Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

gražu tos netradicinės, bet aš negalėčiau... man tradicinę sakant ašaros tvenkėsi, o jei savus žodžius būtų reikėję pasakyt būčiau apsiašarojus kaip reikiant.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 19 gegužės 2010 - 13:16
tradicinė, nes nežinau ar sugebėčiau iš jaudulio kažką pasakyti 4u.gif
Atsakyti
As tai pasakyciau ir savo,bet man tradicine ir taip grazi ir prasminga, ka dar isradineti dvirati rolleyes.gif
Atsakyti
rinkomes tradicine, tik isejo taip, kad vyras ja mokejo mintinai (isivaizdavo, kad moka) o as kartojau paskui kuniga. Tai maniskis besakydamas praleido visas neigiamas puses doh.gif ir niekas nieko nepasake, nu tik kunigas i mane zvilgtelejo - ar nepriestarauju lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes, o kaip jus priesaika saket ar sakysit - mintinai ar kartodamos? As bijau kad mintinai man neiseis ir uzstrigs... guodziu save tuom, kad pakartodama gal giliau isigilinsiu i zodzius ir nuosirdziau sakyssiu, nei issigandus mintinai biggrin.gif ka manot?
Atsakyti
aš už tradicinę priesaiką, o vat savus žodžius būtinai išsiųsim sau į ateitį. parašysim per vestuves (ruošiuos jau dabar tekstą smile.gif)
tik vat nesugalvoju - ar pasirinkti laišką gauti po 10 metų ar anksčiau. jaučiu neištversiu 10 laukti smile.gif reikia po laišką kasmet pasirašyti sau
Laiškai į ateitį
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 05 19, 14:15)

Kokia gera ideja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SandritaM @ 2010 05 12, 13:45)
Man buvo paaiškinta, kad bažnytinė priesaka yra tas pats kaip kaip parašas, ir jei kažkas yra pakeičiama ta santuoka prieš Dievą negaliojanti, o kunigai kurie tai daro, tai gula ant jų sąžinės, nes jie jau nebe kunigai o verslininkai. Ir jei ( nelinkiu niekam) sugalvotumėte, kada skirtis ir cereminija buvo filmuojama,  bažnytiniam teismui pateiktumėte medžiagą kad nepasakėte priesaikos santuoka pagal bažnytinį teismą būtų negaliojanti....


Didesnės nesąmonės dar negirdėjau, prieš Dievą negaliojanti priesaika, jei pasakai savais žodžiais hihihi.gif Mūsų bažnyčia yra tas pats, kas kokia sekta, liepia kaip avinam vykdyt, kas jiem patinka schmoll.gif Manau jauniesiems daug daugiau drąsos reikia pasakyti žodžiam iš širdies ar bent jau pridėti kelias eilutes prie tradicinės priesaikos. Daug geriau suvoki, ką ta diena tau reiškia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe000 @ 2011 09 17, 09:16)
aš už tradicinę priesaiką, o vat savus žodžius būtinai išsiųsim sau į ateitį. parašysim per vestuves (ruošiuos jau dabar tekstą smile.gif)
tik vat nesugalvoju - ar pasirinkti laišką gauti po 10 metų ar anksčiau. jaučiu neištversiu 10 laukti smile.gif reikia po laišką kasmet pasirašyti sau
Laiškai į ateitį



wow kokia nuostabi įdėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anelle @ 2011 10 04, 20:11)
Didesnės nesąmonės dar negirdėjau, prieš Dievą negaliojanti priesaika, jei pasakai savais žodžiais hihihi.gif Mūsų bažnyčia yra tas pats, kas kokia sekta, liepia kaip avinam vykdyt, kas jiem patinka schmoll.gif Manau jauniesiems daug daugiau drąsos reikia pasakyti žodžiam iš širdies ar bent jau pridėti kelias eilutes prie tradicinės priesaikos. Daug geriau suvoki, ką ta diena tau reiškia smile.gif


Visiška teisybė dėl tos priesaikos. Kursuose Kunigas labai aiškiai pasakė, kad tam, kad Bažnytinė santuoka būtų galiojanti užtenka šių dalykų: Liudininkų, jaunųjų ir priesaikos. Būtent tos tradicinės priesaikos. Kunigas santuokai prieš Dievą nors ir būtinas, bet esant išskirtinėms aplinkybėms santuoka pasakius viens kitam priesaiką be Kunigo bus galiojanti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolli513 @ 2010 08 30, 21:26)
man tradicine ir taip grazi ir prasminga, ka dar isradineti dvirati rolleyes.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip. Juk ta tradicija ir yra vertybe. Man asmeniskai tai tos visos "savu zodziu priesaikos" tai yra siokia tokia a la mada. ax.gif
Pritariu, kad ta savu zodziu priesaika yra grazi, bet juk ja galima pasakyt pvz ir vakaro puotoje prie visu sveciu, ir is namu iseinant, ir i juos sugrizus... Baznytines apeigos turi sava aura, savus kanonus, o tradicineje priesaikoje yra absoliuciai visai visa esme. Nemanau, kad savais zodziais galetum pasakyt kazka dar daugiau ir geriau.
Be to, duok Dieve, kad susituokusieji sugebetu visa gyvenima tos tradicines priesaikos laikytis. O dar jei prizadetu visokiu dangisku migdolu, isvis pasimestu kasdienybej... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukste.rima: 29 vasario 2012 - 09:53
As tai uz tradicine priesaika, jinai grazi ir prasminga... smile.gif Ir manau, kad kartosim paskui kuniga, nes mintinai ismokus dar dasides jaudulys, kad nepasakysi ko ir priesaika neskambes taip graziai smile.gif
O tas laiskas i ateiti, nuostabi ideja smile.gif
Atsakyti