Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

QUOTE(lauravala @ 2016 07 14, 13:32)
O man ji nepatiko,uzknisantis personazas man buvo  biggrin.gif

Tikriausiai ir man atsibos... Tarp kitko Laros personažas man patinka, irgi tikiuosi jį toliau vystys :-)
Atsakyti
kelintoj serijoj suzinos, kad ji visai ne turtuole?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 14, 21:36)
Tikriausiai ir man atsibos... Tarp kitko Laros personažas man patinka, irgi tikiuosi jį toliau vystys :-)

Oi biggrin.gif ta, tai man is vis tragiskai vaidina,toks vaizdas,kad ja "po blatu" ikiso i seriala lotuliukas.gif jos eisena kaip rorbotuko,toks viazdas,kad ji prisukta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 14, 15:07)
Oi biggrin.gif ta, tai man is vis tragiskai vaidina,toks vaizdas,kad ja "po blatu" ikiso i seriala  lotuliukas.gif jos eisena kaip rorbotuko,toks viazdas,kad ji prisukta biggrin.gif

thumbup.gif o man atrodo ji specialiai tokia parinkta... Man kol kas ji patinka :-)
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 15, 02:18)
thumbup.gif o man atrodo ji specialiai tokia parinkta... Man kol kas ji patinka :-)

Zinok nea,as ziurejau seriala Gullerin savasi,ir ji ten vaidino,nu tai truputi patobulejus,bet vaidyba panasi biggrin.gif ir eisena tokia pati,tik apkudus biski biggrin.gif
Nu bus cia pora momentu,kai ji ,savo liezuvi,ikis vietoj ir laiku thumbup.gif
Atsakyti
Man ji taip gražiai su Omeru elgiasi wub.gif
O ir šiaip tokia... Įdomi kartais, bet netrukdo seriale. Nesakykit į priekį, kas matėt, bet man panašu, kad ji su Mehmetu gali susimest g.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 15, 12:34)
Man ji taip gražiai su Omeru elgiasi wub.gif
O ir šiaip tokia... Įdomi kartais, bet netrukdo seriale. Nesakykit į priekį, kas matėt, bet man panašu, kad ji su Mehmetu gali susimest  g.gif

drinks_cheers.gif

Tyliu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 15, 01:26)
Zinok nea,as ziurejau seriala Gullerin savasi,ir ji ten vaidino,nu tai truputi patobulejus,bet vaidyba panasi  biggrin.gif ir eisena tokia pati,tik apkudus biski biggrin.gif
Nu bus cia pora momentu,kai ji ,savo liezuvi,ikis vietoj ir laiku  thumbup.gif

Aš kaip pirmą kartą ją matau, tai ir tinka ji man čia, ir ta jos eisena, ir figūra, ir tiesmukiškumas :-)

Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 15, 04:34)
Man ji taip gražiai su Omeru elgiasi wub.gif
O ir šiaip tokia... Įdomi kartais, bet netrukdo seriale. Nesakykit į priekį, kas matėt, bet man panašu, kad ji su Mehmetu gali susimest  g.gif

Jeigu tavo spėjimai pasitvirtins, tai man ne- man šis vyrukas nepatinka, ir jie man netinka į porą. Net nežinau kodėl, bet man nei jo išvaizda nei charakteris ne prie širdies, toks gaidys jis man :-) tikiuosi vėliau pakeisiu nuomonę...
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 14, 18:26)
Nežiūrėkit į priekį, neįdomu bus  schmoll.gif Žurnale absol nekaltos nuotraukytės, apsikabinimas su draugu, o mama pamačius tragediją daro, verkia, dukrą muša, isterikuoja...

Man dar labai keista, kai mama grasina Ferihą išrengti ir apžiūrėti. Ką ji tikisi pamatyti g.gif
QUOTE(lauravala @ 2016 07 14, 19:10)
paskui vadinasi Emirin yolu,bande daryti tesini,bet nepasiteisino ir buvo uzdarytas

Tai štai kodėl tokia keista pabaiga.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 15, 14:23)
bet man nei jo išvaizda nei charakteris ne prie širdies, toks gaidys jis man :-)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 07 15, 06:48)
Man dar labai keista, kai mama grasina Ferihą išrengti ir apžiūrėti. Ką ji tikisi pamatyti  g.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif thumbup.gif aha, ypač kai nuo jos palaidinę norėjo nuplėšt bigsmile.gif
Atsakyti