Įkraunama...
Įkraunama...

Sėjos kalendorius

cia kazkas klauset apie sejos kalendoriu 4u.gif ROJAUS SODAI CIA 4u.gif
Atsakyti
I lauka geriau sodinti zemus pomidorus.Tokiu vejai neblasko.Sodinti apsaugotoje vietoje nuo veju.Kasmet siltnamyje auginam virs 20pavadinimu pomidoru.Paskutinius metus sodinam ne hibridiniu pomidorus.Rudeni,be jokiu problemu pasirenkam seklu kitu metu sejai.Kasmet isigyju vis nauju seklu,tad siuo metu sarasas turimu seklu nemazas.
Agurku idomesniu taip pat turiu.Citrininiai,balti,salotiniai iki 4g svorio, iki 2,5cm vijokliniu.Kai kurie ju daugiau del grozio.Valgomi visi.Be siu turiu daugybe idomybiu,papriku.Norintiems galiu atsiusti sarasus.Tik atsiuskit el pasto adresa.
Dali idomybiu,pomidoru,papriku galit pamatyti mano tinklapyje:
www.sodai.lietuvoje.com
O kaip visas tas idomybes auginti,paskaite knygele "Egzotika is seklu"suzinosit.Paspaude ant knygeles virselio,atsivers turinys(suzinosit apie ka joje galima suzinoti).
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 23, 14:52)
cia kazkas klauset apie sejos kalendoriu  4u.gif ROJAUS SODAI CIA  4u.gif


Ačiū labai, aš kaip tik apie tokį ir kalbėjau clap.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 23, 15:53)
Ačiū labai, aš kaip tik apie tokį ir kalbėjau  clap.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexi 04 @ 2007 01 23, 14:41)
minejai kad negalima sodinti hubridus ir paprastus pomidorus vienam siltnamy, o tuos kur tu isvardijai MAdison, emotios ir Rondello, galima vienam sodint???

o kokius pasiulytum pomidorus i lauka pasisodinti?
ir dar del agurgu mnoreciau kokius apsiulytum i lauka, kazkaip visada sodinu radnicok. man lauke uzauge agurkai zymiai skanesni nei siltnami  smile.gif


I lauka galima sodinti Polset F1 Polbig F1, taip pat tinka rotkepshen (raudonkepuraite) gerai auga Betalux. ju nereikia geneti pazasteliu. Auga iki vieno metro, nors pomidorai nera stambus iki 80gr., isskyrus Polbig, bet skonis geras.

O Radniciokas tai jau tikrai atgyveno. Sekit Krak F1, Aladin F1, Julian F1, Regal F1 Tai hibridai tinkantys lauko salygoms labai derlingi ir patikimai uzauga musu salygomis. Sekmes auginant. 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote kur isigyti medziagu siltnamiu dezinfekcijai ir ko konkreciai ieskoti, nes kai nueini i sodininku parduotuve- tai pradeda siulyti brangiausias priemones doh.gif, o kai pasakai, kad man reikia to ir to iskarto bendravimas pasikeicia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 23, 21:28)
Gal zinote kur isigyti medziagu siltnamiu dezinfekcijai ir ko konkreciai ieskoti, nes kai nueini i sodininku parduotuve- tai pradeda siulyti brangiausias priemones  doh.gif, o kai pasakai, kad man reikia to ir to iskarto bendravimas pasikeicia  ax.gif


