Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Nelaikau savęs nudiste, bet kai tik su šeimyna nuvažiuojam į Šventąją, visada einam į neoficialų nudistų pliažą, kuris yra iškart už moterų pliažo. Labai liuks. Pirmiausia dėl to, kad ten žmonių visada mažiau, nereikia gulėt susispaudus kaip silkei. Nematau nieko tame nepriimtino, nors pati ir nesu idealių matmenų.
Beje, kartą labai nustebino vyriškis, gulintis su šeimyna, irgi nuogas. Žiūriu - ogi jis guli sau ir pro žiūronėlius dairosi, hmmm. O žmona nieko jam nesako. Nu nors ir pats nuogas, bet vis tiek negražu.
Dar atsimenu tokį vyriškį iš praeitos vasaros. Jis yra paralitikas, gal jam koks celebralinis paralyžius, bet labai sunkiai valdo rankas ir kojas, rodos, ir nelabai kalba, važinėja su vežimėliu. Tai va, jis visada atvažiuodavo į moterų pliažą ir sėdėdavo nuogas.
Atsakyti
nu as irgi viena karta bandziau patapti nudiste nidoje - taip keista, tik virsutine dali nusimeciau, ir tai negalejau ramiai guleti, kai visi zplink ziuri.... Uztat nuvaziavus kaime, nuvariau pievon, atsiguliau i auksta zole, kur niekas tikrai nepamatys ir nesuras, ir pasvilinau visas grozybes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nudistu pliaze ar pirty savoka 'grozybes' pakeicia 'kuno dalys', kurias turi visi.. I pliaza einama saules/vandens proceduru, taigi prie ko cia erotika? Nusimetei rubus, uzsimetei akinius ir tapai lygiai tokiu pat anonimu, kaip ir cia.. O jei draugu bury - tai tam jie ir draugai..
Atsakyti
jei buciau jaunesne as eiciau i nudistu pliaza., man atrodo, kad tai normalu
Atsakyti
Kažkodėl nepastebėjau, kad ten visi labai į mane žiūrėtų, gal tik tau pačiai taip atrodo? Juk pilna tokių plikų, kuo jau ten nustebinsi.
Atsakyti
Na, jei akiniai nepadeda - tai kepuraite - pats tas - tada jau absoliutus anonimas.. O i pliaza neinu pasiziureti..
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 05 31, 20:14)
Visai norėčiau panudistauti.. wub.gif Bet labiau patiktų nudistų pliažas dviems wink.gif rolleyes.gif tongue.gif

maudytis be nieko smagu, o buti tarp nuogaliu ne; man tinka tik kopos, kur kuo maziau kas nors aplink maltusi arba kokie mistiniai tusti pliazai, o tada tai labai patiktu pvz. pakrante pasivaikscioti..
Atsakyti
Ką reiškia mūsuos nuogas kūnas?
Na, ogi nieko – vien tiktai natūralumą.
Tad nėr ko raust ir gėdytis nūnai
Nes po drabužiais kas gi slepias aš žinau ir tu žinai.

Moralė pasakėčios paprasta
Kam degintis su rūbais, jei gali nuoga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 03, 11:44)
Ką reiškia mūsuos nuogas kūnas?
Na, ogi nieko – vien tiktai natūralumą.
Tad nėr ko raust ir gėdytis nūnai
Nes po drabužiais kas gi slepias aš žinau ir tu žinai.

Moralė pasakėčios paprasta
Kam degintis su rūbais, jei gali nuoga tongue.gif

As visapusiskai pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 03, 11:44)
Ką reiškia mūsuos nuogas kūnas?
Na, ogi nieko – vien tiktai natūralumą.
Tad nėr ko raust ir gėdytis nūnai
Nes po drabužiais kas gi slepias aš žinau ir tu žinai.

Moralė pasakėčios paprasta
Kam degintis su rūbais, jei gali nuoga tongue.gif

Na, net jei ir nezinau gerai
tai bent jau numanau

Kadangi nesu koks penkiolikinis
Ir metytas, ir vetytas esu
Prisiziurejes stirnu, begemotu, zvirbliu
Be to ir geru video turiu

Ateinu ramiai i pliaza pailseti
Nusimetu is leto rupesciu rubus
Ir px man aplinkiniu grozybes
Nes visa ka geriausia - seimoje turiu.. tongue.gif
Atsakyti
Ash tai irgi priesh nudistu pliaza nieko neturiu... buvom su vyru keleta kartu ir dar eiciau... nes ten zmoniu tikrai nera daug ir tikrai netenka vienam i kito tarpkoji ziuret:) Atstumai tarp zmoniu pakankamai normalus...

Man tik viena scena nepatiko labai... atejo sheima vyras, zmona ir paaugle dukra i pliaza. Tai motina nenusirenge, dukra turbut irgi pasigedino, o jau tevelis tai visas... kazkaip man priesh ta dukra nepatogu butu... ji gi jau kaip ir suaugusi (nezinau tiksliai, bet atrode apie 14 metu).
Atsakyti
bravo poetam clap.gif clap.gif thumbup.gif wink.gif
Atsakyti