Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk II

Sveiki sveiki ! Paziurejau dvi serijas, patiko. Noreciau pasiskaitineti diskusijas apie si seriala, bet pirmos temos nerandu, negi istrinta? sioje tai kalba eina apie antra sezona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2015 09 20, 18:37)
Sveiki sveiki ! Paziurejau dvi serijas, patiko. Noreciau pasiskaitineti diskusijas apie si seriala, bet pirmos temos nerandu, negi istrinta? sioje tai kalba eina apie antra sezona ax.gif

Labas,
Zinokit, gali but, kad istrinta. Is tiesu, tai mes cia apie viska pliurpem IR nieko negeltoninom bigsmile.gif Tai net nezinau ar cia tik apie antra sezona. Pirmo sezono tik 13 seriju. Visos likusios 2 sezonas. Pirmaji mes aktyviai ziurejom, paskui panos mete si serials. Tai daziurejom, turbut, tik mes su Lavita ax.gif Bet gal geriau neskaityti i prieki, jeigu ruosiates ziureti biggrin.gif Nes nebus efekto, kai paaiskes kas zudikas, zudike. IR siaip cia daug kriminalo, tai kazkaip idomiau, kaj nieko nezinai mirksiukas.gif
P.s. Atsiprasau uz klaidas, is telefono rasau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 20 rugsėjo 2015 - 20:25
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 09 20, 21:23)
Labas,
Zinokit, gali but, kad istrinta. Is tiesu, tai mes cia apie viska pliurpem IR nieko negeltoninom bigsmile.gif Tai net nezinau ar cia tik apie antra sezona. Pirmo sezono tik 13 seriju. Visos likusios 2 sezonas. Pirmaji mes aktyviai ziurejom, paskui panos mete si serials. Tai daziurejom, turbut, tik mes su Lavita ax.gif  Bet gal geriau neskaityti i prieki, jeigu ruosiates ziureti biggrin.gif Nes nebus efekto, kai paaiskes kas zudikas, zudike. IR siaip cia daug kriminalo, tai kazkaip idomiau, kaj nieko nezinai mirksiukas.gif
P.s. Atsiprasau uz klaidas, is telefono rasau 4u.gif

Aciu uz info. Siaip man patinka pasiziureti i prieki, suzinoti kas bus, ir knygas skaitau nuo pabaigos lotuliukas.gif , Bet taip norejosi pirmos temos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2015 09 21, 14:07)
Aciu uz info. Siaip man patinka pasiziureti i prieki, suzinoti kas bus, ir knygas skaitau nuo pabaigos lotuliukas.gif , Bet taip norejosi pirmos temos verysad.gif

Siaip pas mane irgi tas pats. Ir pabaiga megstu suzinot ir knygas nuo galo pradedu skaityti biggrin.gif Bet va, as jau pasigailejau "20 minuciu" kai ziurejau, kad buvau pasiskaiciusi, kas zudike doh.gif Na, o cia gerai, kad online ziurejau, tai nebuvo ko paskaityti biggrin.gif
Atsakyti
Rodys LNK thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Trailer'iai :
https://www.youtube....h?v=4LyxSC7QMiA
https://www.youtube....h?v=jgM1UkkIJjo
https://www.youtube....h?v=ux6Hv-li7z4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 01 kovo 2016 - 13:59
Pagaliau prisiruošiau žiūrėti, žiūriu ir kol kas kaifuoju! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 27, 03:54)
Pagaliau prisiruošiau žiūrėti, žiūriu ir kol kas kaifuoju!  thumbup.gif


O kurioj Tu serijoj?, tikiuosi kaifo i gala nesusigadinsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 07 27, 02:03)
O kurioj Tu serijoj?, tikiuosi kaifo i gala nesusigadinsi biggrin.gif

Net nežinau kokia tikroji serija, aš per LNK žiūriu dabar Metiną gaudo, tikriausiai aš kažkur apie vidurį?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 27, 14:36)
Net nežinau kokia tikroji serija, aš per LNK žiūriu dabar Metiną gaudo, tikriausiai aš kažkur apie vidurį?

aha kazkur vidurys
Atsakyti
Raimusiuxxx, o tu žiūrėjai ir per LNK, ar serijos nepakarpytos? Kartais toks jausmas, kad kažką praleidau...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 28, 20:40)
Raimusiuxxx, o tu žiūrėjai ir per LNK, ar serijos nepakarpytos? Kartais toks jausmas, kad kažką praleidau...

Na, ne visas serijas maciau per Lnk, tik dalim smile.gif bet man irgi budavo, vietu, kai toks jausmas, kad persoka veiksmas :)manau, kad pakarpytos buvo ax.gif apskritai, man pats seriju dalinimas nepatiko, nes originale kiekviena serija kazkaip su intriga uzsibaigdavo, o per Lnk, bet kur uzbaigdavo, nereiksmingoj vietoj smile.gif
Atsakyti