Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Tina* @ 2008 06 18, 08:32)
Be to, man phalenopsiai ir kai nezydi grazus su savo placiais, kaip drambliuko ausys  lotuliukas.gif lapais, o tos visos kitos - islinksta, ispeipsta tie lapai. Na dar dendrobium - bet begant laikui man ju stiebai is apcios plinka. Jauciu atsikratysiu visu tu kitu ir liksiu draugaut su phalenopsiais tiktai. Tiesa zygas irgi kazkoks pavepes, kas biski - lapai ruduoja. Vnz  doh.gif


is anksto uzsisakau dendrobi blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 18, 11:44)
tai kad tu saknu nuo ziemos jau laukiu... g.gif

bet jei leidžia lapus tai reiškia gerai jam ten ane g.gif gal reikia daugiau laiko, jam kažkada juk turi nusibost tam maiše gyvent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 18, 11:47)
bet jei leidžia lapus tai reiškia gerai jam ten ane  g.gif  gal reikia daugiau laiko, jam kažkada juk turi nusibost tam maiše gyvent  biggrin.gif

na kaskudel galvoju jis ten ir nori likt... biggrin.gif skyle tik iskirpsiu ziedkociui islyst ... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 18, 11:52)
na kaskudel galvoju jis ten ir nori likt... biggrin.gif skyle tik iskirpsiu ziedkociui islyst ... lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif prajuokinai, tai jei jau įsitaisys ten ilgesniam laikui, tai nupirk nors spalvingesnį maišelį, paįvairint aplinką reikia vistiek lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites, gal galit ymest rusiko saito adresiu ka su orchiu veisliu ypatumais... MB kopa tvarke, viskas isgaravo... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 18, 11:53)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  prajuokinai, tai jei jau įsitaisys ten ilgesniam laikui, tai nupirk nors spalvingesnį maišelį, paįvairint aplinką reikia vistiek  lotuliukas.gif

dar graziau, jei nori aukt krepsy tada auga tokiam kokiame esa... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 18, 12:01)
dar graziau, jei nori aukt krepsy tada auga tokiam kokiame esa... lotuliukas.gif

daugumai padeda paburnojimas thumbup.gif pvz., nuteik kas jo laukia gero ar blogo ateitį jei nesugalvos šaknų augint biggrin.gif per derybas kaip sakant galima pasiekt visus rezutatus laugh.gif
Atsakyti
Aciu visoms atsakiusioms apie falenopsiu saknu genejima, o gal dar kas uzmatys klausimeli apie oncidi ir jo pavirsines saknis, kuriu dalis zalios, bet ne samanotos, spalva kaip lapu, kas tai?Kitos baltos...
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 06 18, 11:15)
Aciu visoms atsakiusioms apie falenopsiu saknu genejima, o gal dar kas uzmatys klausimeli apie oncidi ir jo pavirsines saknis, kuriu dalis zalios, bet ne samanotos, spalva kaip lapu, kas tai?Kitos baltos...


o gal jos nuosvesos pazaliavo kaip ir phaloenopsiu saknys nuo sviesos zalios,be sviesos baltos
Atsakyti
užtikau visai pusėtiną puslapiuką, su orchidėjų rūšimis ir temperatūromis ir kada žydi ir t.t.

http://www.indoor-pl...a...d=10&page=1

na ten ir kaktusų ir sukulentų ir t.t. yra..man visai patiko smile.gif kaktusų foto geros, jau kelis savuosius atpažinau.

o ir orchidėjų rūšių pasirodė nemažai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_s: 18 birželio 2008 - 12:45
Einu paziuret tavo puslapiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 06 18, 12:15)
Aciu visoms atsakiusioms apie falenopsiu saknu genejima, o gal dar kas uzmatys klausimeli apie oncidi ir jo pavirsines saknis, kuriu dalis zalios, bet ne samanotos, spalva kaip lapu, kas tai?Kitos baltos...

tai pas mane kur naujai auga tos saknys, jos zalios ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 18, 14:09)
tai pas mane kur naujai auga tos saknys, jos zalios ir yra g.gif

pas mane irgi, bet jos poto pradeda nuo kažkurios vietos baltuot taip, pasidengia sidabru biggrin.gif nors šviesos ir drėgmės tiek pat gauna. tai čia taip juk turi būt blink.gif
Atsakyti