Įkraunama...
Įkraunama...

Monetų kolekcijonavimas

jungiuosi prie Jusu, nes irgi labai patinka kolekcionuoti monetas smile.gif
Atsakyti
Iki Kalėdų labai ieškau dovanai šios monetos. Parašykite jei kas turite pm biggrin.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Matininkė @ 2013 11 03, 18:47)
Laba vakara,

gal ką sudomintų proginės 2 Lt monetos "Lietuvos gamtos ir žmogaus kūriniams"?

Jei kam reikia, galėčiau atsiųsti nuotrauką..



prašau atsiųsk, kažkaip nesu girdėjusi apie tokia
Papildyta:
laba. mane irgi žavi monetos. turiu nemažai, čia aš taip galvoju, kol nepamačiau pas vieną pilnų čimodanų ax.gif
prasidėjo labai paprastai. ten saujelę radau, kažkur dar turėjau, senelių, tėvų stalčius išvaliau ir žiurių, kad į saują nebetelpa. sudėjau į albumą o kitus į dėžutę. dabar žiemą turėsiu laiko, tai susitvarkysiu.
manajam yra baisu nuvažiuoti į kauno urmo bazę apsišopinti. turbūt tą praėjimą žinote doh.gif , ten kai pasineriu biggrin.gif , daug gerų monetų randu.
šiaip popierinių nerenku, bet turiu tarybinių 10 rublių, indijos rupijų, gal kam reikia?
Atsakyti
Sveiki, aš ir renku monetas, bet specialiai neperku jų. Nebent iš kur nors gaunu dovanų arba su kažkuo pasikeičiu. Deja, mažai kas domisi šiuo hobiu ir nelabai yra su kuo keistis. Gal kas nors užsiima rusiškų monetų rinkimu? Pas mane jų tiek daug (kone pusė kolekcijos), kad neturiu kur jų dėti... Žinot, kai kažko daug turi, tai net nebeįdomu. Jei ką dominą, parašykit AŽ. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 12 19, 10:07)
Sveiki, aš ir renku monetas, bet specialiai neperku jų. Nebent iš kur nors gaunu dovanų arba su kažkuo pasikeičiu. Deja, mažai kas domisi šiuo hobiu ir nelabai yra su kuo keistis. Gal kas nors užsiima rusiškų monetų rinkimu? Pas mane jų tiek daug (kone pusė kolekcijos), kad neturiu kur jų dėti... Žinot, kai kažko daug turi, tai net nebeįdomu. Jei ką dominą, parašykit AŽ.  smile.gif

netycia teko susipazinti su zmogumi, kuris kolekcionuoja monetas. Turi visokiausiu, ten netgi koloniju ivairiu ir pan...as jo klausiau taip pat ar iesko bendraminciu,ar keiciasi monetomis - paaiskino kad labai atsargiai renkasi zmones su kuo mainosi, kaip supratau baiminasi vagysciu. Na bet ji jau galeciau priskirt profesionaliam kolekcionieriui o ne megejui. siaip pats hobis tikrai labai idomus. Tas zmogus taip pat pats tas monetas ir ''restauruoja''. pasakojo apie technologijas, na tai tikrai susidare ispudis kad reikia tureti nemazai ziniu bei noro wink.gif
Atsakyti
Na turbūt yra nemenkas skirtumas tarp mėgėjų ir profesionalų. Aš būsiu prie pirmų ir labai džiaugiuosi, kad dalį kolekcijos pavyko tvarkingai susidėti į pernai dovanų gautą specialų albumą monetoms. Tai dabar galima kažkam ir parodyti. Aš tikrai suprantu Jūsų pažįstamą, juk retos monetos turbūt yra ir pakankamai vertingos. smile.gif
Atsakyti
aš ir MB megėjai ir bendraujame tik mėgėju rate. Profesionalai vieni apie kitus žino viską, jei ne viską, tai be maž viską. Vieno tokio teko matyti, net atsisėdau pamačiusi. pilnas kambarys albumų, dėžučių ir net lagaminų. paklausus kiek kainuoja į klausimą neatsakė, tik pasakė daug. o brangiausio monetos laikomos banko saugyklose.
Paklausus ar nebijo vagių, teigė, kad tai didžiausias galvos skausmas ir dar didžiausias galvos skausmas yra "made in kinija", kur ten gamina falsifikuotas monetas. tai būkime atsargūs gerbiamieji g.gif .


o šiaip mielai sutinku pirkti(jei kaina normali) ir galiu kažkiek keistis. jei kas rašykit į AŽ ir būtų gerai, kad ir foto įdėtumėt, kad mažiau vargo būtų. ačiu labai.
Atsakyti
teko bendrauti su profesionalu. tai jam didžiausi galvos skausmai yra vagys, sukčiai ir monetų falsifikatoriai. sako padirbtos monetos atkeliauja iš "made in kinija". tai būkime atsargus g.gif .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 21 gruodžio 2013 - 15:25

 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Visai mirusi temele, o gal nauja sukurta?
Atsakyti

 i 
Šioje temoje būdavo daug skelbimų ir siūlymų pirkti, parduoti, keistis. Prašau atkreipti dėmesį, kad temoje neleistini jokie skelbimai. Pažeidusiems šią taisyklę bus skiriami įspėjimai ir draudimai rašyti forume.
Labai prašau visų laikytis TAISYKLIŲ

Moderatorė
Atsakyti
QUOTE(Inevitable @ 2010 11 18, 02:13)
Gal knygynuose bandykit? Didziuosiuose tai ko tik ten nebuna.. Pasto zenklams albuma pirkau is knygyno..


Knigynuose ir kancelerinėse nėra. Pašte galima tik pašto ženklams albumėlių rasti ir dabar EURO monetoms tokius sąsuvinius su spirale pardavinėja
Atsakyti