Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalbos mokytojų būrelis

Teachers can open the door but it's your choice whether to walk through or not...
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2008 11 18, 22:58)
http://www.englishsp...problems.co.uk/
jei turi laiko pasizvalgyk sitoje svetaineje  4u.gif  smile.gif

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas. norejau paklaust ar kas lankete tuos nuotolinio mokymo kursus, nepamenu kaip tiksliai jie vadinas, na apie informacines technologijas pamokose? as kaip tik db skaitineju teorija, nesamone kazkokia. gerai, kad as sergu, neinu i darba, tai galiu sau paskaitineti...
Atsakyti
Kazkokius lankiau, nepamenu pavadinimo irgi blush2.gif Bet toks lankymas buvo-viena diena nuejome, paaiskino ka daryti ir menesi laiko dave atlikti uzduotims...
Atsakyti
Labas rytelis koleges! Atleiskite,kad trukdau tiesiog norejau jus ispeti :
VERY IMPORTANT - BIG VIRUS COMING PLEASE READ & FORWARD

PLEASE FORWARD THIS WARNING AMONG FRIENDS, FAMILY AND CONTACTS!
You should be alert during the next few days. Do not open any message with an attachment entitled 'POSTCARD FROM BEIJING , regardless of who sent it to you. It is a virus which opens A POSTCARD IMAGE, which 'burns' the whole hard disc C of your computer. This virus will be received from someone who has your e-mail address in his/her contact list. This is the reason why you need to send this e-mail to all your contacts It is better to receive this message 25 times than to receive the virus and open it.
If you receive a mail called' POSTCARD FROM BEIJING ,' even though sent to you by a friend, do not open it! Shut down your computer immediately.
This is the worst virus announced by CNN. It has been classified by Microsoft as the most destructive virus ever. This virus was discovered by McAfee yesterday, and there is no repair yet for this kind of virus. This virus simply destroys the Zero Sector of the Hard Disc, where the vital information is kept.
COPY THIS E-MAIL, AND SEND IT TO YOUR FRIENDS. REMEMBER: IF YOU SEND IT TO THEM, YOU WILL BENEFIT, ALL OF US


GILROY GANNON
25 Stephen Street
Sligo
Ireland

Tel: + 353 71 91 61747

Fax: + 353 71 91 43283

E-Mail: info@gilroygannon.com

Web: www.gilroygannon.com


Atsakyti
Sveikos, kolegės
Registruojuosi ir aš.
Pas mus šią savaitę išorės auditas. Tai va, jau 2 pamokėles mano aplankė. Šiandien į mano pamoką 2 rumunus atsivedė rolleyes.gif
Atsakyti
Tyku kazkaip siandein siuose naujuose namuciuose 4u.gif
O cia yra anglu k. mokytoju is Siauliu?Visai gal zinot kur nors Siauliuose gal angliste reikalinga blush2.gif
Nebegaliu kaip nooooooriu dirrrrrrbt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuze 2008 @ 2008 11 19, 10:50)
Labas rytas. norejau paklaust ar kas lankete tuos nuotolinio mokymo kursus, nepamenu kaip tiksliai jie vadinas, na apie informacines technologijas pamokose? as kaip tik db skaitineju teorija, nesamone kazkokia. gerai, kad as sergu, neinu i darba, tai galiu sau paskaitineti...


Aš mokiausi nuotoliniu būdu. Kursas vadinosi "IKT. Edukologija".
Atsakyti
Registras naujoje temukeje. 4u.gif
Atsakyti
Nuotoliniu būdu baigiau šiuos kursus:
Informacinių technologijų naudojimo edukologiniaiai aspektai
ir

Kompiuterinis raštingumas pagal ECDL programą

pirmi nonsensas išvis kažkoks, antri irgi ne ką geriau, žodžiu tik pažymėjimai
Atsakyti
Sveikos, koleges 4u.gif
Siaip, smalsu, ar daug pas jus norinciu atsiranda dalyvaut konkursuose, pvz, kad ir tam paciam amberstar'e ? ax.gif Kazkokie apatiski viskam tie mokiniai pas mane, nors ir gimnazija, ir visa kita doh.gif Is pusantro simto mokiniu tik vienas norintis teatsirado kol kas unsure.gif Blin, butu mano laikais tokie dalykai, net negalvodama noreciau jegas ismegint, o dabar: "kas man is to?" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaskin @ 2008 11 20, 20:33)
Sveikos, koleges 4u.gif
Siaip, smalsu, ar daug pas jus norinciu atsiranda dalyvaut konkursuose, pvz, kad ir tam paciam amberstar'e ? ax.gif  Kazkokie apatiski viskam tie mokiniai pas mane, nors ir gimnazija, ir visa kita doh.gif Is pusantro simto mokiniu tik vienas norintis teatsirado kol kas unsure.gif Blin, butu mano laikais tokie dalykai, net negalvodama noreciau jegas ismegint, o dabar: "kas man is to?" blink.gif

Na, pas mus yra dalyvaujančių.......Aktyviausi iki 6 klasės, o paskui iš mano 9-okų nei vienas, o 10 - 1 mokinys. Pernai daugiau buvo, bet šiemet - nusivylę pernai metų apdovanojimais schmoll.gif
Atsakyti