Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

Siaubas cray.gif kas darosi mano plaukams. Jie siaubingai veliasi į kaltūnus, jei iššukuoju iš ryto, į vakarą jau vėl būna susivelę bash.gif Naudoju daugybę priemonių: ir šampuną, ir balzamą, ir kaukę, ir karštą aliejų, ir kasdienį nenuplaunamą kremą doh.gif Nepadeda nieks unsure.gif Skaičiau, kad plaukai veliasi, kai jiems trūksta drėgmės, tai gal kas parekomenduos kokias drėkinančias priemones? g.gif Ar kokius kitokius būdus?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 10, 22:27)
Siaubas cray.gif kas darosi mano plaukams. Jie siaubingai veliasi į kaltūnus, jei iššukuoju iš ryto, į vakarą jau vėl būna susivelę  bash.gif Naudoju daugybę priemonių: ir šampuną, ir balzamą, ir kaukę, ir karštą aliejų, ir kasdienį nenuplaunamą kremą  doh.gif Nepadeda nieks  unsure.gif Skaičiau, kad plaukai veliasi, kai jiems trūksta drėgmės, tai gal kas parekomenduos kokias drėkinančias priemones? g.gif Ar kokius kitokius būdus?

As siulyciau isbandyti alyvu ar kt. aliejumi pries plovima plaukus istepti. Mano plaukai po to daug lengviau sukuojami ir maziau veliasi. Skaiciau, kad padeda nesivelti "Alfa parf" semenu aliejus.
Atsakyti
Aš dabar beveik prieš kiekvieną plovimą naudoju karštą aliejų, bet poveikio nematau jokio schmoll.gif Gal netinkamą aliejų naudoju, bet bijau bandyti kitą, kažkaip abejoju, kad padės g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 10, 21:59)
Aš dabar beveik prieš kiekvieną plovimą naudoju karštą aliejų, bet poveikio nematau jokio  schmoll.gif Gal netinkamą aliejų naudoju, bet bijau bandyti kitą, kažkaip abejoju, kad padės  g.gif



Pabandyk alivogiu alieju, ji galima nupirkti maisto prekiu parduotuveje 250ml iki 10lt, jei plaukams nepatiks, tai sunauduosi maistui, man tikrai padeda ax.gif
O jei turi pakankamai pinigu tai nupirk koki geresni aliejuka is profesionalios serijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 10, 22:17)
Pabandyk alivogiu alieju, ji galima nupirkti maisto prekiu parduotuveje 250ml iki 10lt, jei plaukams nepatiks, tai sunauduosi maistui, man tikrai padeda  ax.gif 
O jei turi pakankamai pinigu tai nupirk koki geresni aliejuka is profesionalios serijos  bigsmile.gif

jokio geresnio neisivaizduoju uz VO5 drekinanti alieju bigsmile.gif Ir nuo velimosi labai padeda biotraitment kauke gelsvoj pakuotej. O jei veliasi sausi plaukai, tai pabandyk drekinanti purskikli. As turiu Joiko firmos, pirkau megoj, kirpykloj apie 50 lt, o is pigesniu yra dar Schwarzkopf - Bonacure Moisture Conditioner irgi neblogas.

Atsakyti
Mano apatiniai plaukai nugaroj irgi labai veldavosi, Tikriausiai trynėsi į megztuko apykaklę. Pradėjau naudoti Kerastase aliejuką galams, ir plaukai kažkaip tikrai susitvarkė, pasidarė tokie slidūs wub.gif KAd net segtukas nebesilaiko normaliai kai noriu susegti ax.gif
Atsakyti
man tai sita problema ziema isryskeja.nespeju iseit i lauka jie pradeda veltis.ziaurus vaizdas kai vaikstai su svelniais, issukuotais plaukais, kokiame prekybos centre ir pasiziuri i savo plaukus, o ten...kosmaras blink.gif reikes isbandyti ta alyvuogiu alieju, jau nevienoje temoje jis itin giriamas.
Atsakyti
As turiu Wella SP drekinanti sampuna ir pieneli.
Kol as dar plauku su sampunu nepalieciu,plaukai slidus,lygus.Isiplaunu su sampunu,plaukai siaubingai susivele,net suku neikisi.
Beto pastebejau,kad brangus plauku produktai retai turi plaukams balzama.Va butent prie sio drekinancio sampuno ir nera balzamo.O tas pieneli reikia ant dregnu plauku uzpurksti,jis stipriai drekina plaukus.
Kazkoks kosmaras
Atsakyti
Matau, visgi daugumoj rekomenduojat aliejų smile.gif Tai vat aš susimasčiau, gal jis man nepadeda, nes permažai jo tepu g.gif 150 ml sunaudojau per 5 kartus, plaukai iki pečių. Ar pakanka po tiek tepti?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 12, 13:42)
Matau, visgi daugumoj rekomenduojat aliejų  smile.gif Tai vat aš susimasčiau, gal jis man nepadeda, nes permažai jo tepu  g.gif 150 ml sunaudojau per 5 kartus, plaukai iki pečių. Ar pakanka po tiek tepti?

As tepu viena VO5 tutele- ten 15ml. mano plaukai iki nugaros apacios. Man tas kiekis thumbup.gif
Atsakyti
Mano plaukai iki pečių,ant galvos vienam kartui užtenka kokių 5ml. Dažiausi plaukus kažkada Garnier dažais ar kremu,nepamenu.Tai pakelyje buvo įdėtas avokado ir jojobos aliejaus paketėlis(5 ml). Tada iškart jo nepanudojau,o dabar prisiminusi susitepiau čia kažkurį vakarą,tai kaip kaukė atgaivinti plaukus po dažymo.Tai ta dozė kaip tik ir plaukai po tos aliejaus kaukės atsigavo.Laikiau pusę vakaro ir visą naktį.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 12, 14:42)
Matau, visgi daugumoj rekomenduojat aliejų  smile.gif Tai vat aš susimasčiau, gal jis man nepadeda, nes permažai jo tepu  g.gif 150 ml sunaudojau per 5 kartus, plaukai iki pečių. Ar pakanka po tiek tepti?

Sveikute, pagailo man tų plaukučių, nes pačiai teko daug ieškot ir rekomenduoju drėkinantį šampūną ir balzamą " Satinique". Išsprendžia tą problemą, "kaltūnams" galima pasakyt visam laikui sudie biggrin.gif . Labai sudrėkina plauką, ne tik iš išorės, bet giliai iš vidaus. Dabar ir plaukus trinkt pasidarė - nerealus malonumas biggrin.gif . Anksciau būdavo - siaubas... Tik, kai pasiriebaluoja, atrodydavo, kad maloniau, jie ne tokie išsausėję. Dabar kasdie kaifuoju, nes atradau tikrai geras priemones.
Dėl aliejų, na, man nepatinka tas sunkus plauko jausmas. Jie pasidaro sunkūs, praranda purumą. Kai prisimenu tą jausmą, net nukrato. Pamenu tepdavau kažkokiu varnalėšų aliejumi. Dabar to niekaip nedaryčiau. Linkiu pribaigt kaltūnus, kad jie nepribaigtų tavęs biggrin.gif .
Atsakyti