Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 62

Labas vakaras,
turiu toki "grozi" pries nama - kanalizacija doh.gif
gal galetumete patarti kaip ji labiau paslepti rolleyes.gif kokie augaliukai tiktu.

dabar susodinau tai ka turejau savo darzelyje

http://public.fotki....mai/img358.html

http://public.fotki....2205.html#media


aciu visoms uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2011 09 15, 20:33)
Labas vakaras,
turiu toki "grozi" pries nama - kanalizacija  doh.gif
gal galetumete patarti kaip ji labiau paslepti  rolleyes.gif  kokie augaliukai tiktu.

dabar susodinau tai ka turejau savo  darzelyje

http://public.fotki....mai/img358.html

http://public.fotki....2205.html#media
aciu visoms uz patarimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif


gal koki kadagi prie pat pasodinti, kuris i ploti auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2011 09 15, 20:33)
Labas vakaras,
turiu toki "grozi" pries nama - kanalizacija  doh.gif
gal galetumete patarti kaip ji labiau paslepti  rolleyes.gif  kokie augaliukai tiktu.

dabar susodinau tai ka turejau savo  darzelyje

http://public.fotki....mai/img358.html

http://public.fotki....2205.html#media
aciu visoms uz patarimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

pas mus irgi yra beveik sklypo vidury, tai planuojam aplink ratu sudėti medinius pusinius rąstukus sulig aukščiu (nežinau kaip juos pavadint, bet gal supratot smile.gif ), o ant viršaus daryti medinį kokį dangtį, ant jo tada padėti vazoną su besidriekiančiu augalu (pvz surfinija ar kitą kokį), o netoliese tada derinsim kitus augalus.
Pas mus labai didelis skersmuo šulinio ir man gražiau medis negu žalia jo spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagi: 15 rugsėjo 2011 - 20:21
QUOTE(sanrea @ 2011 09 15, 20:56)
gal koki kadagi prie pat pasodinti, kuris i ploti auga  g.gif

[U]
savo kieme kanalizacijos dangtį slepiu taip. Pasodinta
3 kadagiai 'Mint Julep', jazminas 'Aureus', mahonija. O kol šie sumedėję suaugs, tarpus užpildo levandos, karlinos ir citrininis čiobrelis.
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2011 09 16, 08:13)
[U]
savo kieme kanalizacijos dangtį slepiu taip. Pasodinta
3 kadagiai 'Mint Julep', jazminas 'Aureus', mahonija. O kol šie sumedėję suaugs, tarpus užpildo levandos, karlinos ir citrininis čiobrelis.


Bet jei, neduok dieve, tą dangtį teks rasti doh.gif Gaila bus tokį grožį sunaikinti blush2.gif
Tikrai labai gražiai paslėptas thumbup.gif
Man tokio ploto užimti neleido, o ir nelabai vieta tinkama. Tik dantis nedidelis ax.gif tai aš padariau taip: patiesiau polietileno storo gabalą, užpyliau žemių sluoksiu, o kas gavosi - prašom:

user posted image

Višiškai bus negaila, jei reikės įlysti ir pakeisti kokį varžtą, vamzdį ar pan. O ir sutvarkyt paprasta po tokios invazijos.
Pavasarį dar išlenda kokia viena kita scylė pamėlynuot, bet... labai nedaug, nes perkūnropės jas "suvalgė" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2011 09 16, 08:13)
[U]
savo kieme kanalizacijos dangtį slepiu taip. Pasodinta
3 kadagiai 'Mint Julep', jazminas 'Aureus', mahonija. O kol šie sumedėję suaugs, tarpus užpildo levandos, karlinos ir citrininis čiobrelis.


