Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

banžiau iš e-mailo, bet neišeina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2011 03 16, 19:00)
banžiau iš e-mailo, bet neišeina verysad.gif

Iš e-mail'o ir neišeis, juk ten Jūsų privati pašto dėžutė. Išsisaugokite nuotraukas kompiuteryje, o tada kelkite per www.part.lt ar www.radikal.ru ir pan.
Atsakyti
Kažkaip paskaičiau jūsų temą ir net nuėjau patikrinti savo kvepalų kolekciją:0 Beveik visų kvepalų šiaudeliai yra kreivi g.gif , nors iš jų tik vienus kvepalus pirkau sarmoj, visus kitus (kokią dešimt vnt.) pirkau duty free Londone, Briuselyje, Kopenhagoje, todel jų originalumu net neabejoju. O Dune - tai apačioje tikrai raidės išgraviruotos, o ne lipukas priklijuotas.
Atsakyti
Ačiū Happy Angel,4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2011 03 17, 10:37)
Ačiū Happy Angel,4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

pas mane ant testerio taip, ant dugno tik juodi skaiciai (sutampa su skaiciais ant kartonines dezutes) tik plius kai testeris tai visa info is nugareles surasyta 4u.gif
Atsakyti
BRIGHT CRYSTAL o pas mane didelis kvadratinis permatomas lipdukas su info ant dugno, o po juo baltas kodukas.
Atsakyti
sakykit o kaip patikrinti tuos skaiciukus ant dugno,kaip zinoti kokie jie turi buti?Gal kazkur internete raso ar kaip jus suprantat kur originalas?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 03 17, 11:33)
sakykit o kaip patikrinti tuos skaiciukus ant dugno,kaip zinoti kokie jie turi buti?Gal kazkur internete raso ar kaip jus suprantat kur originalas?

as pagal juos ziuriu pagaminimo data biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vitlij@ @ 2011 03 17, 11:41)
as pagal juos ziuriu pagaminimo data  biggrin.gif

as irgi galvojau,kad ten pagaminimo data,tai nzn pagal tada kokius skaiciukus jus atskiriat originalas ar ne? o kaip manot scented.lt originalius pardavineja,kaip tik uzsakiau,bet galvoju kaip patikrinti ju originaluma? g.gif
Atsakyti
reiškia viskas gerai? tiesiog testeris neturi info ant stiklo, o turi ant dėžutės? bėja, skaičiai sutampa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2011 03 16, 23:07)
Kažkaip paskaičiau jūsų temą ir net nuėjau patikrinti savo kvepalų kolekciją:0 Beveik visų kvepalų šiaudeliai yra kreivi  g.gif , nors iš jų tik vienus kvepalus pirkau sarmoj, visus kitus (kokią dešimt vnt.) pirkau duty free Londone, Briuselyje, Kopenhagoje, todel jų originalumu net neabejoju. O Dune - tai apačioje tikrai raidės išgraviruotos, o ne lipukas priklijuotas.

Tai juk jau buvo bent kelis kartus minėta, kad NE VISŲ kvepalų šiaudeliai turi būti/būna tiesūs. doh.gif Aš žinau tik kelis variantus, kuomet šiaudelio kreivumas jau leidžia įtarti, jog kvepalai neoriginalūs (pvz., čia dažnai minimi Bright Crystal).
Juolabiau, kad Jūs pirkote savo kvepalus patikimose vietose.
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2011 03 17, 12:36)
reiškia viskas gerai? tiesiog testeris neturi info ant stiklo, o turi ant dėžutės? bėja, skaičiai sutampa 4u.gif

na mano testeris tai turi info ant stiklo tik ji surasyta ne ant dugno o ant stiklo is nugareles 4u.gif pas mane va taip :
user posted image
Papildyta:
QUOTE(vitlij@ @ 2011 03 17, 11:41)
as pagal juos ziuriu pagaminimo data  biggrin.gif

o gal isduotumet kur cia pagal koduka galima paziuret pagaminimo data 4u.gif
Atsakyti