Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

QUOTE(Muera @ 2015 09 05, 22:36)
Na silpnumo akimirką susigundžiau išbandyti Aleksėjaus paslaugas. Pagal jį kortos kaltos, kad nerodė. Jis nei prie ko. Gaila išmestų pinigų. Nežinau iš kur teigiamų atsiliepimų Magas Aleksėjus gavo.


ir vis tiek paėmė pinigus, nors ir nerodė kortos?
Aš kažkada labai seniai pas jį esu buvusi, kal prieš 15-16 metų. Tai iš tirsų daug tiesos pasakė, todėl ir norėčiau vėl pas jį patekti.
O tai kaip jis pateisino, kad kortos nerodo - netinkama diena ar kas?
Atsakyti
QUOTE(aviliux @ 2015 06 08, 09:24)
Laba diena,
Ji lankėsi pas Vilmą, pati brangiausia. Kažkiek apie ją yra čia 
http://www.supermama...626109-100.html

Jei norėsite sužinoti iš kur aš žinau - rašykite, prašau, man pm

Paskaičiau forume nieko gero apie ją nerašo. Tai kaip ten Bunkei ir Mondeikaitei su ja pasiekė? Ar gal yra kitokių čia nuomonių g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2014 09 28, 15:23)
Sveikutes,gal kas zinot burejos kontaktus,kuri gyvena prie gelezinkelio,Kretingos gatveje? smile.gif



zinau ir kontaktus, ir kur gyvena, ir varda, ir facebuka smile.gif
Nebegyvena ji kretingos gatveje, superine smile.gif lankaus pas ja jau kokis 6 metus jei ne daugiau, viskas is dalies pildosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(persik @ 2015 09 29, 12:31)
zinau ir kontaktus, ir kur gyvena, ir varda, ir facebuka smile.gif
Nebegyvena ji kretingos gatveje, superine smile.gif lankaus pas ja jau kokis 6 metus jei ne daugiau, viskas is dalies pildosi smile.gif



Persik mirksiukas.gif gal galetum numeriuka jos palinkti? buciau labai dekinga
Atsakyti
Gal kuri zinote Laimos (berods Baltijos pr) tel nr? Nes koki radau juo neina prisiskambinti.
Atsakyti
Del Aleksejaus...na pugos visiskos, facebboke jis skelbia nemokamas burimo akcijas...Viena karta paklausiau ar istekesiu dar karta...tai atsake ne...tipo karmine vienatve pas mane. Pakeiciau profilio nuotrauka, po kokio menesio paklausiau to paties klausimo...ir ka, taip istekesi...tai kuom jis ten remiasi burdamas nezinau.
Ir esu buvus pas Vilma is zardes gatves ( ta pati pas kuria Bunke buvo ). Na nemazai kas isipilde...
Atsakyti
Sveikos, gal žinote koks yra Marytės iš Klaipėdos tel. numeris? Dėkoju iš anksto.
Papildyta:
QUOTE(kaliana @ 2013 02 05, 23:19)
sveikos klaipedietes  smile.gif  karts no karto paskaitineji sia temute ir nusprendziau pasidalinti savo patirtimi apie klaipedos burejas... biggrin.gif
pas pirma kuria buvau 2007 metu pavasari Maryte,burimas buvo trumpas,bet konkretus tiesiog susakyti faktai,viskas apsioliuciai viskas issipilde per 6men. bigsmile.gif  pagauta azarto sugalvojau po metu pakartoti, burimas trumpas,nieko koknkretaus viskas miglota neaisku... ir tiesa sakant nelabai ka supratau... doh.gif
2008 metu liepos men. apsilankiau pas bureja misko kvartale neatsimenu vardo ant vizitines raso "Gyvenimo ivykiu skaitymas Taro,M.Lenorman kortomis" sensas truko apie 1val. praeitis tiksliai nusakyta,o is ateities iskrito viena labai negrazi korta, jos paklausus ka ji rodo ji tiksliai neatsake... lygiai po savaites mire mano tetis verysad.gif , o dar po menesio turejo buti mano vestuves. as vel einu pas ja ir klausiu kodel ji nieko neuzsimine, ar nemate tetes mirties,tada ji paaiskino ka reiske ta iskritusi korta... kad ji mate artimo zmogaus mirti bet ta korta rodo po 7 dienu, 7savaiciu, 7menesiu ar net 7metu.. o kadangi mes ruosemes vestuvems nenorejo manes liudinti...
2010 metais teko apsilankyti pas astrologe Liaugminiene, dariausi klausimo analize,issipilde.  bigsmile.gif



Gal Marytės numerį turite?
Atsakyti
QUOTE(baisa-pabaisa @ 2015 10 20, 13:02)
Gal kuri zinote Laimos (berods Baltijos pr) tel nr? Nes koki radau juo neina prisiskambinti.

Mane taip pat domintų 4u.gif
Atsakyti
Del Aleksejaus.
Cia straipsnis is nepatikimo saltinio, bet saltinis niekuo detas, tik pats tas zmogus, be to, gana pasigooglinti apie ji su vardu ir pavarde. Geriau visos visu miestu bobutes, kurios klysta ir neklysta, negu vienas toks. Ziurekit eidamos, ar tas zmogus neturi teistumo ir uz ka. Pavarde straipsnyje parasyta, bus labai lengva pasiaiskint, kas ten is ties vyksta. Ne del konkurencijos kokios tai rasau, as kitoj planetoj gyvenu. Tiesiog info. Situo viskuo galit netiket, bet sakau, yra vardas ir pavarde. Ir visazinis google.

http://anomalija.lt/...gijos-aspektus/
Atsakyti

Dabar žiūriu, kad sumaišiau, aš esu buvusi pas Aleksandrà, o ne pas Aleksejù. Tik kažkaip niekaip nebesiseka patekti vėl pas Aleksandrà. Patarkit pas kà dar galima nueiti Klaipėdoje.
Atsakyti
eina sau, merginos, nemoralizuosiu, bet esu rasiusi sioje temoje apie burejas aferistes. Viena is tokiu didziausiu mano patyrime Vanda is Poilsio g. doh.gif
Dar jums straipsniukas
http://klaipeda.dien...feristas-341058

Nejau negalim suprast, kad burejos mums pasako tai ka mes pacios norim isgirsti.

Norit gero gyvenimo? ateikit pas mane, as jums nemokamai pribursiu koks jusu gyvenimas bus grazus, vyras turtingas, protingas, vaikai patys gabiausi. Ir viskas issipildys jei tuo patikesit, o dar ir sutaupysit smile.gif
Verciau tuos pinigus paaukokit geram tikslui, nei remsit sarlatanus ax.gif
Papildyta:
jums berasant rodo per kaka2 Linos Ramanauskienes (Anandos) interviu, kokia ji ateive is antarktijos, ups. Ozkasviliu, nu nereali komedija, paziurekit kartojima nuotaikai pakelt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 12 29, 20:16)

jums berasant rodo per kaka2 Linos Ramanauskienes (Anandos) interviu, kokia ji ateive is antarktijos, ups. Ozkasviliu, nu nereali komedija, paziurekit kartojima nuotaikai pakelt  lotuliukas.gif


tv seniai atjungtas pas mani, nu bet šita ananda tai perliukas. mačiau fb, kažkas dalinosi. šiaip aš ją pažįstu gyvai. ir tai man klaikus kompromatas doh.gif nes žmonės, kurie nesupranta skirtumų, visą ezoteriką šitaip mato doh.gif
Atsakyti