Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

Pries kokius 3 metus as ir buvau ezero g, tai labai daug pasake thumbup.gif Tik gaila, kazkur tel nr pasimete ax.gif
O siaip labai faina moteryte yra Kelmeje thumbup.gif O Siauliuos nebloga Geguziu gatveje Vera ax.gif
Atsakyti
O aš šiandien buvau g.gif .Man tai nieko konkretaus nepasakė schmoll.gif ,tik visi norai išsipildys thumbup.gif ,bobulytė sveika gyva,tik labai ausis ištempęs turi klausytis,nes kalba žemaitiškai doh.gif .Niekur nebesikraustys sakė,tai kontaktai va:Ginkūnų 13,tel.8-41 421723,ir eikit iš kiemo pusės,o ne iš gatvės,nes sakė kaimynė ragana nail.gif ,vieni ne ten pataikė,tai įškoliavo fool.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 10 14, 18:41)
O aš šiandien buvau  g.gif .Man tai nieko konkretaus nepasakė schmoll.gif ,tik visi norai išsipildys  thumbup.gif ,bobulytė sveika gyva,tik labai ausis ištempęs turi klausytis,nes kalba žemaitiškai doh.gif .Niekur nebesikraustys sakė,tai kontaktai va:Ginkūnų 13,tel.8-41 421723,ir eikit iš kiemo pusės,o ne iš gatvės,nes sakė kaimynė ragana  nail.gif ,vieni ne ten pataikė,tai įškoliavo  fool.gif

oo, pirma k girdziu..tai cia ginkunuose ar tik gatve tokia? nepatinka man tokie neonkretumai, bet ji nekalta, gal "info tiesiog neina"
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 10 14, 19:19)
oo, pirma k girdziu..tai cia ginkunuose ar tik gatve tokia? nepatinka man tokie neonkretumai, bet ji nekalta, gal "info tiesiog neina"

Čia ne Ginkūnuose,o Ginkūnų-Ežero gatvių kampas ax.gif Na,nežinau blush2.gif ,čia gal tik man taip,bet pas ją net iš Klaipėdos sakė atvažiuoja ax.gif
Atsakyti
aciu perlen uz kontaktus. labai keista, kiek cia tu bureju yra prie ezero gatves g.gif nes susisiekiau su drauge, su kuria buvau pas ta bureja pries keleta metu, tai sake jos vardas tatjana, zodziu prie ezero gatves zinau jau 3 burejas blink.gif
Atsakyti
sveikos ,

o gal zinot kur dabar buna Stasele berod toks jos vardas smile.gif ji anskciau buvo prie advokates ar notares salia kabineto pasisukus uzeurokos parduotuves i desine...., bet kiek zinau ji kazkur buvo issikelusi....
Atsakyti
sveikutes,na as pas ta Pikmiskio g buvau,tai kaip ir be reikalo sukarta kelione ieskant, kur ji issikurusi,o Ezero g buvau jau senokai,tai irgi siaip sau.Radviliskyje ptrie stoties labai nekonkreciai kalba,o kur centre prie Norfos yra,tai daug tiesos,bet jau labai nesusitelkia "darbui"moteriske,nuolat demesi blaskosi apie tai,koki sampuna naudoji,kur batus pirkai,ar bulkuciu papraso nupirkt uz jos lt.Na nebesinori pas tokia issiblaskiusia eit,o vat labai patiko viena netoli laidojimo namu.Ji is Panevežio atvykdavo kelis kart per savaite,kalba is nuotrauku ateiti.Ji berods Žvyro g. yra netoli laidojimo namu.Tik gaila,kad kontaktų nebeturiu :-( gal kas netyčia žinot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 11 05, 15:12)
sveikutes,na as pas ta Pikmiskio g buvau,tai kaip ir be reikalo sukarta kelione ieskant, kur ji issikurusi,o Ezero g buvau jau senokai,tai irgi siaip sau.Radviliskyje ptrie stoties labai nekonkreciai kalba,o kur centre prie Norfos yra,tai daug tiesos,bet jau labai nesusitelkia "darbui"moteriske,nuolat demesi blaskosi apie tai,koki sampuna naudoji,kur batus pirkai,ar bulkuciu papraso nupirkt uz jos lt.Na nebesinori pas tokia issiblaskiusia eit,o vat labai patiko viena netoli laidojimo namu.Ji is Panevežio atvykdavo kelis kart per savaite,kalba is nuotrauku ateiti.Ji berods Žvyro g. yra netoli laidojimo namu.Tik gaila,kad kontaktų nebeturiu :-( gal kas netyčia žinot? g.gif

Ydomu mastau.gif ,yra pažystamų tam rajone,reiks paklausinėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 11 05, 19:20)
Ydomu  mastau.gif ,yra pažystamų tam rajone,reiks paklausinėt  ax.gif


jei ką sužinotum, pasidalink info blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 11 05, 17:12)
sveikutes,na as pas ta Pikmiskio g buvau,tai kaip ir be reikalo sukarta kelione ieskant, kur ji issikurusi,o Ezero g buvau jau senokai,tai irgi siaip sau.Radviliskyje ptrie stoties labai nekonkreciai kalba,o kur centre prie Norfos yra,tai daug tiesos,bet jau labai nesusitelkia "darbui"moteriske,nuolat demesi blaskosi apie tai,koki sampuna naudoji,kur batus pirkai,ar bulkuciu papraso nupirkt uz jos lt.Na nebesinori pas tokia issiblaskiusia eit,o vat labai patiko viena netoli laidojimo namu.Ji is Panevežio atvykdavo kelis kart per savaite,kalba is nuotrauku ateiti.Ji berods Žvyro g. yra netoli laidojimo namu.Tik gaila,kad kontaktų nebeturiu :-( gal kas netyčia žinot? g.gif

o, ezero gatve yra prie pat laidojimo namu, bet jei sakai - zvyro g.gif tai arciau, jei ziuresma, kad prie PC tilze mirksiukas.gif
kiba, kaimynystej yra tokiu, o as nezinau lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
ala rimtas daiaksta,s visos apie ezero gatve lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 11 06, 16:10)
o, ezero gatve yra prie pat laidojimo namu, bet jei sakai - zvyro g.gif  tai arciau, jei ziuresma, kad prie PC tilze mirksiukas.gif
kiba, kaimynystej yra tokiu, o as nezinau lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif
ala rimtas daiaksta,s visos apie ezero gatve lotuliukas.gif


cia nuo laidojimo namu vaziuoji tiesiai dar,o neisisuki i Tilzes g tam posukyje,tai ten neasvaltuotu keliuku kazkiek pavaziavus lygiagreciai su Tilzes g yra po desine tas namas zvyro g beros tada vadinosi,bet dar kazkoki kita girdejau tada tos gatves pavadinima g.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 11 06, 14:55)
jei ką sužinotum, pasidalink info  blush2.gif

blink.gif O tu pasiskaityk "Būrėjos Panevėžy",tai ten apie ją nekokie atsiliepimai schmoll.gif doh.gif
Atsakyti