Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po vestuvių

QUOTE(bucke001 @ 2013 08 13, 18:19)
I CMB pasiimti santuokos liudijimimo? Jei apie tai kalba, man tai parase, kad vienas turi ateit  g.gif ateju siand ir pasiemiau  g.gif

Aha mums gargžduose reikėjo abiems ateiti...
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 08 13, 17:38)
Aha mums gargžduose reikėjo abiems ateiti...


supratau, idomiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke001 @ 2013 08 13, 19:40)
supratau, idomiai  g.gif

matyt gal visur skirtingai g.gif nors nematau jokio skirtumo ar kartu, ar atskirai, bent jau mums tai ten nei 5 min netruko, paskui dar maloniai nustebino, kai iteikiant pasveikino sukurus seima , taip ofiialiai ir palinkejima pasake, tai stovejom abu pasimete, bet paskui galvoju, jug ju toks darbas, turbut tos pacios darbuotojos ir sutuokia jaunuosius civilineje santuokoje...
Atsakyti
Po vestuviu praejus 1,5 men, dar nepakeistas pasas, bet nori vaziuoti i kelione, ar nebus problemu kazin g.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiblue @ 2014 05 19, 18:43)
Po vestuviu praejus 1,5 men, dar nepakeistas pasas, bet nori vaziuoti i kelione, ar nebus problemu kazin g.gif


Jeigu pasas galioja - problemų neturėtų būti.
Atsakyti
Ištekėjus ir pasikeitus pavardę, kokius dokumetus būtina keistis artimiausiu metu? 4u.gif

Ar išvengčiau kai kurių dokumentų keitimo, jei pasilikčiau savo mergautinę + pasiimčiau vyro pavardę (t.y. būtų dvi pavardės, rašomos per brūkšnelį)? ax.gif

Tiesiog neseniai keičiausi pasą, dabar reikia apsispręsti, ką rinktis, ir norėčiau išvengti daug dokumentų keitimo.
Atsakyti
Aš tik naują TP pasidariau, vairuotojo pažymėjimas liko su mergautine. Aj dar darbe reikėjo santuokos liudijimą pristatyti.
Ir į banką dar nenuėjau. Jau beveik 1,5 metų po vestuvių ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinote ar būtina pranešti apie santuoką darbe? Jeigu nekeisiu pavardės, tai kaip suprantu jokie dokumentai nesikeičia ir darbui nebūtina žinoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2014 09 23, 11:57)
Sveiki, gal kas žinote ar būtina pranešti apie santuoką darbe? Jeigu nekeisiu pavardės, tai kaip suprantu jokie dokumentai nesikeičia ir darbui nebūtina žinoti? smile.gif

ka reiskia nekeisiu pavardes? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 09 23, 12:18)
ka reiskia nekeisiu pavardes? bigsmile.gif

Na aš taip suprantu galima pasilikt savo pavardę ir neimti vyro, netapt "iene" smile.gif Tada nereiktų ir dokumentų jokių po vestuvių keisti ir gal darbdaviui jokios įtakos mano vestuvės neturėtų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 23 rugsėjo 2014 - 12:39
QUOTE(JayJay @ 2014 09 23, 13:29)
Na aš taip suprantu galima pasilikt savo pavardę ir neimti vyro, netapt "iene" smile.gif

drinks_cheers.gif galima. Tada niekam nieko pranešt nereik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2014 09 23, 13:29)
Na aš taip suprantu galima pasilikt savo pavardę ir neimti vyro, netapt "iene" smile.gif Tada nereiktų ir dokumentų jokių po vestuvių keisti ir gal darbdaviui jokios įtakos mano vestuvės neturėtų? g.gif



QUOTE(Vitulka @ 2014 09 23, 14:55)
drinks_cheers.gif  galima. Tada niekam nieko pranešt nereik smile.gif

merginos pirma kartą girdžiu tokį dalyką, tad paprotinkite...
jei aš esu Jonė Petraitytė, tai po santuokos tekedama už Petro Jonaičio, galiu likti vistiek Petraitytė??? blink.gif
Atsakyti