, bet vaidina gerai. Šiaip, iš esmės, serialas labai niūrius, jau tas tėvas Ferihos kaip nervina, tai negaliu. Kol kas, neužkabino labai, bet žiūrėsiu toliau tikrai, kai jau taip laukiau ir tiek daug apie jį girdėjau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 07 14, 15:38)
72

Žiūriu ir aš. Kol kas labai patinka. Tik per savo durną galvą nutariau internete pažiūrėti paskutines serijas. Visai nepatiko  schmoll.gif

Adini Feriha koydum yra tik 67 serijos,paskui vadinasi Emirin yolu,bande daryti tesini,bet nepasiteisino ir buvo uzdarytas
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2016 07 14, 17:50)
Hazal Kaya labai jau nesimpatiška, bet vaidina gerai.

Va, man irgi ji... Nėr labai jau nesimpatiška, bet ir ne gražuolė. Kai šalia Handės atsistoja, tai... Handė čia tokia wow parodyta - ir figūra, ir drabužiai...Feriha tokia blanki pelytė šalia schmoll.gif
Beje, praleidau šiandien, arba neparodė to aiškiai - Emiras su Hande permiegojo?
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2016 07 14, 18:50)
Bet ant kiek čia Cagatay Ulusoy kitoks, negu Gyvenimo bangose. Net negaliu atsistebėti, kad čia tas pats aktorius. Šitam seriale tai man toks prastas aktoriukas, tik dėl gražaus veidelio paimtas, o GB ir Delibal, tai jo vaidyba nereali, bet gal dar atsiskleis. biggrin.gif Hazal Kaya labai jau nesimpatiška, bet vaidina gerai. Šiaip, iš esmės, serialas labai niūrius, jau tas tėvas Ferihos kaip nervina, tai negaliu. Kol kas, neužkabino labai, bet žiūrėsiu toliau tikrai, kai jau taip laukiau ir tiek daug apie jį girdėjau. ax.gif

Antram sezone jis labai pasikeis,po Emiro i Yamana nelabai galejau ziuret,man jis kaip Emiras nerealus wub.gif ax.gif aisku viskas pasimatys ateiti,pradzioje tikrai ta vaidyba nekokia blush2.gif bet veliau,ypac antrame sezone ufff wub.gif Cia tik antras jo darbas po filmo Anadolu Kartalları.
Hazal man netrukdo,ir ju pora man visai simpatiska,tik ja pobaisiai rengia kazkodel.

Man tai antras serialas labai giliai istriges i smegenis ir sirdi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 14, 19:17)
Emiras su Hande permiegojo?

Ne
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 14, 18:19)

Man tai antras serialas labai giliai istriges i smegenis ir sirdi biggrin.gif



Pirmas GB? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 14, 19:25)
Pirmas GB?  ax.gif

Oi ne! Serenay man labai nepatinka,ir Cagatajus ten man visiskai ne ax.gif biggrin.gif Va jau Delibalyje visai kas kita wub.gif
Pirmas Uzdrausta meile wub.gif bet gal del to,kad ji pirma pamaciau, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 14, 18:29)
Oi ne! Serenay man labai nepatinka,ir Cagatajus ten man visiskai ne  ax.gif  biggrin.gif Va jau Delibalyje visai kas kita  wub.gif
Pirmas Uzdrausta meile  wub.gif  bet gal del to,kad ji pirma pamaciau, smile.gif

Ir man UM nr1 wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 13, 11:49)
Man Hande vien del savo charakterio nebegrazi pasidare  biggrin.gif  labai jau daug sau leidzia  doh.gif


Tikiuosi iki galo išliks blogiukė, ji man tokia patinka. Geruolės rolėje būtų per daug jau saldi - graži ir dar gera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 14, 21:30)
Tikiuosi iki galo išliks blogiukė, ji man tokia patinka. Geruolės rolėje būtų per daug jau saldi - graži ir dar gera  doh.gif

O man ji nepatiko,uzknisantis personazas man buvo biggrin.gif
Atsakyti