Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

Diskutuojam ir dalinamės nuomonėmis toliau bigsmile.gif


Sena tema:
http://www.supermama...?...3543&st=588




Paskutinis postas iš senos temos:

QUOTE(Rigoleta @ 2011 09 13, 15:24)
Banadau deti,patalpinau as tas nuotraukas i talpykla,pirma nuotrauka bus pries pasikeitimus,ilgais plaukais.

user posted image
Papildyta:
Na pagaliau,viena idejau,o dabar bandysiu idet po nukirpimo ir padazymo

user posted image
Papildyta:



QUOTE(Rigoleta @ 2011 09 13, 15:57)
Dabar bus is priekio pries pokycius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 13 rugsėjo 2011 - 17:45
Neblogai neblogai... Tik butu idomu is priekio ir po pasikeitimo pamatyti (veida vel galit uztusuoti 4u.gif )... Ir ilgio nemazai nukirpo...negaila? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2011 09 13, 22:20)
Neblogai neblogai... Tik butu idomu is priekio ir po pasikeitimo pamatyti (veida vel galit uztusuoti 4u.gif )... Ir ilgio nemazai nukirpo...negaila? smile.gif


Visiskai negaila,nes kirpykloje nebuvau puse metu,galai veldavosi,luzinedavo,nes paskutini karta,kai nudaze tokia kirpeja,tai baisu buvo,maniau plika liksiu.Kiek pas ja eidavau budavo neblogai,bet paskui ismandrejo.Priimdavo po 3 klientes vienu metu,tai man perlaike dazus,dar paskui plovykleoje neva kauke uzdejo,o as ten puse valandos sedejau,skersvejai,persalau,kol ji ten kita kirpo.Tai dabar jau nusprendziau eit kitur ir nusikirpt nors ir trumpai,jei tik sakys,kad reikia.
Buciau idejus ir is priekio,bet baigesi zinuciu limitas,uzdare tema,tai dabar pabandysiu.Pakirpo taip,kad galeciau atsikelus,pasukuoji ir einu kur man reik.Nors,kai sufenavo,atrode labai graziai,bet kasdien nezadu fenuot.Tik dabar,kai ejau i baliu,tai visi pagyre,kad labai grazi sukuosena.
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 13, 18:44)
Diskutuojam ir dalinamės nuomonėmis toliau  bigsmile.gif 


Sena tema:
http://www.supermama...?...3543&st=588
Paskutinis postas iš senos temos:




user posted image

Na stai idejau ir is priekio.Siek tiek dar ryzu sruogeliu like nuo anos kirpejos,tai Gabijai sakau gal intarpus padaryt juodus,bet atkalbejo.Sake kas tokia nesamone sugalvojo.Pasakiau,kad ana kirpeja,norejo atgyvnit taip sviesias sruogas,tai pasake ji,kad kazkoks absurdas,kai pas mane tamsus plaukai,kam det dar kazka.dabar,kai vel eisiu,desim daug daugiau sviesiu sruogeliu ir kirpciukus istrizai darysim ir manau tu ryzu nebeliks visai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rigoleta: 13 rugsėjo 2011 - 22:55
Gražiai atrodo plaukučiai. Gražiai iškarpė.


Aš savo bandysiu įdėti vakare, vakar nusifotografavau, bet neįdėjau ax.gif

O kaip, Rigoleta, sekasi su plaukais tvarkytis, ar sugula jie gražiai?
Atsakyti
QUOTE(Absoliutė @ 2011 09 14, 10:24)
Gražiai atrodo plaukučiai. Gražiai iškarpė.
Aš savo bandysiu įdėti vakare, vakar nusifotografavau, bet neįdėjau  ax.gif

O kaip, Rigoleta, sekasi su plaukais tvarkytis, ar sugula jie gražiai?


Aciukas ax.gif Sugula graziai,kazkaip taip fainai pakarpe,kad ju atrodo net daugiau.Fenuot nefenuoju,nebent kur i kokia svente,ar i baliu einu,tada aplamai nerealiai atrodo,bet ir nieko nedarius,atrodo tvarkingai.

Lauksim nuotraukyciu,idomu bus pamatyt., smile.gif
Atsakyti
user posted image

Čia nuotrauka prieš tai - išdžiovinus galvą su fenu ir formuojant apvaliu šepečiu.

user posted image


Čia prieš tai - išdžiovinus tik su fenu, neformuojant plaukų su šepečiu.

user posted image

Čia po to - plaukai tiesiog išdžiovinti fenu. Jų formuoti nereikia, tai man ir patinka, nes kiekvieną dieną nesiruošiu stovėti prie veidrodžio.
Atsakyti
QUOTE(Absoliutė @ 2011 09 14, 18:34)
user posted image

Čia nuotrauka prieš tai - išdžiovinus galvą su fenu ir formuojant apvaliu šepečiu.

user posted image
Čia prieš tai - išdžiovinus tik su fenu, neformuojant plaukų su šepečiu.

user posted image

Čia po to - plaukai tiesiog išdžiovinti fenu. Jų formuoti nereikia, tai man ir patinka, nes kiekvieną dieną nesiruošiu stovėti prie veidrodžio.


Na tikrai gavosi grazi sukuosenos forma.Svarbiausia,kad nereik fenuot,ar suktukais sukt thumbup.gif
Atsakyti
O gal kuri nors yra buvusi ir pas Gabija ir pas Kestuti Saiku ir galetu juodu palyginti? Kuris geriau patartu "kas tau tinka" klausimu? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Absoliutė @ 2011 09 14, 19:34)

Čia po to - plaukai tiesiog išdžiovinti fenu. Jų formuoti nereikia, tai man ir patinka, nes kiekvieną dieną nesiruošiu stovėti prie veidrodžio.


Ir forma graži, ir plaukai atrodo tankesni thumb_yello.gif

Kirpėjas sulygino plaukų ilgį, ir be jokių iškarpymų, taip?
Atsakyti
Na taip, sulygino plaukus ir truputį pakarpė, kad galai riestųsi į vidų.

Ilgesni plaukai man nelabai tinka, nes atrodo labai ploni schmoll.gif Iškarpymai irgi plonina plaukus.

Nors Kęstutis sakė, kad ir ploniems plaukams tinka iškarpymai, svarbu, kaip jie iškarpyti. Bet iškarpyti plaukų nenorėjau, nes paskui sunku su jais tvarkytis.

Atsakyti
As tai beprotiskai patenkinta kirpeju Eividu, jis dirba Kaune kirpykloj "Pjese" bigsmile.gif . Nuejom abidvi su mama, tai man padare braziliska tiesinima, nukirpo ir nudaze plaukus, o mama irgi nukirpo ir nudaze, tai abidvi isejom beprotiskai patenkintos ir laaabai grazios wub.gif wub.gif ir sumokejom tikrai ne kazka. Zodziu superinis kirpejas - stilistas, ir kainos geros. thumbup.gif thumbup.gif

jau mano visos drauges pas ju uzsirase biggrin.gif nes kirpejas tikrai nerealus!!! thumbup.gif

P.S.
jei ka domina parasau jo tel.nr. Eividas 867220099. Tikrai labai labai rekomenduoju!! wink.gif
Atsakyti