Labai gražus gėlynėlis 4u.gif

QUOTE(Dajulita @ 2011 09 16, 08:25)
Bet jei, neduok dieve, tą dangtį teks rasti  doh.gif  Gaila bus tokį grožį sunaikinti  blush2.gif
Tikrai labai gražiai paslėptas  thumbup.gif
Man tokio ploto užimti neleido, o ir nelabai vieta tinkama. Tik dantis nedidelis  ax.gif  tai aš padariau taip: patiesiau polietileno storo gabalą, užpyliau žemių sluoksiu, o kas gavosi - prašom:

user posted image

Višiškai bus negaila, jei reikės  įlysti ir pakeisti kokį varžtą, vamzdį ar pan. O ir sutvarkyt paprasta po tokios invazijos.
Pavasarį dar išlenda kokia viena kita scylė pamėlynuot, bet... labai nedaug, nes perkūnropės jas "suvalgė"  ax.gif


Labai originaliai, net nepagalvočiau kad kažkas po apačia slepiasi biggrin.gif
Atsakyti
Aš gal net vietoj plėvelės kokį skardos gabalą tiesčiau tai su visu turtu gražiai nukelt būtų galima ir net naikinti nereiktų.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2011 09 16, 09:05)
Aš gal net vietoj plėvelės kokį skardos gabalą tiesčiau tai su visu turtu gražiai nukelt būtų galima ir net naikinti nereiktų.

Gera mintis - net nepagalvojau. Jei nukels man - taip ir padarysiu, kitam kartui. Ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2011 09 16, 09:05)
Aš gal net vietoj plėvelės kokį skardos gabalą tiesčiau tai su visu turtu gražiai nukelt būtų galima ir net naikinti nereiktų.

Jeigu sulinys nepakiles virs zemes pavirsiaus, tada tai puiki ideja , bet pas 1PuPa dangtis palikes ir dar isgaubtas, kazi ar ta skarda laikytusi. g.gif

Pas mus kanalizacijos sulinys giliau zemeje, jis labai matomoje vietoje, sedint terasoje akis bado. doh.gif Ir jis naudojamas- karta per metus reikia atidarineti.Todel mes taip ir padarem- auksarankis draugas suvirino rimta skardini dangti, itaise sustumiamas rankenas, uzdejom dangti ant sulinio, uztiesem polietilenine plevele, rankenas pasizymejom , uzberem zememis ir pasejom veja, kaip ir likusiame plote.
Kai reikes sulini atidaryti- nukelsim su visa velena.
Kol kas zolyte tik dygsta, tai nelabai ka turiu parodyti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 16 rugsėjo 2011 - 08:22
Principas toks(rankenos is lankstytos armaturos):
user posted image

Uzduotis- suraskite sulini... lotuliukas.gif (foto keliu savaiciu senumo, dabar dar maziau matosi).

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2011 09 16, 07:13)
[U]
savo kieme kanalizacijos dangtį slepiu taip. Pasodinta
3 kadagiai 'Mint Julep', jazminas 'Aureus', mahonija. O kol šie sumedėję suaugs, tarpus užpildo levandos, karlinos ir citrininis čiobrelis.


labai graziai paslepete kanalizacija bigsmile.gif

dangcio uzpilti zememis negaliu, nes karta i metus kanalizacija reikia plauti. reikes gal krumais apsodinti.
prie tos dezes galvojau pasodinti viena burbulini ir viena rutuliska raugeksni. Gal bordo ir ryskiai zalia. g.gif
o kadagiai augtu jeigu zemes storis apie 20-30 cm? nes augti jiema tektu ant plataus dangcio, siauras auksciau yra uzdetas.
Kalveles aukstis apie pusmetris gavosi, tikrai ne daugiau.
Prie tolimesnio dangcio zvyras kad vanduo gertusi, o derlingo sluoksnio tik 10 cm. Gal kokiais ozerskiais uzsodinti aplink dangti? Ar per zemi jie?
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 09 11, 14:10)
nerandu temos kur galeciau idet, tai dedu cia:

sena ideja su buteliu, bet vat gražu su tais raisteliais , sirdutem, mielos romantiskos detales,kurioms taip neuztenka laiko, bet kurios tokios mielos, siltos..
Atsakyti