Įkraunama...
Įkraunama...

Lašiša

sveikos.turbut ne viena esat ragavusi Delano savitarnoje apkepele su lasisa. Gal zinot tikslu recepta,nes niekur nerandu?zinau tik ingridientus:
Ryžiai, lašišų gabaliukai, pomidorai, brokoliai, žiediniai kopūstai, grietinėlės padažas su krapais ir česnaku, sūris, citrina .
Atsakyti
QUOTE(Marijka @ 2009 12 17, 09:15)
LAŠIŠA "Auroros" padaže

labai paprasta, labai greita, švelnu, dieviškai skanu.
Paruošimo laikas - apie 10 min/, ne daugiau.
user posted image

Vakar pasigaminau, tai visa šeimyna kirto, net ausys lapsėjo lotuliukas.gif , o labiausiai patiko mano mažąjai 2 metukų panelei
Ačiū už nuostabų receptą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajone74: 10 vasario 2012 - 11:33
QUOTE(svajone74 @ 2012 02 10, 12:33)
Vakar pasigaminau, tai visa šeimyna kirto, net ausys lapsėjo  lotuliukas.gif , o labiausiai patiko mano mažąjai 2 metukų panelei
Ačiū už nuostabų receptą  4u.gif

o kaip gaminot
Atsakyti
O man, kai norisi greitai pasigaminti, labiausiai patinka kepti lašišos gabaliukai (su apskrudusia skūrele), prieš tai pamarinuoti druskos, pipirų, krapų, citrinos sulčių ir kepintų sezamų sėklų aliejaus mišinyje smile.gif Niam niam su šviežių daržovių salotytėmis, "egg noodles" ar ryžių makaronais, o gal bulvytėmis, na pagal norus.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 14, 11:51)
Lašišos filė su baltu pipirų padažu


user posted image

receptas


ismeginau si recepta. be galo skanu smile.gif net ir mano isrankiajam vyrui labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2012 02 10, 12:33)
Vakar pasigaminau, tai visa šeimyna kirto, net ausys lapsėjo  lotuliukas.gif , o labiausiai patiko mano mažąjai 2 metukų panelei
Ačiū už nuostabų receptą  4u.gif

O jus 2 metu vaikui maista su vynu ruosta tikrai duodate g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2014 03 18, 18:01)
O jus 2 metu vaikui maista su vynu ruosta tikrai duodate  g.gif ?

Manau reikėtų stebėtis ne dėl vyno, o dėl keptos lašišos. Vyno padažas pavirtas nors minutę nebeturi alkoholio. Čia vynas net 5 min. verdamas. Tad, galima ne tik vaikams, bet ir visiems blaivininkams vartoti smile.gif Manau lašišą mažam vaikui geriau troškinti tame vyne, nei ją kepti.
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2014 03 19, 20:24)
Manau reikėtų stebėtis ne dėl vyno, o dėl keptos lašišos. Vyno padažas pavirtas nors minutę nebeturi alkoholio. Čia vynas net 5 min. verdamas. Tad, galima ne tik vaikams, bet ir visiems blaivininkams vartoti  smile.gif  Manau lašišą mažam vaikui geriau troškinti tame vyne, nei ją kepti.


Na ne, man butent vaiku maistas ir vynas niekaip nedera hihihi.gif kad ir kiek jis ten pavirtas, turi alkoholio ar ne biggrin.gif... 2 metu vaikui geriau jau paprastai iskepciau/troskinciau...
Atsakyti
O aš lašišą dabar darau tik pagal šitą receptą. Mano šeimai labai patiko:
http://lzinios.lt/lz...amokymai/175609
Atsakyti
Kaip ir kur laikyti sviezia lasisa jei kepsniuku zadam kepti tik po poros dienu? Kada sudyti?
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2014 07 22, 22:34)
Kaip ir kur laikyti sviezia lasisa jei kepsniuku zadam kepti tik po poros dienu? Kada sudyti?


Aš laikyčiau šaldytuve, su jau paruoštu marinatu, kokį ten žadate daryti. g.gif Indą uždengus folija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 07 26, 18:14)
Aš laikyčiau šaldytuve, su jau paruoštu marinatu, kokį ten žadate daryti.  g.gif Indą uždengus folija  4u.gif

Tik nereikia deti cesnako-labai greitai sugenda
Atsakyti