Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. vaiko mityba

Na mano mazoji jau gal antras menuo kaip ismiega visa nakti. Aisku mieganciai dar duodu valgyti (misinuka) apie kokia 23-23.30val ir ji pabunda apie 7.30ryte. Esu girdejusi kad pries einant miegoti mamos duoda vaikuciam manu kosytes skystesnes, na is buteliuko, kad vaikutis sotesnis butu ir taip jis ismiega visa nakti.
Atsakyti
aš saviškį maitinu tik MP. naktį keliasi 2-3-4 kartus, bet patraukia paparastai labai nedaug, tik paryčiais normaliai išvalgo. MP maitinami vaikai tokio amžiaus dar neturi išmiegoti visą naktį nepabudę. o mišiniai kadangi yra kaloringesni, jais maitinami vaikučiai būna kad neprabunda naktį. savo pirmagimio nemaitinau pati, tai nuo 4 mėn jau valgė daržovienes ir išmiegodavo visą naktį 8 -9 val.
Atsakyti
Gerai, kad radau shita tema. Nuramino.
Nes is pradziu musu mazhoji gana gerai miegojo, atrodo, net prie shiokio tokio ritmo naktinio pripratome. O dabar (poryt Vaivai bus 3 men.) - jau pradejau uz galvos griebtis, ir mastyti, kad as jai diena per daug miegoti leidziu, nes vakare apie 22-23 val. pamaitiname, paguldome, tada keliasi 3-4 val. ryto, pavalgo, o tada... kokia valanda pamiega ir jau prasideda visokie pokalbiai. is pradziu su pacia savimi (ir vis zhinduka spjaudo), o paskui, apie 6-7 jau ir mums keltis reikia. tai gerai, kad su vyru "dalinames" tas naktis - kartais jis su mazhyle miega, kartais - ash.
Seniau - ech... - pagudome iprastai 22-23 val, tai atsibunda 4-5 val. ryte, pavalgo, o paskui dar 7 atsibunda (vel pamaitiname), ir tada dar iki 9 val. ryto miegodavo.
Jauciu, kad ir mums teks kantrybe sharvuotis blink.gif
Atsakyti
maniskei po savaites bus 4 men. maitinu misriai (misinuku ir dar kokius du kartus per para MP) ji vakare uzmiega apie 21 val. ir apie 3-4 val. praso valgyt, tai siek tiek pazinda is kruties net neprabusdama ir toliau miega. bet jau nuo 6 val. ryto buna "mama, labas rytas" biggrin.gif anksciau vis stengdavausi ja migdyti, bet tai beprasmiska, ji pati nusprendzia, kada jai miegoti, kada ne ir i jokius remus neikisi ax.gif
Atsakyti
