Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

Kelintoje serijoje Emiras sužinos tiesa apie Feriha ? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 27, 18:47)
As nieko nesupratau biggrin.gif

pasikeite aktoriai
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2016 07 27, 20:48)
pasikeite aktoriai

kai kurie taip
Atsakyti
Sveikos,

Vis bandau pažiureti 52 serija per turkcinema bet nepasileidžia verysad.gif gal ten seriju daugiau nebera ideta ? Ar kas bandete per ta web jas žiureti ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 07 28, 22:34)
Sveikos,

Vis bandau pažiureti 52 serija per turkcinema bet nepasileidžia  verysad.gif gal ten seriju daugiau nebera ideta ? Ar kas bandete per ta web jas žiureti ?  unsure.gif

Pabandykit per Duralenta.ru
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 07 27, 12:38)
Feriha va ji tai visada nelaiminga nepatenkinta susiraukusi buvo, kitokios aš jos ir neprisimenu.


Man taip pat Feriha susižavėjimo nekelia, nes nuolatos susiraukusi. Be to, ir bendravimas su kitais atžagarus... pvz vakar su savo broliu...jis tik pasiteiravo, o ji, kad metė žodžius atgal... ir taip daugmaž su visais...tokia visa viename "kas tau darbo" stiliuke.
Net su Emiru normaliai jai neišeina... tas klausia, o atsakymo nėra... vėl tyli... Kiek galima tylėt??? pasakytų ką nors žmogiško. Tai nea. Skambina jai telefonu, tai ragelį numuša, nors dar taip neseniai pati bandė inicijuoti su juo pokalbį susitaikymo link...
Suprantu tik tiek, kad pati tiesos taip ir nepasakys, nes per daug įsitraukia. Tas akivaizdus skirtumas tarp jo ir jos- tik dar labiau plečiasi. Ir man baisu ,kad jis visgi ateis į tą butą, nes gan dažnai toje teritorijoje jis ima slampinėti. Arba žurnalistai prigaus juos kur dviese, nes jis žymus žmogus. Ilgai veido slėpti nepavyks.
Bendrai paėmus, tai vakarykštė serija tokia stulbinanti: visi viską žino, tik ne Emiras smile.gif Kažkas vyksta ir visi žino kas, tik ne jis... toks kvailio vietoj... ir kas keisčiausia, kad NIEKAS nieko jam normalaus taip ir nepasako... smile.gif
Atsakyti
Aš tai niekaip nesuprantu, ko tas Mehmetas iš Emiro tikisi. Rimtai nesuprantu. Nu sudaužė mašiną, tai faktas, kad atsimokėt reiks. O gal tikisi, kad dovanos jam tą skolą? Bet tai tokiu atveju eitų gražiai kalbėtis, tartis kažkaip... O čia jei tik susitinka - tu šunsnukio sūnus, tu toks anoks ir muštis puola blink.gif
Kai su Feriha kalbėjo Mehmetas, tipo kokia išeitis, kas pasikeis, jokios išeities. Tai vos teliko neaprėkiau - durniau, išeitis tik viena - daug dirbt ir susimokėt, ką pridirbai cool.gif
Nes dabar pagal jį gaunasi, kad Emiras kaltas, kad Mehmetas jo mašiną sudaužė ir dar, šunsnukis, drįsta prieš Mehmetą kelieklūpsčiaudamas neit, kad vargšui tiek bėdų pridarė.
Feriha irgi įdomi šitoj situacijoj. Pyksta ant Emiro, kad tas negražiai kalba apie žmogų, kuris jo mašiną sudaužė ir vis į akis lenda, muštis puola doh.gif
Atsakyti
Dar pastebėjimas - man Ferihos šeima kartais truputį nevalos atrodo. Ne visa šeima, bet būtent įstrigo, kai vakare Mehmetas grįžta ir jam mama iškart "gulkis, gulkis", o tas ir gulasi. Su visais drabužiais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 29, 17:37)
Dar pastebėjimas - man Ferihos šeima kartais truputį nevalos atrodo. Ne visa šeima, bet būtent įstrigo, kai vakare Mehmetas grįžta ir jam mama iškart "gulkis, gulkis", o tas ir gulasi. Su visais drabužiais  blink.gif

Ir visi miega prisirengę
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2016 07 29, 18:51)
Ir visi miega prisirengę

Ferihos mamą tai bent su naktiniais parodo. O kiti tai kaip dieną vaikšto, taip ir miega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 07 29, 09:35)
Pabandykit per Duralenta.ru


Bandžiau ten irgi kartais neišeina. Čia mano ipadas greičiausia supuliuoja arba wifi.... blush2.gif
Ačiū už patarimus 4u.gif

Į prieki pasistumejau per turkcinema 57 serija jau žiuriu....tai eina sau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 30 liepos 2016 - 06:08
QUOTE(otea @ 2016 07 30, 07:08)
57 serija jau žiuriu....tai eina sau  unsure.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti