Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinimo knygelės, paveikslėliai online

QUOTE(Pingvinukas @ 2014 09 18, 06:57)

Pingvinukai ,ACIU labai 4u.gif
Atsakyti
Monster High
My little pony

ivairus

Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2014 11 11, 18:42)

Oi kaip ačiū už Monster High bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.vaikams.lt/spalvinimas/
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
turiu klausima blush2.gif kuriu spalvinimo knygutes ir siuo metu darau knygutes su skaitmenimis, bet bandziau tartis kas dirba su vaikais ir mane truputi išmusė iš vėžių... blink.gif norejau daryti knygute nuo 1 iki 10 kad vaikas lavintusi visus kaitmenis, taciau man pataria daryti knygutes atkiras nuo 1 iki 3, nuo 1 iki 5, nuo 5 iki 10 ir visiskai atskira knygute skirta vienam skaitmeniui - 4 blink.gif
As nesu mama, taciau abejoju ar pirkciau vaikui knygute su uozduotelemis skirtoms tik vienam skaitmeniui... Kaip Jus galvojat, ar pirktumet knygute kuri oreantuota tik į vieną skaitmenį, arba tik nuo 1 iki 5
Labai didelis ačiū jei kas pagelbesit blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toora @ 2015 06 23, 13:30)
Sveikos mamytes  4u.gif
turiu klausima  blush2.gif  kuriu spalvinimo knygutes ir siuo metu darau knygutes su skaitmenimis, bet bandziau tartis kas dirba su vaikais ir mane truputi išmusė iš vėžių...  blink.gif  norejau daryti knygute nuo 1 iki 10 kad vaikas lavintusi visus kaitmenis, taciau man pataria daryti knygutes atkiras nuo 1 iki 3, nuo 1 iki 5, nuo 5 iki 10 ir visiskai atskira knygute skirta vienam skaitmeniui - 4  blink.gif 
As nesu mama, taciau abejoju ar pirkciau vaikui knygute su uozduotelemis skirtoms tik vienam skaitmeniui... Kaip Jus galvojat, ar pirktumet knygute kuri oreantuota tik į vieną skaitmenį, arba tik nuo 1 iki 5
Labai didelis ačiū jei kas pagelbesit  blush2.gif  4u.gif

Aš pirkčiau su skaitmenimis iki 10 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(toora @ 2015 06 23, 12:30)
Sveikos mamytes  4u.gif
turiu klausima  blush2.gif  kuriu spalvinimo knygutes ir siuo metu darau knygutes su skaitmenimis, bet bandziau tartis kas dirba su vaikais ir mane truputi išmusė iš vėžių...  blink.gif  norejau daryti knygute nuo 1 iki 10 kad vaikas lavintusi visus kaitmenis, taciau man pataria daryti knygutes atkiras nuo 1 iki 3, nuo 1 iki 5, nuo 5 iki 10 ir visiskai atskira knygute skirta vienam skaitmeniui - 4  blink.gif 
As nesu mama, taciau abejoju ar pirkciau vaikui knygute su uozduotelemis skirtoms tik vienam skaitmeniui... Kaip Jus galvojat, ar pirktumet knygute kuri oreantuota tik į vieną skaitmenį, arba tik nuo 1 iki 5
Labai didelis ačiū jei kas pagelbesit  blush2.gif  4u.gif

Manau patiem maziausiem visai neblogai nuo 1 iki 3 , nuo 3 iki 5.... butu daugiau uzduoteliu su vienu skaiciumi ir vaikui geriau mintyse uzsifiksuotu skaiciai. nes kiek pamenu tokios nuo 1 iki 10 per greit visa informacija pateikiama ir atsiminti sunkiau.
Atsakyti
Toora, siūlyčiau ne tiek į patį skaičiuką orientuotis, kiek į jo suvokimą: daugiau-mažiau ir t.t. Tuomet nemažai darbo bus jau su pirmais trimis 4u.gif

Mėgstantiems spalvinti raideles:
https://www.facebook...724632014314806
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit elza spalvinimui?
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2016 02 12, 14:22)
Sveikos, gal kas turit elza spalvinimui?


suveskit i google pvz elsa coloring - daug paveiksliuku imes, pasirinksit wink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2016 02 12, 16:28)
suveskit i google pvz elsa coloring - daug paveiksliuku imes, pasirinksit wink.gif mirksiukas.gif


ačiū
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2016 02 12, 16:28)
suveskit i google pvz elsa coloring - daug paveiksliuku imes, pasirinksit wink.gif mirksiukas.gif


ačiū
Atsakyti