Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

Įdomiai dėlioja tą liniją, dabar Damon gavęs vilkolakių nuodų herojų vaidins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2016 03 08, 23:46)
Abejoju kad jie kaip pora. Bet vaikus augina kartu.

tai apie koki suzadetini kalba buvo? g.gif
ar as netaip nuklausiau
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 09, 20:41)
tai apie koki suzadetini kalba buvo?  g.gif
ar as netaip nuklausiau

Tiesa sakant ir as taip nugirdau. O ir Stefana besibuciuojanti su Valeri rode. Taip, kad visi susipainioje man pasirode biggrin.gif Tik va Enzo su Boni man klaustukas pasirode, nes irgi besibuciuojancius rode biggrin.gif
Atsakyti
Ar galima uzduoti klausima? Ar pasirodes 8 sezonas. Internete randu, kad jau keturios serijos, bet ziuret neleidzia. Po to radau, kad tik rugseji bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2016 03 28, 23:20)
Ar galima uzduoti klausima? Ar pasirodes 8 sezonas. Internete randu, kad jau keturios serijos, bet ziuret neleidzia. Po to radau, kad tik rugseji bus  blush2.gif

Dar 7 sezonas nepasibaiges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 03 29, 08:36)
Dar 7 sezonas nepasibaiges smile.gif

Aciu kokia geda ot gerbeja sio serjalo doh.gif biggrin.gif Ziuriu ji jau n sezonu per rusiska svetaine online ir taip ilgai neimeta man 15 serijos galvojau viskas! O juk ju buna 22 doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mane jų tos pertraukos nervuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 29, 13:32)
mane jų tos pertraukos nervuoja  unsure.gif

As tai jau ziuriu is inercijos gal tik smalsumo vedama. Emociju kazkokiu tais jis jau man nebekelia kaip pradzioje blush2.gif Turiu kitu jau favoritu, kur laukiu kiekvienos serijos. Buvau prikaupus 5 serijas tai sian gal ir smagiai susiziurejo net pati nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2016 03 29, 20:18)
As tai jau ziuriu is inercijos gal tik smalsumo vedama. Emociju kazkokiu tais jis jau man nebekelia kaip pradzioje blush2.gif  Turiu kitu jau favoritu, kur laukiu kiekvienos serijos. Buvau prikaupus 5 serijas tai sian gal ir smagiai susiziurejo net pati nezinau biggrin.gif

man dar smagu ziuret
aisku ne tas kaip buvo pradzioj
o kokie favoritai?
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 29, 20:30)
man dar smagu ziuret
aisku ne tas kaip buvo pradzioj
o kokie favoritai?

Nuo vaikystes esu apsoliuciai mistikos ir fantastikos gerbeja blush2.gif Penkeriu viena kinoteatre jau ziurejau si filma issiziojusi lotuliukas.gif Navigatorius
Tai visi serialai siu zanru:
The Salem
The Extant
The Strain
The Magicians
The Orphan Black
Nu ir daug kitu manau maziau ar daugiau Jum zinomu??!
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2016 03 30, 18:10)
Nuo vaikystes esu apsoliuciai mistikos ir fantastikos gerbeja blush2.gif Penkeriu viena kinoteatre jau ziurejau si filma issiziojusi  lotuliukas.gif Navigatorius
Tai visi serialai siu zanru:
The Salem
The Extant
The Strain
The Magicians
The Orphan Black
Nu ir daug kitu manau maziau ar daugiau Jum zinomu??!

salemas baisus
extant nezinau
strain nepatiko
magicians nzn
orphan geras labai
Atsakyti
As kaip apsidziaugiau biggrin.gif Pagaliau paskutinis sezonas bus thumbup.gif
Atsakyti