Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsiregistruoti?

Dėl išregistravimo rašykite tik man, nes tik aš galiu tą padaryti.
Išregisturojama per savaitę (maždaug) po patikrinimo ar narys neprisidirbęs kažkur skelbimuose, ar nepalieka skolų kitiems nariams.
Atsakyti
prašau, išregistruokite mane.
Atsakyti
Išregistruokite mane.
Atsakyti
išregistruokite ir mane. ačiū
Atsakyti
labai keistai, kad narys pats negali automatiskai isregistruoti savo anketos. Pirma karta susiduriau su tokia sistema. Manau, kad taip pazeidziamos vartotoju teises i privatuma. Nebenaudoju interneto ir nebeturiu laiko supermamai. Jeigu mano sprendimas yra sia akimirka istrinti anketa tai kodel reikia laukti isregistruotojos malones?
Atsakyti
Prašau mane išregistruoti.
Atsakyti
QUOTE(Lauryte_ @ 2009 05 09, 00:44)
labai keistai, kad narys pats negali automatiskai isregistruoti savo anketos. Pirma karta susiduriau su tokia sistema. Manau, kad taip pazeidziamos vartotoju teises i privatuma. Nebenaudoju interneto ir nebeturiu laiko supermamai. Jeigu mano sprendimas yra sia akimirka istrinti anketa tai kodel reikia laukti isregistruotojos malones?

QUOTE(Auges @ 2009 02 27, 20:43)
Dėl išregistravimo rašykite tik man, nes tik aš galiu tą padaryti.
Išregisturojama per savaitę (maždaug) po patikrinimo ar narys neprisidirbęs kažkur skelbimuose, ar nepalieka skolų kitiems nariams.

Atsakyti
Gal galite kaikas pasakyti kaip is cia issiregistruoti ? jau nezinau kiek laiko rasau adminam kaip neisregistruoja taip neisregistruoja .
Atsakyti
Na ir durna sistema,nei paciai issiregistruoti,nei nick'a pakeisti,nei kazkuriuos pasisakymus savo istrinti bash.gif protest.gif Nesamone kazkokia censored2.gif ...! Jei jau neturiu cia jokios laisves ir nuolat reikia laukt kazkieno malones,kad kazka padaryti,tai geriau ISREGISTRUOKIT MANE is cia greiciau censored2.gif truksta zodziu...
Atsakyti
Auges parasiau jum i az del isregistravimo,aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Irisacka_malisacka,2009 05 12, 18:46]
Na ir durna sistema,nei paciai issiregistruoti,nei nick'a pakeisti,nei kazkuriuos pasisakymus savo istrinti bash.gif protest.gif Nesamone kazkokia censored2.gif ...! Jei jau neturiu cia jokios laisves ir nuolat reikia laukt kazkieno malones,kad kazka padaryti,tai geriau ISREGISTRUOKIT MANE is cia greiciau censored2.gif truksta zodziu...
man irgi nepatinka-temos nuo 2005 metu.. neidomu -daug laiko uzima ir as noriu iseiti- manai uaptiks tokiuos e bendravimuose esu naujoke bet nebenoriu cia but- istrinkit !!!
Atsakyti
Prasau ir mane isregistruoti
Atsakyti