Įkraunama...
Įkraunama...

Gražūs vyrai

Tai kad tas anksčiau įkeltas ne toks jau ir rytietis biggrin.gif Žydas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etra: 08 lapkričio 2013 - 09:59
QUOTE(Diamond Fėja @ 2013 11 07, 23:34)
Į paskutinį dėmesio niekada neatkreipčiau - nepatinka man vyrai siaurėjančiom ar siaurom akim schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Man nei vieno nėra gražaus siaurom akim schmoll.gif Fui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 11 08, 10:54)
drinks_cheers.gif
Man nei vieno nėra gražaus siaurom akim  schmoll.gif  Fui  unsure.gif

Skonio reikalas smile.gif . Čia šioje temoje sukeltų apie 20 % turėtų mirti nepraradę nekaltybės, mano subjektyvia nuomone į juos net pažiūrėt negalėtų jokia sveiko proto moteris. O čia va, alpsta ir prakaitą braukia (aš tai greičiau perverčiu puslapį, kad košmarai paskui nesisapnuotų ) ... rolleyes.gif Ir dar koks 30 % tik šiaip baisūs, nors šansų , kad ir nedaug, bet turi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 11 08, 10:54)
Man nei vieno nėra gražaus siaurom akim  schmoll.gif  Fui  unsure.gif

O jeigu jau minėtas statistinis lietuvis prisimerktų arba jum pamerktų akį - tai irgi baisu būtų?
Atsakyti
QUOTE(snaige10 @ 2013 11 08, 11:04)
O jeigu jau minėtas statistinis lietuvis prisimerktų arba jum pamerktų akį - tai irgi baisu būtų?

Merginos, taigi čia skonio reikalas mirksiukas.gif Mano pačios akys įdomios formos, ne statistinės lietuvės, bet vyrai man patinka tik simpatiški arba charizmatiški, kaip pvz., Robert de Niro rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamond Fėja: 08 lapkričio 2013 - 11:34
QUOTE(Etra @ 2013 11 08, 09:59)
Skonio reikalas smile.gif .  Čia šioje temoje sukeltų apie 20 % turėtų mirti nepraradę nekaltybės, mano subjektyvia nuomone į juos net pažiūrėt negalėtų jokia sveiko proto moteris. O čia va, alpsta ir prakaitą braukia (aš tai greičiau perverčiu puslapį, kad košmarai paskui nesisapnuotų ) ...  rolleyes.gif  Ir dar koks 30 % tik šiaip baisūs, nors šansų , kad ir nedaug, bet turi... biggrin.gif

Jau rašiau kažkada, kad jeigu visoms patiktų vienas ir tas pats - tai karas ir ne kitaip laugh.gif
Bet kai pažiūriu, koks kitų skonis ax.gif kai rašo, ne tai, kad simpatiškas, dailus ar gražus, bet ... tobulas doh.gif
Apskritaai, pastaruoju metu čia tokius pobaisius sukelia (foto) ir vadinasi tema "gražūs vyrai" hihihi.gif

QUOTE(snaige10 @ 2013 11 08, 10:04)
O jeigu jau minėtas statistinis lietuvis prisimerktų arba jum pamerktų akį - tai irgi baisu būtų?

Ne į temą mirksiukas.gif nes išsireiškimas siauros akys nereikia suprasti tiesmukai (tiktų pasakymas - mąstyti siaurai biggrin.gif ) tik dėl akių.
Ir nereikėtų europietiško standarto lyginti su kinais, taivanio, japonų gyventojais, geltonaja rase (mongolidais) ir pan. prisimerkę jie ar ne. Bendras vaizdas.
Ir man pastarųjų schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 11 08, 12:33)
Jau rašiau kažkada, kad jeigu visoms patiktų vienas ir tas pats - tai karas ir ne kitaip  laugh.gif
Bet kai pažiūriu, koks kitų skonis  ax.gif  kai rašo, ne tai, kad simpatiškas, dailus ar gražus, bet ... tobulas  doh.gif
Apskritaai, pastaruoju metu čia tokius pobaisius sukelia (foto) ir vadinasi tema "gražūs vyrai"  hihihi.gif
Ne į temą  mirksiukas.gif nes išsireiškimas siauros akys nereikia suprasti tiesmukai (tiktų pasakymas - mąstyti siaurai  biggrin.gif ) tik dėl akių.
Ir nereikėtų europietiško standarto lyginti su kinais, taivanio, japonų gyventojais, geltonaja rase (mongolidais) ir pan. prisimerkę jie ar ne. Bendras vaizdas.
Ir man pastarųjų  schmoll.gif

mano akimis žiūrint - taip, tobulas biggrin.gif bet čia tik man biggrin.gif Va, yra kam Dieselis tobulas -bože, bože, koks jis man strašnas biggrin.gif Rimtai - ne pobjauris, ne niekuo neišsiskiriantis, o tiesiogine ta žodžio prasme - baisus biggrin.gif
Europiečių irgi pilna siaurom akim wink.gif kalbu ne apie maišyto kraujo, o kad ir lietuvaičius, grynakraujus. Aš nelinkus absoliutinti - man yra gražių žmonių ir tarp mongoloidų, ir tarp afroamerikiečių, ir tarp baltųjų smile.gif Net ir tarp indų kokį vieną kitą iš milijono rasčiau neblogą biggrin.gif
Atsakyti
man tas tobulasis tai kazkoks ne vyras,bet ONO. biggrin.gif JAU GERIAU DIESELIS,O siaip man grazus MIKUTAVICIUS,VAT.
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2013 11 08, 12:51)
man tas tobulasis tai kazkoks ne vyras,bet ONO. biggrin.gif JAU GERIAU DIESELIS,O siaip man grazus MIKUTAVICIUS,VAT.

Tai taip, moteriškų bruožų - sakau, mano vaiko akys tokios pat. Mergaitės biggrin.gif
kad ir jis pats kažin ar pilnametis biggrin.gif Aš ne vyriškumą čia ir vertinu, tiesiog bendrai - bruožus smile.gif
Vat man dieseliai ir panašaus tipažo, tai labiau žmogbeždžiones ar neandertaliečius primena nei žmogų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2013 10 30, 13:35)
nebent LT gimęs, nes jau tos siauros akys išduoda tikrą lietuvį biggrin.gif

Mama - lietuvė, tėvas - vietnamietis.
Atsakyti
tai mes ieskom tokiu vyru kurie butu patrauklus mums seksualiai,ar kazkokiu nezemisku tobulu butybiu?
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2013 11 08, 13:40)
tai mes ieskom tokiu vyru kurie butu patrauklus mums seksualiai,ar kazkokiu nezemisku tobulu butybiu?

O kiek čia buvo nežemiškos kilmės? biggrin.gif Mes ieškom "gražių" - toks temos pavadinimas smile.gif O kaip suprantamas žodis "gražus", tai jau čia kiekvienos asmeninis reikalas.
Atsakyti