Maniskiui jau uz savaites bus 5 men. Skaiciau kazkuriame psl SM kad reikia vakare duot kose, tada bus sotesnis ir nakti ilgiau pamiegos...is dalies pasitvirtino...bet dabar taip nebedarau, nes visai diena nebeisiulau buteliuko-su jokiu geralu. taigi nakti per miegus man isganymas, nes tada jis valgo. keliasi dazniausiai du kartu. bet mes vakare einam 20 val miegot, o keliasi visada apie 6 val. tai atsikeles dazniausiai nevalgo (praktiskai visada nevalgo), nes buna kokia 3 ar 4 val pavalges...dabar susirgom, tai viskas su maisteliu susimaise... bet manau nera ko pergyventi, kad ne visa nakti ismiega...visi musu vaikuciai skirtingi... o gyvenam del ju juk dabar, tai galime ir pasiaukoti...as maitinu misinuku, taigi matau...jei suvalgo pirma karta atsibudes 180ml, kaip priklauso, tada miega ilgiau...o jei suvalgo mazai, tada greitai ir vel pabunda... bet ttokios kankynes visa para su nevalgymu tai nelinkeciau ne vienai...tegu geriau nakti keliasi, kad tik pavalgytu... nes taip tai nebezinai ka daryt...o daktare tegali pasakyti...naaa...priauga svorio po truputi ir gerai... laikykites mamytes...
Atsakyti
sveikos mamos, mano mažylei 4mėn ir 2savaitės, kol kas dar valgo MP, bet turim bėda-dukrytės kieti viduriukai, ir būna kad pasituština tik kartą pwer savaitę. gydytoja sakė kad nuo MP neturėtų taip būti, o kaip iš tikrųjų yra nežinau. kelis kartus daviau Hipp slyvų prieš valgį, tuštintis pradėjo dažniau, bet atsirado kita bėda-kiek pavalgius ji pradeda verkti, ir po kiek laiko tas verkimas virsta klykimu. šiandien nedaviau slyvų tyrelės ir tokio verkimo nebuvo. Gal jau tos slyvos skranduką graužia? duodavau po 1arb šaukštelį 2k per dieną. Tiesa, dar valge kelis kartus ir Hipp daržovienės. Įdomu kas čia kaltas, gal nereikėtų jai nieko papildomo duoti? bet tada ka daryti su viduriukais?
Atsakyti
QUOTE(lnk @ 2007 04 10, 19:33)
sveikos mamos, mano mažylei 4mėn ir 2savaitės, kol kas dar valgo MP, bet turim bėda-dukrytės kieti viduriukai, ir būna kad pasituština tik kartą pwer savaitę. gydytoja sakė kad nuo MP neturėtų taip būti, o kaip iš tikrųjų yra nežinau. kelis kartus daviau Hipp slyvų prieš valgį, tuštintis pradėjo dažniau, bet atsirado kita bėda-kiek pavalgius ji pradeda verkti, ir po kiek laiko tas verkimas virsta klykimu. šiandien nedaviau slyvų tyrelės ir tokio verkimo nebuvo. Gal jau tos slyvos skranduką graužia? duodavau po 1arb šaukštelį 2k per dieną. Tiesa, dar valge kelis kartus ir Hipp daržovienės. Įdomu kas čia kaltas, gal nereikėtų jai nieko papildomo duoti? bet tada ka daryti su viduriukais?



