Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

na as kreipiuosi vardu ir kartais jus pavadinu.
Atsakyti
Vadinu "jus" ax.gif
Atsakyti
vadinu mama, liezuvis nenutruksta, nes ji labai gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2013 09 28, 11:37)
vadinu mama, liezuvis nenutruksta, nes ji labai gera 4u.gif

"Mama"- taip pat grazus kreipinys, juo labiau cia butu kreipiamasi ne "mano mama", o "Dariuko mama" ir pan wub.gif
Atsakyti
Į ją tiesiogiai kreipiuosi "Jūs". Kai reikia ją pašaukti, tada kreipiuosi vardu.
Atsakyti
As kreipiuosiu mamyte, o i uosvi Tete biggrin.gif Bet kalbedama Jus sakau:) man tas Tu tai nelabai:)
Atsakyti
Aš sakau "jūs", o pašaukti dar neprireikė... bet jei bus tokia situacija, tai vardu šauksiu. smile.gif
Atsakyti
Visada kreipiuosi "jūs". Vardu kreiptis dar neteko.
Atsakyti
aš visada "jūs" kreipiuosi smile.gif mes vos susipažinom, ji man pasakė, kad mama nevadinčiau, ne dėl to kad būtų kažkokia bjauri, ji nuostabus žmogus smile.gif bet pasakė, kad mama yra tik viena ir todėl ją reikia labai gerbti smile.gif šiaip sutinku, bet man gražu ir kai į uošvius tėvais kreipiasi smile.gif viena šeima jau visgi
Atsakyti
Sveikos. Nors iki vestuvių dar metai, bet jau pratinuosi mama vadinti. Aišku, dabar tai lyg koks bajeriukas biggrin.gif bet priprasiu ir bus gerai. ax.gif Iš pradžių sakydavau JŪS , bet kai tekdavo pašaukti, būdavo problema lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyras mama mamuku vadina, ir as jau pradedu priprasti. Ji- labai gera moteris, mes artimesnes nei as su tikra mama. O siaip "jus" kreipini naudoju wub.gif manau, tas kreipinys nuo santykiu priklauso.
Atsakyti
Kreipiuosi Jūs, o kai aš turėsiu marčią ar žentą, pati paprašysiu, kad kreiptųsi vardu ir Jūs, nes vyresniam žmogui tai rodo pagarbą.
Bet jau čia kaip kas išauklėtas iš mažens smile.gif
Atsakyti