Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk II

Gyvenom gyvenom
user posted image
user posted image

Ir va iki ko dasigyvenom biggrin.gif
user posted image
user posted image

Naujas sezonas, nauja tema, žiūrim toliau rolleyes.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Izanga tai thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Registruojuos naujuos namuciuose.
Jau atsisiunciau 2 sezono 1 serija rusu kalba is cia:
http://turkcinema.tv...a-para-ask.html
Atsakyti
Cia atsakysiu apie Bahar. Man tai ji simpatiska. Tiesa, KPA labai pridazyta, tai kai suzinojau kiek jai metu, vos nenugriuvau, nes maniau, kad su Tuba jos tikrai vienmetes biggrin.gif Bet kur jos foto buna su kukliu makiazu tai man visai grazi Tuvana ir metu maziau atrodo. Tik va , jeigu ji su Enginu tikrai pora, tai kazkuom man jie nelimpa biggrin.gif Man ji jam kazkokia perfyfiska lotuliukas.gif
O siaip jeigu vien tik isorini grozi vertinti, tai isvaizdos prasme man Tuvana ir aktore, kur Pinar vaidina, tikrai simpatiskos. Tuba tai aisku man tarp ju grazuole be konkurencijos biggrin.gif Bet Asli kaip aktore patinka, tai nekreipiu demesio i isvaizda, o Pelin siaip tokia faina padriuske, kad iskart simpatiska pasidaro biggrin.gif

O vyrai tai visi man cia simpatiski. Netgi Metinas, kuris visai ne grazuolis, bet kazko tokio turi ax.gif ai isskyrus Svirduli Merta. Kazkaip Kuzej Gunej jis man dar puse bedos buvo, o cia, tai kazkoks kaip apsiputes visalaika. Zodziu baisus. Bet, aisku, didziausios mano simpatijos tai komisarui atitenka wub.gif
Papildyta:
Jeigu bus ryt sokis, tai, apart, komedijos kazin ar kas gero gausis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

https://www.youtube....h?v=NR3hlzfCCAg
Papildyta:
Ziuriu dabar Tuvanos fotkes, turbut teisybe ruses sako, kad ji yra plastiniu prisidarius ax.gif
va cia ji man labai simpatiska, tokia paprasta panele smile.gif
user posted image
Papildyta:
o cia tai pas ja net nosis kitokia blink.gif
user posted image
Atsakyti
Zudantis Chusiuko zvilgsnis wacko.gif
user posted image
Atsakyti
Nu va, o man ji tokia tipinė lėlė. Nepatinka man toks nugludintas grožis be jokių "minusų" biggrin.gif O dar tas vaipymasis doh.gif Kol galvojau, kad čia tik vaidmuo, tai dar normaliai į tai žiūrėjau. Man jie žiauriai žiauriai žiauriai netinka vienas kitam, tiesiog ugnis ir leeeeeedas, ugnis ir leeeeeedas lotuliukas.gif Nors gal jam fifos patinka pvz. Iš kur jau čia gali žinot biggrin.gif Ar fyfinai lotuliukas.gif

Husiukas tai scare.gif

Šiandien gal koks fragmanas dar pasirodys, ne? rolleyes.gif

Ai, dėl šokių biggrin.gif Aš iš pradžių net nepažinau komisaro hihihi.gif Jam, panašu, tinka tik tuos tipiškus turkiškus vestuvinius šokius šokti išskėstom rankom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet, žinant, ir Tubos gebėjimą šokti, tai viskas turėtų būti puikiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 09 rugsėjo 2014 - 10:32
QUOTE(Milagra @ 2014 09 09, 10:28)
Man jie žiauriai žiauriai žiauriai netinka vienas kitam, tiesiog ugnis ir leeeeeedas, ugnis ir leeeeeedas  lotuliukas.gif Nors gal jam fifos patinka pvz. Iš kur jau čia gali žinot biggrin.gif Ar fyfinai  lotuliukas.gif



Šiandien gal koks fragmanas dar pasirodys, ne?  rolleyes.gif

Ai, dėl šokių biggrin.gif Aš iš pradžių net nepažinau komisaro hihihi.gif Jam, panašu, tinka tik tuos tipiškus turkiškus vestuvinius šokius šokti išskėstom rankom  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet, žinant, Tubos gebėjimą šokti, tai viskas turėtų būti puikiai biggrin.gif

lotuliukas.gif sake tik 40-ies zada apie seima rimciau pagalvoti, tai bus matyt ar fyfa ar fyfina issirinks lotuliukas.gif

Nu galetu pasirodyt, nesupykciau biggrin.gif

lotuliukas.gif koks man jis jaunystej ir baisus ir juokingas lotuliukas.gif na bet sypsena tai ta pati smile.gif Del sokiu tai taip, jam visiskai netinka kazka plastisko sokti biggrin.gif jam tik "valsiukas" arba tas turkiskas "gaidziuku"sokis (as taip ji vadinu:)))) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 09, 10:36)
lotuliukas.gif sake tik 40-ies zada apie seima rimciau pagalvoti, tai bus matyt ar fyfa ar fyfina issirinks lotuliukas.gif

lotuliukas.gif koks man jis jaunystej ir baisus ir juokingas lotuliukas.gif na bet sypsena tai ta pati smile.gif Del sokiu tai taip, jam visiskai netinka kazka plastisko sokti biggrin.gif jam tik "valsiukas" arba tas turkiskas "gaidziuku"sokis (as taip ji vadinu:)))) biggrin.gif

Tai aišku, bučiau diedas ir aš taip galvočiau biggrin.gif Kas jiems - susiras perpus jaunesnę, kad vaikus gimdytų ir gyvenimas gražus biggrin.gif Ne toks jau jis paprastas bičas kaip atrodo cool.gif

Man tai normalus visai. Man jis juokingiausias Bulute buvo.
Aha, man irgi jie kaip gaidžiai atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 09, 10:40)
Ne toks jau jis paprastas bičas kaip atrodo  cool.gif

Man tai normalus visai. Man jis juokingiausias Bulute buvo.
Aha, man irgi jie kaip gaidžiai atrodo  lotuliukas.gif

nu jau sito as nzn, bet vistiek galvoju, kad jis labai paprstas bicas. Kas su juo dirbe, visada jo paprastuma pabrezia tongue.gif bet gal cia kauke biggrin.gif
Bulute tai ten isvis komedija. As karts nuo karto prasuku klipukus, kad pazvengt lotuliukas.gif maciau, kad vk jau igarsino ta seriala, kai baigsiu "Bescenaja vremia" prasuksiu ji, nes ten visi rekia, klykia taip greitai, kad nespedavau skaityt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 09, 10:38)

o cia tai pas ja net nosis kitokia blink.gif
user posted image

Taigi cia tos ale zvaigzdes visda ciulba, kad daresi ne del grozio ir pan., o kad kuprele/nosies pertvara ir pan. ir t.t. trukde kvepuot ir bla bla bla dirol.gif

O tai ka, Enginas mazumoms prijaucia, kad apie fyfynus kalbat laugh.gif Butu tokia netektis zmonijai tada, toks genofondas dingtu cry.gif
Atsakyti
O kas mums neleis pakalbet laugh.gif
Užsislaptinęs, fyfų nerodo, tai fyfinus įtariam lotuliukas.gif
Atsakyti