Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

Pasidarė įdomu, kaip jus kreipiates į anytą, (uošvienę)? Man tai nesąmone kažkokia anytai sakyti "mama" doh.gif Galėčiau kreiptis tik vardu arba sakyti "Jus".
Na, o kaip jus jas vadinat?
Atsakyti
As tai irgi kreipiuosi "Jus". Kitaip net ir neisivaizduoju kaip butu galima kreiptis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 08 07, 20:36)
As tai irgi kreipiuosi "Jus". Kitaip net ir neisivaizduoju kaip butu galima kreiptis  biggrin.gif

As irgi taip pat. Absurdas butu sakyt mama... nu vardu dar galimetu, bet musu santykiai ne tokie. cool.gif
Atsakyti
Manau tik Jus kreipiniu arba isvengti visai kazkaip kreiptis. Mama jokiu budu nevadinsiu, turiu viena ir nepakartojama ir kitu negali buti schmoll.gif
Atsakyti
As taip pat vadinu Jus, niekada nesu pavadinusi vardu, tik jau prie kitu tai ja vardu vadinu, bet visu kitu broliu zmonos tai jau ja mama vadina, bet man tai dar neapsivercia liezuvis, gal cia su metais turi ateiti tas galejimas ax.gif Bet nors ir ateis, nelabai as noriu ja mama vadinti...
Atsakyti
niekada savo anytos nevadinsiu mama schmoll.gif nera ji tokia man artima, kad ja taip galeciau vadinti, be to mano supratimas, kokia turi buti mama toli grazu neatitinka nei ketvirtadalio tokia kokia ji yra mama netgi mano brangiajam... Niekada negaleciau net per klaida jos mama pavadint schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif visada i ja kreipiuosi JUS blush2.gif gal su laiku nebent vardu i ja pradesiu kreiptis, jeigu ji taip pageidaus ax.gif bet mama NIEKADA schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai irgi kreipiuosi "JŪS" arba išvis stengiuosi išvengti kreipinio...Mama jos niekada nepavadinsiu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
O aš vadinu "mama". Gal todėl, kad mūsų santykiai tikrai šilti ir kad ji man taip pat brangi, nes ji mano vyro mama. Pačioje pradžioje, kai dar nebuvom susituokę, kreipdavausi "Jūs", bet ji pati paprašė taip nesikreipti, nes sako, kad jaučiasi nejaukiai. Ji į mane kartais kreipiasi "dukrele".
Atsakyti
mano vyro šeimoj ji vadinama MAMUTE smile.gif taip ir vaikai, ir anūkai, ir marčios, ir žentai vadina tongue.gif tai arba taip, arba JŪS kreipiuosi
Atsakyti
o as tai irgi kol kas i anyta - Jus - kreipiuosi..

bet manau ateity vadinsiu mama + vardas, pvz mama Onute, mama Maryte.

kzkaip atrodo pats geriausias variantas. blink.gif
Atsakyti
Įdomu, o kaip jūsų vyrai kreipiasi į jūsų mamas?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 09, 13:03)
mano vyro šeimoj ji vadinama MAMUTE smile.gif taip ir vaikai, ir anūkai, ir marčios, ir žentai vadina  tongue.gif tai arba taip, arba JŪS kreipiuosi


na kazkaip atrodo, kad ji turetu but faina rolleyes.gif

man maniske tiesiog super thumbup.gif bet kol kas sakau "Jus",sakyti tu (nors ji ir prase) kol kas nejauku rolleyes.gif
Atsakyti