Įkraunama...
Įkraunama...

Vedes ir turi vaiku

Jei nesinori nieko rimto veikti ar žiūrėti, su malonumu įsijungiu šitą serialą thumbup.gif
Atsakyti
As kasdien stengiuosi 20.00 kad netureciau ka veikti. Ziuriu sita seriala, nors jau tas serijas ir kartoja neaisku kelinta karta. Bet man jis visada juokingas thumbup.gif
Atsakyti
o as tai nesuprantu...
seniau visada ziuredavau, kai rodydavo 23.30 ar pan.
dabar kartais prisiminus isijungiu tv6, na ir kiek ziuriu, visos nematytos serijos.. tai reiskia seniau tv3 neparode jo viso? nes na beveik nepraleisdavau as Elo smile.gif
Atsakyti
Mano vyro dziaugsmas sis serialas lotuliukas.gif , jau baigia visiskai supanaseti su Elu doh.gif
Atsakyti
nieko serialas ,juokingas mes ziurim biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif va cia tai serialu serialas thumbup.gif super seimynele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rencia1 @ 2009 05 03, 10:31)
lotuliukas.gif va cia tai serialu serialas  thumbup.gif super seimynele  thumbup.gif

seimynele tai tikrai pagerinta lotuliukas.gif
Papildyta:
bandis tikras vyras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 05 03, 18:31)
seimynele tai tikrai pagerinta  lotuliukas.gif
Papildyta:
bandis tikras vyras biggrin.gif

TIKRAI SUPERINIS SER. AS JAU KELIS SEZONUS TURIU PARSISIUNTUS IR ISIRASIUS I KOMPAKTA,KAD BUTU SENATVEJE rolleyes.gif KA SMAGAUS PAZIURET
Atsakyti
Superinis serialas thumbup.gif
Atsakyti
Klasika thumbup.gif Nezinau geresnio serjalo neesu maciusi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
šitas serijalas super thumbup.gif aš turbut jau mačiau beveik visas serijas, bet vistiek jei kada įsijungiu kai per tv rodo- su malonumu žiūriu lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi prisijungiu prie gerbeju klubo 4u.gif Labai labai patinka,galeciau ziuret ir ziuret labai prajuokina serijos :}
Atsakyti