Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių metų susituokėte?

Tekėjau 22, o vyrui 30. Prieš tai prabuvom kartu 6 mėn.Bet taip pat tik savo noru, be jokio reikalo smile.gif
Atsakyti
Tuoksimes kitais metais, man bus 23, o jam 29 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemuze @ 2010 09 11, 20:33)
Tekėjau 22, o vyrui 30. Prieš tai prabuvom kartu 6 mėn.Bet taip pat tik savo noru, be jokio reikalo smile.gif

Greitai susisukot 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man buvo 19,o mano MB 25 metai. Tuokemes 2004 metais, o leliuko tik pries metus susilaukem wub.gif
Atsakyti
abiem buvo po 26 ax.gif ir po beveik 7 metų draugystės(iš jų 6 kartu gyveome bigsmile.gif )
Atsakyti
Man 27, vyrui 33, po 5.5 metu draugystes ir gyvenimo kartu.
Atsakyti
Vestuvės kitą liepą wub.gif , tai mums abiems bus po 21m. Draugavę būsim 4m. ir 10mėn. smile.gif Kas be ko - ne iš reikalo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lajmut @ 2010 10 04, 14:08)
Vestuvės kitą liepą  wub.gif , tai mums abiems bus po 21m. Draugavę būsim 4m. ir 10mėn.  smile.gif  Kas be ko - ne iš reikalo  tongue.gif

oho, kokie jaunuciai bigsmile.gif ypac taviskiui sakyciau dar toli grazu iki vedybu pagal amziu bigsmile.gif bet kuo nuosirdziausiai sveikinu wub.gif wub.gif
Atsakyti
man 20m, vyrui 23m ax.gif
Atsakyti
susituokėm abu būdami 26 metų wub.gif po beveik 6 metų draugystės wub.gif
Atsakyti
tuokemes po 4 metu draugystes, man 20m vyrui 25m .Vestuves Vegase is didelio reikalo-meiles wub.gif clap.gif
Atsakyti
susituokeme sia vasara man buvo 23,o jam 30,draugavome 8 metus is ju 7 metus kartu pragyvenome smile.gif
Atsakyti