Statybiniu medziagu parduotuveje nusipirk sieros, Kainuoja tikrai nebrangiai. kokio 0,5 kg uzteks porai metu. O medinems konstrukciju dalims reikia vario sulfato (melynasis akmenelis) jo buna sodao parduotuvese, bet pardavejos neismano, klausk bordo skiedinio, ten rasi dvi dalis ( milteliai) balta ir melyna. Stai ta melynoji dalis ir yra vario sulfatas. Pasidaryk tirpala, mazdaug litrui vienas saukstas ir nutepk medines dalis. O siera reikia deginti. I kibira primesk zariju, ant virsaus supilk sieros miltelius, pastatyk siltnamyje ir sandariai uzdaryk duris kokiom 5 val. O gali ir parai laiko, tada gerai isvedink.
Zeme as dezinfekuoju taip. Rudeni paseju rugiu ir rapsu misini (po pomidoru nuemimo) kai jie uzauga iki 10cm. apkasu. Iki pavasario supuva. Ir gaunasi naturali dezinfekcija, o kartu ir naturali trasa 4u.gif kai turesiu laiko parasysiu apie pomidoru tresima.
Papildyta:
QUOTE(Lexi 04 @ 2007 01 23, 14:41)
minejai kad negalima sodinti hubridus ir paprastus pomidorus vienam siltnamy, o tuos kur tu isvardijai MAdison, emotios ir Rondello, galima vienam sodint???

o kokius pasiulytum pomidorus i lauka pasisodinti?
ir dar del agurgu mnoreciau kokius apsiulytum i lauka, kazkaip visada sodinu radnicok. man lauke uzauge agurkai zymiai skanesni nei siltnami  smile.gif

Taip juos gali sodinti, jie visi hibridai ir atsparus ligoms, taigi vieni kitiems nepakenks.
Atsakyti
Knifofija, o kai taip dezinfekuoji- tai geriau i ta puse ir neit fart.gif kvapelis nerealus turbut wacko.gif
Atsakyti
Aš pernai sodininkų parduotuvėje tokią skarbonkę sieros nusipirkau. Pusę dienos dūmijo. Šiltnamis nėra supersandarus, tai kieme truputį jautėsi, nors visi dūmai šiltnamy baltavo... Jei buvo kokia žolytė išdygus, - "nuvirė". Reiškia efektą duoda.
Bijant kvapo, galima vakare ją uždegti, ar kur nors išvažiuojant (lai sau eina kvapelis kaimynų pusėn mirksiukas.gif ), bet tas kvapas tikrai nestipriai jaučiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 24, 10:04)
Knifofija, o kai taip dezinfekuoji- tai geriau i ta puse ir neit  fart.gif  kvapelis nerealus turbut  wacko.gif

Nu jau geriau nesiartinti, nes ir pati kaip bakterija gali kojas pakratyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Siera šiltnamių dezinfekcijai labai geras dalykas thumbup.gif . Ji yra akaro-fungicidas tai reiškia, kad naikina erkes,visus gyvius ir grybinės kilmės ligų sukėlėjus bigsmile.gif ,bet 0,5kg tikrai per mažai schmoll.gif .Negaliu labai garantuoti, bet 1kg sieros ,atrodo, reikia 40-60 kūbinių metrų šiltnamio plotui. Sieros būna pirkti Senukuose arba sėklų parduotuvėse. Ten bus parašyta ir norma. Tik, prieš uždegant sierą, reikia pažiūrėti ar nesuplyšusi šiltnamio plėvelė - kitaip dųmai eis lauk.
Atsakyti
Tai dabar jaucias ziema bus iki geguzio kaip ir visada. Nusipirkau surfiniju tai idomu kada jas paseti. Nes kaip rase Regila tik istys ir zus nors as nelabai moku jas auginti gerai sudygsta, o po to numirsta ir taip su dauguma mano rasodos g.gif biggrin.gif Dar klausimukas Regilai gal tu turi raganiu ir mazdaug kokia kainuke? Jei kuri turite laiko tai parasykite kaip teisingai paseti. As gerai ismirkau durpe paberiu surfinijas ir ivelku i maiseli prabadau skylutes ir padedu ant palanges ir kai palieju antra karta jos zusta, gal as jas suplaku? Buna jau sudyge bandziau purksti irgi tas pats po truputeli vis mirsta kol nelieka nieko doh.gif doh.gif
Atsakyti