Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

Labas 4u.gif

As darau visa laika sia tesla Tesla ir nesvarbu ar su obuoliais kepu, ar dar su kokiu kitu idaru, ar is vis be nieko, super bulkeles gaunasi, minkstos minkstuteles thumbup.gif wub.gif Ir kita diena skanios buna, jei lieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grucė @ 2013 06 28, 14:29)

Vakar kepiau lipnias cinamonines bandeles- laabai skanios  thumbup.gif

Ir aš kepiau, nes labai jau gražiai foto atrodė. lotuliukas.gif
Nekažkas gavosi. Dėjau miltų dvigubai. Ir dar, įtariu, reikėjo dėti, nes labai jau skysta košė buvo. Šiaip kartokos buvo. Ta karamelė velniai žino kur dėjosi. Žodžiu, jos nebuvo.. lotuliukas.gif Bet visai nesinervinau. Vaikai suvalgė. Vis kažkas kito.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 10 22, 18:11)
Ir aš kepiau,

Hmmmm, nežinau, būna ir man, kad reikia miltus pakoreguot, nu bet ne dvigubai g.gif Jūs tikra, kad viską teisingai sudėjot? Aišku, receptas ne mano, bet man puikiai gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2013 04 27, 23:49)
Sveiki. Bandeles kepu gan daznai, net nebesveriu kai dedu, lotuliukas.gif , o jums neiskilo mielos kadangi tai buvo vanduo o ne pienas. As su vandeniu  mieles kildinu tik picai, tai jos neiskyla, tik truputi suputoja, bet tesla manau vistiek iskilo, dar mielem padeda pakilt ar suputot kai inda su mielem uzdengi kokia plevele, kilimo procesas greitesnis 4u.gif


Mielem reikia ne pieno,o CUKRAUS 4u.gif
as jas kildinu tik su cukrumi.nesvarbu,vanduo ar pienas.
Atsakyti
QUOTE(Grucė @ 2013 10 23, 10:31)
Hmmmm, nežinau, būna ir man, kad reikia miltus pakoreguot, nu bet ne dvigubai  g.gif Jūs tikra, kad viską teisingai sudėjot? Aišku, receptas ne mano, bet man puikiai gavosi  ax.gif

As irgi nustebau. Gal tie puodeliai reiškia ką kita, bet aš tai stiklines dėjau..Puodelis puodeliui nelygu. ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 10 25, 08:51)
As irgi nustebau. Gal tie puodeliai reiškia ką kita, bet aš tai stiklines dėjau..Puodelis puodeliui nelygu. ax.gif .

Jei rašo puodelis, tai aš visada naudoju tą, kuris prie duonkepės buvo, jo talpa gal kokie 220 ml g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 10 25, 09:51)
As irgi nustebau. Gal tie puodeliai reiškia ką kita, bet aš tai stiklines dėjau..Puodelis puodeliui nelygu. ax.gif .


šiaip jei receptuose rašo puodelis, tai paprastai reiškia 237 ml
Atsakyti
QUOTE(Grucė @ 2013 10 25, 11:19)
Jei rašo puodelis, tai aš visada naudoju tą, kuris prie duonkepės buvo, jo talpa gal kokie 220 ml  g.gif



QUOTE(keistuole @ 2013 10 25, 11:23)
šiaip jei receptuose rašo puodelis, tai paprastai reiškia 237 ml

Aciu, kad paaiskinote, o as stikline naudojau 180.Todel taip ir isejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 10 25, 10:23)
šiaip jei receptuose rašo puodelis, tai paprastai reiškia 237 ml

Tai geriau jau ir parasytu,kad puodelis tokios talpos,nes puodelis puodeliui nelygus ir ne visos zino koki puodeli kas naudoja.Todel ir gaunasi paskui kepant visokios nesamones.Tik sugadintu produktu gaila.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2013 10 31, 09:31)
Tai geriau jau ir parasytu,kad puodelis tokios talpos,nes puodelis  puodeliui nelygus ir ne visos zino koki puodeli kas naudoja.Todel ir gaunasi paskui kepant visokios nesamones.Tik sugadintu produktu gaila.


šiaip aš irgi už gramus, nes tada viskas aišku, o kai prasideda puodeliai stiklinės šaukštai ir pan. kažin kiek gali nukrypt nuo recepto. O jei nesi didelis kepėjas, tai ir nebesupranti, ar taip turi būt ar visgi kažko nedadėjai ar perdaug pridėjai
Atsakyti
man labai patina kepti mielinius gaminius ,aš naiškiams galėčiau kepti nors kasdiena, man tai toks lengvas reikalas smile.gif galiu ir kitiems žmonėms prikepti blush2.gif jai atsiras norinčių dėl mielinių gaminių į AZ kreipkytės sutarsim.
Atsakyti