Įkraunama...
Įkraunama...

Apsukrios kambarinės

QUOTE(saintlina @ 2016 06 16, 21:31)
tai LT irgi ne tik lietuviški kanalai transliuojami smile.gif

o per kuri rodo?
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2016 06 17, 07:08)
o per kuri rodo?


tai va ir bandau surast smile.gif Anksčiau Foxlife rodė.
Papildyta:
QUOTE(Alekto @ 2016 06 17, 06:43)
Rodo berods per kazkoki Lifetime kanala sita sezona.


ačiū, Alekto 4u.gif Reiks pasižiūrėt, ar pas mane toks kanalas yra smile.gif
Atsakyti
na nebent, as kai tv neziurove tai pas mane kanalai tik pagrindiniai ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 06 16, 22:43)
Rodo berods per kazkoki Lifetime kanala sita sezona.

JAV nuo pat pradziu per Lifetime rodo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir as beveik pasivijau. Pradejau ziureti 4 sezona. Pirmus du saziningai ziurejau per tv3, bet laikas buvo netinkamas tai trecio sezono nusprendziau nelaukt ir paziurejau online per filmai.in. smile.gif Man labai gaila Spenco. Zmogu puse metu del atminties praradimo buvo apgaudinejamas buvusios zmonos, o vos tik atgavo atminti ryte rado negyva zmona ir buvo apkaltintas zmogzudyste. O tas jo draugelis man atrodo, kad visai nenori jam padet, jei jau patare prisipazint tai ko zmogus neprisimena padares. Nenustebciau jei jis butu susijes su Perry zmogzudyste. Ir Rozes gaila. Turetu but idomus ir intriguojantis sezonas sezonas. smile.gif
Atsakyti
Gaila, kad šis sezonas bus trumpesnis sad.gif, kad tik jo neatšauktų. Matomai aktoriai per daug užsiprašė, finansuoti jį per brangu..
Atsakyti
QUOTE(mitnick @ 2016 07 06, 21:51)
Gaila, kad šis sezonas bus trumpesnis sad.gif, kad tik jo neatšauktų. Matomai aktoriai per daug užsiprašė, finansuoti jį per brangu..

Nemanau, kad finansai kalti. Siaip ganetinai zemi reitingai. Didelis klaustukas, ar bus dar vienas sezonas.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 07 07, 08:23)
Nemanau, kad finansai kalti. Siaip ganetinai zemi reitingai. Didelis klaustukas, ar bus dar vienas sezonas.



man labai idomus serialas.gaila butu jei atsauktu.
Atsakyti
Del manes, geriau tegul parodo 10 geru seriju nei 13 vidutiniu. Kol kas tikrai idomu, bet jei nebutu kito sezono, neverkciau.
Atsakyti

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 07 03, 13:25)
Ir as beveik pasivijau. Pradejau ziureti 4 sezona. Pirmus du saziningai ziurejau per tv3, bet laikas buvo netinkamas tai trecio sezono nusprendziau nelaukt ir paziurejau online per filmai.in. smile.gif Man labai gaila Spenco. Zmogu puse metu del atminties praradimo buvo apgaudinejamas buvusios zmonos, o vos tik atgavo atminti ryte rado negyva zmona ir buvo apkaltintas zmogzudyste. O tas jo draugelis man atrodo, kad visai nenori jam padet, jei jau patare prisipazint tai ko zmogus neprisimena padares. Nenustebciau jei jis butu susijes su Perry zmogzudyste. Ir Rozes gaila. Turetu but idomus ir intriguojantis sezonas sezonas. smile.gif

Sveika, o pe rkur žiūri 4 sezoną? tris peržiūrėjus.. ačiū už info.
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2016 07 21, 11:05)
Sveika, o pe rkur žiūri 4 sezoną? tris peržiūrėjus.. ačiū už info.

Ziuriu internetu per filmai.in tik tenka palaukti kol isvers lietuviskai ar bent titrus uzdes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 07 21, 14:39)
Ziuriu internetu per filmai.in tik tenka palaukti kol isvers lietuviskai ar bent titrus uzdes. smile.gif

ačiū, turiu paskyrą ten susikūrus smile.gif paieškosiu smile.gif
Atsakyti