pabandykite HIPP obuoliukus mirksiukas.gif , slyvos ne pats geriausias sprendimas
papildomai primaitinti nuo 4 iki 6men pradeti pagal rekomendacijas reiketu g.gif

Atsakyti
mano lelyte taip pat keliasi nakti apie 4 ar 5 val. pavalgyti MP, bet po to vel miega iki kokiu 7 val., vel pavalgo ir iki 9 ismiega. bandziau duoti HIPP morkyciu su bulvytem, bet jai nepatiko. dar bandziau obuoliuko pagremzti su sauksteliu ir nepatiko. nzn kaip su tais primaitinimais bus. gal dar per maza mano kleckiuke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simutesto @ 2007 04 15, 12:31)
mano lelyte taip pat keliasi nakti apie 4 ar 5 val. pavalgyti MP, bet po to vel miega iki  kokiu 7 val., vel pavalgo ir iki 9 ismiega. bandziau duoti HIPP morkyciu su bulvytem, bet jai nepatiko. dar bandziau obuoliuko pagremzti su sauksteliu ir nepatiko. nzn kaip su tais primaitinimais bus. gal dar per maza mano kleckiuke?  g.gif



na vistiek teks pradeti, mes isivaziavom ir su HIPP morkytem ir su obuoliukais

va mama valgo ir jis besijuokdamas kartu, juk kol iki normos pritempsite, tai teks paciau likucius tvarkyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai jam patinka, kad mamai skanu
Atsakyti
Sveikutes,
QUOTE(lnk @ 2007 04 10, 18:33)
sveikos mamos, mano mažylei 4mėn ir 2savaitės, kol kas dar valgo MP, bet turim bėda-dukrytės kieti viduriukai, ir būna kad pasituština tik kartą pwer savaitę. gydytoja sakė kad nuo MP neturėtų taip būti, o kaip iš tikrųjų yra nežinau. kelis kartus daviau Hipp slyvų prieš valgį, tuštintis pradėjo dažniau, bet atsirado kita bėda-kiek pavalgius ji pradeda verkti, ir po kiek laiko tas verkimas virsta klykimu. šiandien nedaviau slyvų tyrelės ir tokio verkimo nebuvo. Gal jau tos slyvos skranduką graužia? duodavau po 1arb šaukštelį 2k per dieną. Tiesa, dar valge kelis kartus ir Hipp daržovienės. Įdomu kas čia kaltas, gal nereikėtų jai nieko papildomo duoti? bet tada ka daryti su viduriukais?

Pas mus buvo ta pati bėda. Dabar sūnui 3 mėn ir 3 sav. Iki 3 mėn maitinau MP. Jis pradėjo nesituštinti. Šiaip gydytojai sako čia normalu, jei per savaitę vieną kart tuštinasi, nes MP labai gerai įsisavina, bet mūsiškis tai stenėdavo beveik ištisai ir buvo toks neramokas. Tekdavo klizmuot vaiką verysad.gif . Bet tada mane paguldė į ligoninę ir pradėjo vaikas valgyt mišinukus. Va ir susitvarkė tuštinimosi - nesituštinimo problema. Ir miegot šiek tiek geriau pradėjo.
O dėl tyrelės, tai sakyčiau nemažai duodi. Mes nuo 4 mėn irgi pradėsim įvedinėti papildomą maistelį, bet kiek žinau pradžioj galima tik ant šaukštelio galo duoti paskanauti. O po 1 arbatinį šaukštelį 2 k dienoj g.gif Gal daugoka biškį? g.gif Ir šiaip gal jai nuo slyvų pučia pilvuką? Gal bandyt kokių sultyčių kad ir tų pačių slyvų irgi labai labai nedaug duoti ragauti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitanak @ 2007 04 18, 14:19)
Sveikutes,

Pas mus buvo ta pati bėda. Dabar sūnui 3 mėn ir 3 sav. Iki 3 mėn maitinau MP. Jis pradėjo nesituštinti. Šiaip gydytojai sako čia normalu, jei per savaitę vieną kart tuštinasi, nes MP labai gerai įsisavina, bet mūsiškis tai stenėdavo beveik ištisai ir buvo toks neramokas. Tekdavo klizmuot vaiką  verysad.gif . Bet tada mane paguldė į ligoninę ir pradėjo vaikas valgyt mišinukus. Va ir susitvarkė tuštinimosi - nesituštinimo problema. Ir miegot šiek tiek geriau pradėjo.
O dėl tyrelės, tai sakyčiau nemažai duodi. Mes nuo 4 mėn irgi pradėsim įvedinėti papildomą maistelį, bet kiek žinau pradžioj galima tik ant šaukštelio galo duoti paskanauti. O po 1 arbatinį šaukštelį 2 k dienoj  g.gif Gal daugoka biškį?  g.gif Ir šiaip gal jai nuo slyvų pučia pilvuką? Gal bandyt kokių sultyčių kad ir tų pačių slyvų irgi labai labai nedaug duoti ragauti?  g.gif

Mano mažylis beveik nuo gimimo mišinukus valgo ir dabar pradėjo retai tuštintis. Bet naktį labai gerai išmiega. Pavalgo 21val vakare o paskui tik ryte apie5. Ir dar pasnaudžia. Labai laukiu kada galima bus duot tyrelių, sultyčių ir t.t. Gal tada ir susitvarkys tuštinimosi bėdos.
Atsakyti
Su viduriukais atrodo jau geriau. slyvu tyrele pakeiciau i obuoliu ir dukrytei ji labiau tinka. Duodu kas antra-trecia diena, po sauksteli per diena, tai tustinasi net du kartus.
Atsakyti