Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

Ačiū labai 4u.gif per metus laiko kiek turėjau viršutinius breketus irgi negėriau vaistų, bet šįkart negaliu kentet, verkti norisi doh.gif
QUOTE(Highlander @ 2013 01 29, 13:50)
Aš tik vieną kartą esu gėrusi: tą dieną, kai sudėjo breketus, vėliau kenčiau, kiek galėjau, o tikrai galėjau  ax.gif O tą vienintelį kartą gėriau ibupromą, padėjo iškart  4u.gif  Beje, nors man breketus dėjo abiejuose žandikauliuose tuo pačiu metu, tačiau apatinį žandikaulį labiau skaudėjo... Ir tai po kelių dienų viskas liovėsi. Sveikinimai su pilna breketų sistema  4u.gif  Labai greitai skausmas trauksis, pažadas  4u.gif

Man apacia daug daugiau skauda, kai buvo viršų suklijave, tai tik maudimas buvo nestiprus
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2013 01 29, 14:59)
Man apacia daug daugiau skauda, kai buvo viršų suklijave, tai tik maudimas buvo nestiprus

Viena forumietė rašė, kad apatinis žandikaulis yra atraminis, dėl to jį skauda labiau ir juda lėčiau. Pastarasis teiginys iš asmeninės patirties smile.gif Nors tą pačią dieną sudėti breketai, tačiau viršutiniame žandikaulyje žymiai didesni pokyčiai
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 29, 14:16)
Viena forumietė rašė, kad apatinis žandikaulis yra atraminis, dėl to jį skauda labiau ir juda lėčiau. Pastarasis teiginys iš asmeninės patirties  smile.gif  Nors tą pačią dieną sudėti breketai, tačiau viršutiniame žandikaulyje žymiai didesni pokyčiai

Pavalgiau biski sriubos, taip lėtai valgiau kad sriuba spėjo atsalti lotuliukas.gif
Žiūrėsim kaip čia viskas judės, dabar pas ortodonta važinėsiu kas 4 savaitės žiūrės kaip mano apacia judės
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2013 01 29, 15:30)
Pavalgiau biski sriubos, taip lėtai valgiau kad sriuba spėjo atsalti lotuliukas.gif 
Žiūrėsim kaip čia viskas judės, dabar pas ortodonta važinėsiu kas 4 savaitės žiūrės kaip mano apacia judės

Ech, kaip norėčiau tokio jausmo... biggrin.gif Iki konsultacijos dar beveik mėnuo... Kai nieko nejaučiu, prisigalvoju, kad ir nejuda dantukai ax.gif O didelės problemos su apatiniais dantukais? Ar tik centrus belikę atitaikyti? 4u.gif Linkiu, kad viskas vyktų sklandžiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 29, 14:40)
Ech, kaip norėčiau tokio jausmo...  biggrin.gif  Iki konsultacijos dar beveik mėnuo... Kai nieko nejaučiu, prisigalvoju, kad ir nejuda dantukai  ax.gif  O didelės problemos su apatiniais dantukais? Ar tik centrus belikę atitaikyti?  4u.gif  Linkiu, kad viskas vyktų sklandžiai  4u.gif

Na pas mane tragiška situacija doh.gif viršus paslinkes visas, centriniai dantukai buvo visai ne centriniai o p aslinkes į šoną kokius 3 mm tai jau po metų jie savo vietoj beveik o apačioje dantukus visur reikia taip sustumti kad graži raidė U būtų (nežinau ar suprasyt ką as čia rašau) vėliau pabandysiu nufotkint ir ikelsiu savo grozius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2013 01 29, 16:14)
Na pas mane tragiška situacija doh.gif  viršus paslinkes visas, centriniai dantukai buvo visai ne centriniai o p aslinkes į šoną kokius 3 mm tai jau po metų jie savo vietoj beveik o apačioje dantukus visur reikia taip sustumti kad graži raidė U būtų (nežinau ar suprasyt ką as čia rašau) vėliau pabandysiu nufotkint ir ikelsiu savo grozius  biggrin.gif

Manau, kad supratau, bet būtų tikrai įdomu pamatyti realią situaciją 4u.gif Aš stresuoju, nes mano centrai labai važiuoja į šoną unsure.gif Jei turite prisijungimą prie albumo, tai mano sukeltose foto labai tas mano nerimas matosi...Man dantukų nešalino, o ilčiai darant vietą viskas važiuoja verysad.gif Kai sutalpins dantukus į lanką, kažin kiek užtruks centrų atstatymas g.gif Per vizitą pasiklausinėsiu ortodontės. Bet kiek teko domėtis, tas centrų atstatymas - ilgas ir lėtas procesas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 29, 15:40)
Ech, kaip norėčiau tokio jausmo...  biggrin.gif  Iki konsultacijos dar beveik mėnuo... Kai nieko nejaučiu, prisigalvoju, kad ir nejuda dantukai  ax.gif 

Mano pirmas menuo toks sklandus buvo, o dabar jokio jausmo ir atrodo, kad niekas nevyksta ax.gif reikes gal pasifotografuoti g.gif
Atsakyti
Sukūriau naują 57 temą, darau pirmą kartą, tad prašau labai manęs nekritikuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 29, 17:11)
Mano pirmas menuo toks sklandus buvo, o dabar jokio jausmo ir atrodo, kad niekas nevyksta ax.gif  reikes gal pasifotografuoti g.gif

Sutinku, kad pirmas mėnuo buvo laaaabai produktyvus thumbup.gif Foto matosi, kaip nuostabiai antrukas leidžiasi thumbup.gif Su tuo tave labai nuoširdžiai sveikinu 4u.gif Aha, lauksim nuotraukyčių 4u.gif Aš irgi planuoju mėnesio su puse sukaktimi pasifotografuoti, tik mano važiuojantis centras man siaubą kelia... unsure.gif Į veidrodį pasižiūrėjus man taip baisiai neatrodo, kaip foto doh.gif Bet pokyčiai tikrai yra, tas džiugina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 29, 14:06)
o man tai idomiai.. su breketais esu beveik menesi. buna kartais tokiu dienu, kad nieko isvis nejauciu, tik su lupom, kad yra breketai, dantims jokio jausmo. bet va buna viena diena jauciua kazka, toki kaip tempima, dar kita diena vel nieko. be to, kartais man dantys vienaip susikanda, kartais kitaip... ar cia man vienai taip?

Ma taip budava. 4u.gif
Skausmas individualus dalyks. Galima ledu suslemst. Saltis kazka su lanku dara- ne taip skaud tada. Pati nebandziau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti