Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikietės

Sveikos merginos,

Kreipiuosi tokiu klausimu - ieškau buto nuomai Mažeikiuose. Pageidautina 2 kambarių su baldais. Gal kas turit kokių minčių, pažįstamų ar ką kur girdėjote? Būsiu be galo dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Labas. nelabai čia aktyvi tema, kaip matau smile.gif bet gal kas užmatys klausimą. Gal kas ieško papildomo darbelio - prižiūrėti kelias valandas per parą 11 metų mergaitę ? Arba pažįstate kąnors, kas norėtų? Geriausia būtų, kad gyventų netoli turgaus, nes vežiot neturėsiu galimybės.
Atsakyti
11 metų? Ar mėnesių?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2014 12 10, 09:11)
11 metų?  Ar mėnesių?

nesupratau klausimo - ką parašiau, tą ir norėjau parašyti.
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2014 12 10, 08:58)
nesupratau klausimo - ką parašiau, tą ir norėjau parašyti.



Kodėl jai reikia priežiūros? 11 metų man atrodo jau pakankamai didelė ir savarankiška, kad kelias valandas pabūtų viena g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Juodre- @ 2014 12 10, 09:34)
Kodėl jai reikia priežiūros? 11 metų man atrodo jau pakankamai didelė ir savarankiška, kad kelias valandas pabūtų viena  g.gif


O kodėl kažkas jum turi atsiskaitinėt? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2014 12 10, 12:04)
O kodėl kažkas jum turi atsiskaitinėt? laugh.gif

ne, tai nieko tokio - aš ir nesiruošiu atsiskaitinėt. Jei ieškau, vadinasi reikia smile.gif
Atsakyti
Laba,
Na nereik aiškintis, bet...nusistebėjau ir aš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2014 12 14, 18:31)
Na nereik aiškintis, bet...nusistebėjau ir aš  ax.gif

Aš tai nesistebėjau. Ko čia stebėtis. Jei nežinai situacijos, tai daug kas gali keistai atrodyti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 12 14, 19:44)
Aš tai nesistebėjau. Ko čia stebėtis. Jei nežinai situacijos, tai daug kas gali keistai atrodyti.  cool.gif

man irgi labai labai keista....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ž.B.: 14 gruodžio 2014 - 20:14
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 12 14, 19:44)
Aš tai nesistebėjau. Ko čia stebėtis. Jei nežinai situacijos, tai daug kas gali keistai atrodyti.  cool.gif



Tai dėl to ir klausiu, nes nežinau kokia situacija. Turiu moterį, kuri turi praktikos dirbti su vaikais darželyje ir aukle. Rekomenduočiau, bet turiu žinoti kokia situacija.

Nenori žmogus atsakyti tai nereikia. Niekas neverčia gi.
Atsakyti
QUOTE(-Juodre- @ 2014 12 14, 21:50)
Tai dėl to ir klausiu, nes nežinau kokia situacija. Turiu moterį, kuri turi praktikos dirbti su vaikais darželyje ir aukle. Rekomenduočiau, bet turiu žinoti kokia situacija.

Nenori žmogus atsakyti tai nereikia. Niekas neverčia gi.

Aš irgi viešai forume nenorėčiau atsakyti, jei mano vienam vaikui reikėtų auklės, geriau jau į až rašyčiau...

Tai jūs į až rašykite jai, jei turite ką pasiūlyti, parekomenduoti. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti